Esileht Väikelaps 5 aastane poiss ei OSKA nuusata!????

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: 5 aastane poiss ei OSKA nuusata!????

Postitas:

Kuidas saada ometi nii vana laps nuuskama? Tegu on poisiga kellel on kõnehäire.. Kaks aastat tagasi on lõigatud adenoidid ära. Olen igasuguseid nippe proovinud no ja ei! Välja puhumise asemel tõmbab tatti sisse(sp olema siin ka mitu nadalat juba nohus) 🙁 Miks ta üldsegi ei oska? Ning kuidas ometi tal see selgeks saada 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 10:15; 31.01 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan proovida ninaga mingeid kergeid tupsukesi lauapealt puhuda. Suu lase tal endal käega katta. Julge laps võib proovida vannis/basseinis nina kaudu mulle mulistada jne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesingi siit foorumist et seda voiks proovida ja proovisin ja me saimegi hakkama ???????????????? Te ei kujuta ette kui onnelik ma olen! jah ta ei oska kyll veel taitsa kovasti nuusata aga tanu sellele puhumisele ta oskab nuud valja puhuda, tegime ka kaks esimest nuuskamist ara ???????? aitahh ????

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 10:15; 31.01 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin ka sule puhumist vms soovitada. Ja kindlasti üks ninasõõre kinni vajutada ja siis nuusata ühelt poolt, hiljem teiselt poolt, nohu juures on see väga tähtis.
(Ninapumpa muide tuleks ka väikelastel nii kasutada, et teise sõõrme vajutad kinni, muidu on pool luristamisest tühi töö ja kahjulik pigem. )
http://www.drstevesilvestro.com/how-to-teach-a-kid-to-blow-their-nose-video

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitah! Mul ka 5-ne poiss, kes hakkas hilja raakima ja sama asi, et ei oska nuusata. Ainult t6mbab sissepoole. Proovin ka jargi, kui koju tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps 5 aastane poiss ei OSKA nuusata!????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.