Esileht Beebi ja mitmikud 5-kuune istub lamamistoolis.

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: 5-kuune istub lamamistoolis.

Postitas:

Kas võib üldse võimalik olla, et beebi õpib esmalt lamamistoolis istuma? Mul plika istubki lamamistoolis sirge seljaga, tagumik kenasti maas ja jalad sirgelt ees. Iseseisvalt veel ei istu. Mainin kohe ära et ta ei ole lamamistoolis tunde,panen sinna kui nt ise süüa teen või du¨i alla lähen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 16:19; 09.02 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui jaksab tõmmata, siis nii teebki. meil juhtus 4-kuuse lapsega, et tõmbas babybjörn-tüüpi vanema tooliga end hooga istuli ja tooli ümbes kõhuli, järgnes suur nutt ja väike muhk. ise olin täiega paanikas, esimene laps ikkagi. rohkem toolisse ei pannud, liiga ohtlik.
ma sinu asemel laseks nüüd lapse põrandale ukerdama ja müüks tooli maha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 16:25; 10.02 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on Chicco Mia. tool praegu alles,kuna sööb seal püreed.söögitooli ju veel ei pane?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poiss hakkas nii u 3,5kuuselt tegema, tooli panen teda vaid hommikul pärast ärkamist kuniks ise riietun, hambaid pesen. Meil selline n-ö vetruv tool, mida ümber lükata ikka väga raske, selleks peaks vist esmalt ikka toolilt maha ronima ja siis kangutama seda 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tool on chicco mia,sellel on eespool sellised kummijublakad jalgadel. tool koguaeg täislamavas, aga ikka kisub ennast istuma. maas puslematil keerab igatpidi,aga istuma ise ei tule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 16:19; 09.02 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kui jaksab tõmmata, siis nii teebki. meil juhtus 4-kuuse lapsega, et tõmbas babybjörn-tüüpi vanema tooliga end hooga istuli ja tooli ümbes kõhuli, järgnes suur nutt ja väike muhk. ise olin täiega paanikas, esimene laps ikkagi. rohkem toolisse ei pannud, liiga ohtlik.
ma sinu asemel laseks nüüd lapse põrandale ukerdama ja müüks tooli maha.[/tsitaat]

Ära palun musta BB tooli, kui ei tea ja kasutanud pole. Meil kõik lapsed on nii teinud ja no see tool ei saa selle peale ümber minna. Külili ei lähe, sest on tagant piisavalt lai ja ette-taha ei anna raskuskeset kuidagi kallutada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ümber tõmmanud tool ei olnud BB, vaid analoogselt traadiga ja hästi vana! tüübi näiteks toodud, sest on ka hoopis kiige moodi jne toole olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 16:25; 10.02 14:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud 5-kuune istub lamamistoolis.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.