Esileht Beebi ja mitmikud 5-kuune laps õueriided

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: 5-kuune laps õueriided

Postitas:

Tere
Ajendatuna toariiete teemast, mis eespool oli. Küsiksin mida panna 5-kuusele imikule õue vankrisse selga nii selliste ilmadega nagu praegu (paar miinust), kui ka kevadepoole kuni +10 kraadini? Praegu olen nii -10 kraadiga kui ka paari plusskraadiga õhtemoodi pannud: body, sukapüksid, villane kampsun ja villased püksid, talvekombekas, villane tekk peale ja vankrikookoni see kate on ka veel peal. On see liiga palju?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Villase teki jätaksin kindlasti ära..
Isegi siin mõtlesin kuidas enda tipsi riietada..
Arvatavasti 0 kraadiga panen ainult koduriietega ta talvekombeka sisse (toariided siis pv body, sukapüksid).. aga kui ikka miinuskraadid siis toariiete peale panen veel fliisjaki ja villased sokid.. vankri kookoni põhjas on lambanahk ja kookon ise fliisist..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma saan alati shoki kui siit loen mis lastele selga pannakse ja seda juba aastaid, kõigi kolme lapsega.

😀 Ma esimese lapsega ja samal arvamusel. Ma ei pakkinud ka veebruari külmalaine ajal oma beebit niiviisi sisse, nagu siin osad praeguste ilmadega.
Ja tirts on mul terve kui purikas, kui nüüd keegi kisama pistab,et külmetan last:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lapsel pv body, sukkpüksid, villased sokid, kapukad, müts, kindad, talvekombe. Peal baikatekk ja all lambanahk. Täitsa külma ilmaga panin lisaks veel tallinna paki magamiskoti. Esimese lapsega riietasin samamoodi ja laps siiamaani elus ja terve. Mõlemad lapsed novembris sündinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul ka viiekuune ja vahemikus +4 kuni -15 olen riietanud nii: õhuke meriinovillane pv body + püksid (P.OPi oma), õhuke fliisjakk, villased sokid, õhuke villane tuukrimüts + lenne tutimüts. ja lenne talvekombe. peal ja all lambanahk, lisaks veel siuke fliisi-sünteetika tekike. kui soojem ilm, siis fliistekikese asemel õhuke villane pleed. ja kusjuures laps pole olnud higine ega külm, aga käed on ühe korra külmad olnud, kindaid pole kasutanud (tõmban sooja pesu varrukad üle käte).
ja tutimüts seepärast, et praegune lenne kombe kapuuts on nõmedalt õhuke, ei hoia ümber pea. eelmise kombega oli tuukrimüts ja puuvillane kõrveklappidega müts.[/tsitaat]

Kõlab küll väga palavalt:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul ka viiekuune ja vahemikus +4 kuni -15 olen riietanud nii: õhuke meriinovillane pv body + püksid (P.OPi oma), õhuke fliisjakk, villased sokid, õhuke villane tuukrimüts + lenne tutimüts. ja lenne talvekombe. peal ja all lambanahk, lisaks veel siuke fliisi-sünteetika tekike. kui soojem ilm, siis fliistekikese asemel õhuke villane pleed. ja kusjuures laps pole olnud higine ega külm, aga käed on ühe korra külmad olnud, kindaid pole kasutanud (tõmban sooja pesu varrukad üle käte).
ja tutimüts seepärast, et praegune lenne kombe kapuuts on nõmedalt õhuke, ei hoia ümber pea. eelmise kombega oli tuukrimüts ja puuvillane kõrveklappidega müts.[/tsitaat]

Kõlab küll väga palavalt:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pv body,sukakad – talvekombesse ja müts ka muidugi.Ei mingeid jakke ega fliise,kui kolme tunni pärast tuppa toon – on nagu soe saiake.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka kolmadaga ja imestan samamoodi,et nii palju pannakse selga. Mul kõik lapsed olnud talve perioodil kuni 6-kuused. Praegu siis 5-kuune beebi magab õues nii: p.v.body (või l.v.body+p.v.pluus)+püksid+kapukad+kindad+õhukene villane tuukrikas+Reima talvekombe. Kookoni põhjas õhuke lambanahk ja kookonile panen üldiselt veel katte peale (käruosale mõeldud muidu, õhuke).Kui olid need väga külmad ilmad,siis oli toariiete peal villakombe. Ja mõnikord on nüüd villane vest ka olnud toariiete peal,kui see väga kõle tuul on olnud.
Külm pole tal olnud, pigem ärkab ülesse,sest käed tulikuumad, et ilmselt liiga soe (higine pole olnud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud 5-kuune laps õueriided

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.