Esileht Väikelaps 5-aastase lapse magamisajad

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: 5-aastase lapse magamisajad

Postitas:

Kuidas olete sättinud lapse magamisaegu kui nad enam lõunaund ei maga? Mul 5 aastane laps, enam mingi valemiga ei tee lõuna unesid.

Mis kell ärkavad ja lähevad magama teie 5-aastased lapsed nädalavahetusel ja tööpäevadel, kes enam lõuna und ei maga?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magama läheb alati kell üheksaks õhtul. Käib pesus, sööb, natuke mängib, kuulab unejutu ja läheb voodisse. Ilusa ilmaga oleme tund-kaks õhtuti õues. Uinub ruttu. Ärkab nädala sees 7 ajal, et lasteaeda jõuda, nädalavahetusel nii kuidas ise tahab. Lasteaias lõunaund ei maga, tuleb varem ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil lähevad lapsed kell 21 magama, 20:30 algab õhtujutu lugemine, 21 on vaikus majas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

20.30 paiku sõltumata, kas on päeval maganud. Kui und veel pole, sirvib raamatut voodis. Nädalavahetusel veel suuri erinevusi poke, vb 30 hiljem, kui õues oleme olnud pikemalt vmt.

Maal käies lähevad tihti hiljem, kuna vahel lihtsalt ei viitsi tegeleda sellega ja eelistame täiskasvanutega juttu ajada ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pea kolmene ja kuuene, kumbki ei maga lõunaund, tuttu hakkama sättima kell 20(+\-15 min), vaikus majas 20.30-21 vahel.

Aga tean ka lapsi, kes lähevad õhtul 19 une ettevalmistusi tegema, et hommikul kell 7 ärgates puhanud olla. Jälgi oma last, milline rütm talle sobib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimene laps lõpetas kodus lõunaune magamise ära kuskil 2a10k vanuselt. Lasteaeda minnes ta magas ikka vahel lasteaias. 5a ta enam küll ei maganud lõunaund, vaid enamuse aja lihtsalt pikutas voodis.
Teine laps magas kodus lõunaid umbes peaaegu 4a vanuseni. Lasteaias ta ka magas. Ehk oleks ka 5a maganud aga siis ta läks juba eelkooli ja seal ei tehta lõunauinakuid. Magama lähme kõik 21 ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 5 a läheb lasteaiapäevadel magama 21.30 paiku ja siis veel vähkleb voodis. Nädalavah-l  ja vabadel päevadel ei maga lõunaund, siis läheb õhtul magama 21.00 ja ärkab ca 7.30 paiku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5-aastane läks 22 magama, ärkas tööpäevadel 8, vahel natuke magas ka lasteaias, enamasti mitte. nädalavahetusel ärkas 9, magama ikka 22.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul saab viieseks kohe ja on täiesti lootusetu teda magama saada päeval. Sõda enne magamaminekut kestab kauem kui uni ise, seega mõttetu.

Aga me oleme suhteliselt hilised vabadel päevadel, sest ta tegelikult titest saadik magab hommikuti kaua. Ärkab umbes 9:30. Seega enamasti kümnest voodisse ja siis ta peale unejutu lugemist ka veel hirmsasti tahab jutustada ja muljetada kõikidest asjadest ning on näha, et mõte on ärgas ja liigub, fantaasia töötab. Mina lähen tema toast minema enne, kui uinub, sellepärast ma tegelikult ei teagi, kui kaua ta seal veel omaette nikerdab. Aga välja ka ei tule ja on vaikselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps 5-aastase lapse magamisajad