Esileht Väikelaps 5 aastasega Ameerikasse

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 5 aastasega Ameerikasse

Postitas:
Kägu

Kuidas on teil sellise vanuses laps nii pika lennu vastu pidanud (uneajad, teised kellaajad jmt) ?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu sugulane käis eelmisel kevadel Ameerikas kahe lapsega, üks oli 5 ja teine 7. Nemad n-ö töötlesid lapsi eelnevalt päris korralikult, selgitasid, mida lennukis tohib ja mida ei tohi ja hoiatasid ette, et neil hakkab lennukis surmigav, nii et lapsed teadsid arvestada ja neil olid kaasas mingid mänguasjad vms, millega nad siis tegelesid. Lapsed olid kenasti vastu pidanud.

Eks see oleneb lapse iseloomust. Mina oma viiesega praegu ei rända üldse kuskile väljaspoole Eestit, sest see ei püsi pudeliski paigal ja temaga nii pikk reis ette võtta oleks tappev. Juba autosõidu ajal, mis kestab rohkem kui tund aega, tuleb iga natukese aja tagant küsimusi: “Millal me juba kohale jõuame? Kas me varsti jõuame kohale?”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on sama vana laps ja olen temaga Eesti ja USA vahet lennanud pea sünnist saati. Nii suure lapsega on juba täitsa mõnus reisida, ei pea meeletult planeerima ja muretsema enam. Ta ise ütleb, et talle lennujaamad meeldivad (ja reisimine, eriti Eestisse), aga lennata ei meeldi 😀 Olen sama meelt! Ostan talle kaasa söömiseks asju, mis talle meeldivad, sest lennukitoitu (ka laste oma) ta tavaliselt ei söö või magab sel ajal. Laen ipadi mänge ja Netflixist tõmban mõne seriaali või filmi, tavaliselt piisab ka lennukis näidatavatest filmidest. Mõni väike mänguasi on kaasas ja värviraamat/vildikad. Alati magab ka. Eks 5-aastane juba tajub seda, et lend on pikk, siis ma soovitangi magada, aeg läheb kiiremini – tavaliselt töötab.
Ära muretse, võta kaasa lapse lemmiksööke, mänguasju jms ja head reisi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina käisin 4-aastasega, kui veel tahvelarvuteid polnud. Tõesti, üldse mingit probleemi polnud – valdavalt magas. Ilmselt oli tal ka kerge lennustress, sest süüa ta ei tahtnud. Toetan eelmise Käo kogemust – kaasa mõned väikesed mänguasjad, värviraamat, pliiatsid, pisut süüa/näksimist, vett.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps 5 aastasega Ameerikasse