Esileht Beebi ja mitmikud 5- kuused beebid- kuidas teil läheb? :)

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: 5- kuused beebid- kuidas teil läheb? :)

Postitas:
Kägu

Meie poisil täna täitus 5 kuud.
Kaalu 8500g, pikkust 70cm. Keerab ja pöörab ennast sinna kuhu tahab, haarab kätega kõike mis käeulatusse satub ja siis muidugi kohe suhu. Eile avastas oma käed. Nüüd kui midagi pihku võtab, siis enne vaatab käes ja siis alles paneb suhu 🙂 Midagi roomamise- laadset teeb ka- paneb pea maha, jalad konksu, siis ajab pepu püsti ja lükkab ennast nii edasi. Suur vend on täielik lemmik, teda võiks vaadata kohe mitu tundi jutti.
Lisatoitu pole veel andnud, saab vaid rinda. Samas on kiusatus juba alustada, sest paar päeva tagasi hakkas tahtma mõlemast rinnast korraga süüa ja nagu ei saaks enam väga kõhtu täis.
Kuidas teistel 5-kuustel läheb? 🙂
Ahjaaa- 1 hammas ka juba suus 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: 5- kuused beebid- kuidas teil läheb? :)

Meie poja homme 5 kuud ja kordaksin eelmise käo juttu 🙂 (k.a suure venna teema), ainult, et meie beebi hakkas äsja saama rpa-d. Lisatoitu soovitas arst ka juba andma hakata. Olen andnud u nädala talle HIPP kõrvitsapüreed. Täna saan saumiksri ja kavatsen ikka edaspidi ise toite tegema hakata (nt lillkapsast äkki järgmisena). Magamisega suht kehvad lood – päeval magab 3 korda u 1t korraga. Paaril viimasel päeval isegi õues ei maga enam kauem. Ööunne läheb 19-20.30 vahel ja hommikul ärkab nagu kellavärk 5.50. Öösel sööb 2 korda, aga suht palju viimasel ajal ka nutma haknud öösel, eriti hommikupoole. Calgeli panek rahustab maha. Ahjaa, meie poja veits kergem ka 7,5kg ja 67cm pikk.
Naudin täielikul iga hetke beebiga, see kuidas ta praegu silmnähtavalt iga päevaga areneb ja naerda kilkab on lihtsalt võrratu.

Please wait...
Postitas:
Pixuelle

RE: 5- kuused beebid- kuidas teil läheb? :)

Palju õnne teile:) Meie saime eile 5-kuuseks. Tüdruk, kaal kuskil 6800g pikkus 62cm. Haarame ka ilusti kõike, vaatleb, vahetab käest-kätte, pistab suhu:D Ila voolab ojadena, kutsume teda pisikeseks hõbeniiditajaks:) keerab kõhuli aga kõhult seljale veel mitte, kuigi paar korda on ümber kukkunud seljale tagasi. Pöörab ümber telje. Roomama hakkas täpselt 1jaanuar, hea meelde jätta:) Nüüd juba lükkab end põlvedele ja kätele püsti ja kõigutab, edasi veel ei liigu:D Lõkerdab naerda ja üldse on väga tegusaks muutunud:D

Please wait...
Postitas:
KM

RE: 5- kuused beebid- kuidas teil läheb? :)

oi kui vahva 🙂
Me oleme kõikidega suht sarnased 🙂 Saime 5. 5 kuuseks. Poiss on 8 kg ja 67 cm pikk. Haarame juba suht ammu- kõik mis näpuvahele jääb proovitakse ära :).
Liigub ringi ei tea ainult kuidas teda nimetada- roomamine see veel vist pole- eile esimest korda tõusis neljakäpukile- prooovib seda nüüd koguaeg. Keerame ilusati igat pidi. Jube sipelgas on küll 🙂 paned põrandale ja järgmine moment juba vaata et diivani all 🙂 Väga kiire on ta juba küll. Mähkmete vahetamine on jube keeruline ja samuti ei talu ta enam ka õue riiete selga ajamist, kuna peab ju kas või natukenegi paigal olema. Püüame seda teha läbi mängu 🙂 Liigub ise minu juurde kui kutsun teda- tule, tule 🙂 Püüab roomata neljakäpukil.
Sööb RP mõlemast rinnast (ca kuuaega juba) ja peale õhtusööki kella 20 paiku olen hakanud juurde andma RPA arsti soovitusel. Tundub et arstil on õigus, kui ta söönud on siis mahub veel ca 150 ml RPA asendajat- tundub, et mul justkui õhtuks hakkab piim otsa saama. Plaanin hakata nüüd ka lisatoitu andma. Sööme iga 3h järel. öösel ärkab kella 2 ajal, siis annan süüa- tihtipeale on nii kella 2st kuni hommikul kella 6-7 suht rahutu unega..
Ka meil on päevase magamisega natu jama- hea kui ta söögikordade vahel kas või 1h magab- kui kahjuks tavaliselt magab 30 min sügavalt. Kuid vaatan selle järgi, kas ta ärkab rõõmsa tujuga või mitte. Kui jonnis siis üritan uuesti magama panna. Juba nädal aega on ka üks pikem magamine päeval ära jäänud :S – ka õues magab suht vähe- vahest õnnestub korraga 2h magada.
Muidu tuju meil hea- naerame palju, oleme suht rahuliku loomuga, aktiivne liikuja. Jube ilalõug on ka. Aasta alguses tuli ka alumine hammas välja 🙂 Sellele eelnes nädal aega jonni, mille põhjust ei osanud algul arvata 🙂
P.S. ka meil on suur venna, kes on samuti kõige lemmikum 🙂

Please wait...
Postitas:
ILSe

RE: 5- kuused beebid- kuidas teil läheb? :)

Ma arvan, et ma võin ka siia kirjutada. Meie tüdruk siis järgmisel nädalal 5 kuud vana.
Arvestades, et sünnihinne oli tal alustuseks 5, on ta äärmiselt tubli. Pikkust 68cm ja kaalu 7kg. Keerab, pöörab, haarab, loobib, sikutab jne. Tatti on meil ka hästi palju. Naeru on rohkem, õnneks. Lisatoitu sööme juba ammu ja viimase aja suur lemmik on kalkunilihast püree ja banaanimaitseline HIPP-i puder. Ta hakkab suisa poes kilkama neid pakendeid nähes. Et kui on soov need ostmata jätta, tuleb seda riiulit vältida ja mööda hiilida.
Magab hästi ja mängib ilusasti.
Päeval magab 2×3 tundi viimasel ajal. Ööunne jääb 21 ajal. Söödan teda öösel 1x, suhteliselt omal algatusel, et vältida hommikust ahmimist.
Metsik lobamokk on ta ka.
Vahva kuju!! 🙂

Please wait...
Postitas:
KM

RE: 5- kuused beebid- kuidas teil läheb? :)

Just vaatasin, et meil veel üks hammas all piilub 😉
Muideks üks küsimus ka Teile- kas Te olete juba võrevoodi voodipõhja allapoole pannud? Vaatasin, et poja juba aktiivselt võtab ülemisest äärest kinni- äkki vinnab juba püsti, siis kui ei näe? Siiani pole ta veel seda teinud, aga ega ei tea ju millal on see esimene kord…

Please wait...
Postitas:
valge lammas tartust

RE: 5- kuused beebid- kuidas teil läheb? :)

Minu tütar sai 5kuuseks, ei pööra veel, sest jalad on natuke toonuses, aga punnitab küll. Käime ujumas ja võimlemas. Lisatoitu veel ei saa, ainult RP. 2 hammast on suus, kolmas kohe tulemas. Gaasid veel natuke piinavad ja minu menüü on selle tõttu natuke kesine. Ta on suur asjadefänn, eriti nende asjade, mis ei ole mänguasjad 🙂 Ja issi on tema suur lemmik, kellele alati naeratatakse. Ja tulevikus saavad ilmselt ka koeral rasked ajad olema, sest koera nähes ta vaimustub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: 5- kuused beebid- kuidas teil läheb? :)

[small]KM kirjutas:[/small]
[tsitaat]Just vaatasin, et meil veel üks hammas all piilub 😉
Muideks üks küsimus ka Teile- kas Te olete juba võrevoodi voodipõhja allapoole pannud? Vaatasin, et poja juba aktiivselt võtab ülemisest äärest kinni- äkki vinnab juba püsti, siis kui ei näe? Siiani pole ta veel seda teinud, aga ega ei tea ju millal on see esimene kord…[/tsitaat]
Meie võrevoodil käib põhi kolmele kõrgusele ja hetkel on keskmise tasandi peal. Pean plaani juba kõige alumisse asendisse panna, sest kunagi ei tea millal ennast püsti hakkab upitama.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Airi R

RE: 5- kuused beebid- kuidas teil läheb? :)

Minu tütar on 5kuud ja 11 päeva vana . Suus on meil 2 hammast ja 2uut juba tuleb ka . Keerame väga palju , ei rooma veel . kaalume 10,800kg ja oleme 68cm pikad 🙂 Naerab ja kilkab meeletult . Magame terve öö rahulikku und . Kõik mis kätte saab on kohe suus ka , isegi kutsu pistaks suhu kui ainult saaks 🙂 Lisatoitu sööb ka juba .Tatti tuleb meeletutes kogustes . Jutustab väga palju 🙂

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud 5- kuused beebid- kuidas teil läheb? :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.