Esileht Ilu ja tervis 50 aastased naised ja päevad.

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: 50 aastased naised ja päevad.

Postitas:

Olen 50 aastane, siiani päevad käinud korralikult. Paar esimest päeva vere rohked ja edasi määrib maksimum 7 päeva. Nüüd siis määrib juba 9 päev, määrib nii, et kasutan ainult pesukaitsmeid. Kas see on normaalne, on see seotud kuidagi ealise iseärasusega.(mõtlen vanust ja kliimaksit). Mingeid tunnuseid küll ei ole veel, peale selle, et olen rohkem higistama hakkanud ja ärritun kergemini. Kui arstile aeg panna ega siis ka ju enne kuut aega saa, kui sedagi, sellepärast muretsengi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul läksid päevad mingil hetkel väga vererohkeks. Tuli kohe suurte tükkidena. Siis normaliseerus taas. Siis hakkas päevade vahe pikemaks minema, tihtilugu on olnud päevad üle kuu. Verd tavaliselt väga palju ei ole, aga päevad on suht pikalt, viimati nädal aega kindlasti, lõpp peamiselt määriv.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 50 aastane, siiani päevad käinud korralikult. Paar esimest päeva vere rohked ja edasi määrib maksimum 7 päeva. Nüüd siis määrib juba 9 päev, määrib nii, et kasutan ainult pesukaitsmeid. Kas see on normaalne, on see seotud kuidagi ealise iseärasusega.(mõtlen vanust ja kliimaksit). Mingeid tunnuseid küll ei ole veel, peale selle, et olen rohkem higistama hakkanud ja ärritun kergemini. Kui arstile aeg panna ega siis ka ju enne kuut aega saa, kui sedagi, sellepärast muretsengi.

No rohke higistamine ja ärrituvus ongi ju ligineva kliimaksi tunnused. Mis tunnuseid sa rohkem veel ootad siis?

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 12:32; 25.02 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ealised iseärasused, mul hakkas 50- selt vahele jätma, nüüd 51- selt 6 kuud pole olnud. Vererohkemaks mul ei muutunud, kuumahood päris tugevad ja higistamine lisaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pikk määrimine on ealine iseärasus, ilmselt progesterooni tase on madalamaks muutunud. Pane naistearstile aeg kinni, muidu sul jääbki see pikk määrimine. progesterooni saab tabletina juurde võtta. Aga eks arst uurib ja vaatab, mis on põhjus ja kuidas toimida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

49, päevad nii umbes kord kvartalis, ja siis ka sellised hädised – 1 päev on mingil määral verd ja see tavapärane ebamugavustunne, sealt edasi 4-5 päeva määrimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka 50+ ja päevad täitsa ajuvabad.
Vahepeal oli kaks kuud vahet ja lootsin, et äkki ei tulegi enam.
Siis määris järjest kaks nädalat ja kui lootsin, et hakkab lõppema…hakkas megasuurte klimpidena tulema ja nii nädal järjest.
Ehk et kokku kolm nädalat.
Õudus kuubis.
Siis oli tavaline vahe ja…jälle määris nädal…ja nüüd juba nädal lahmab korralikult ja tükkidena ja lõppu pole näha.
Ei kujuta ette, kaua sedasi jupsib.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 21:23; 22.02 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teie, kel verd hakanud rohkem tulema-müüomi olemasolu on kontrollitud? See kasvaja on pooltel selles eas naistel. Lasin seepärast hormoonspiraali panna, et müoom enam ei kasvaks ja verd ei tuleks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe 49. Päevad regulaarsed, max 1-2 päevase kõikumisega, aga nii on alati olnud. Verd vähe, saaks ühe sidemega päevas hakkama. Ka see tavaline. Seni ei mingeid hoogusid ja higistamist.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teie, kel verd hakanud rohkem tulema-müüomi olemasolu on kontrollitud? See kasvaja on pooltel selles eas naistel. Lasin seepärast hormoonspiraali panna, et müoom enam ei kasvaks ja verd ei tuleks.

Jah, müoom on kontrollitud, mingi väike sõlmeke oli ja arst ütles, et millalgi peab uuesti kontrollima.
Samas hormoonidega asjad mulle üldse ei sobi, seega jääbki ilmselt üle kannatada mitu nädalat kestvaid päevi, kuniks ära lõpevad.
Kurb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 21:23; 22.02 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

müüomi olemasolu on kontrollitud? See kasvaja on pooltel selles eas naistel.

Müoom ei ole kasvaja.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 20:00; 24.02 19:34; 25.02 20:23;
To report this post you need to login first.

müüomi olemasolu on kontrollitud? See kasvaja on pooltel selles eas naistel.

Müoom ei ole kasvaja.

Müoom on emaka lihaskoe kasvaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

61

Vahed hakkasid pikemaks minema ja päevad ise ka pikemaks 54 aastaselt. Umbes 3 aastat algasid mul päevad 35-37 päeva tagant ja kestsid 8-9 päeva. Valulikus oli suurem, asja ennast sama palju kui enne. Siis lõppesid äkki ja konkreetselt, üldse ei olnud. Aga kui olin 60, olid ühed päevad täiesti ootamatult veel. 8 päeva, suured valud, väga palju verd jms. Ehmatas kohutavalt ära, sest rase selles vanuses ei tahaks ju olla, ja kuna ma olen ka mitu last sünnitanud ja ühe katkemise üle elanud, siis mullle tundus, et äkki oli iseeneslik abort 🙁 Günekoloogi juurde ei läinud, kuna kohe polnud aega ja nädal hiljem polnud enam muret, et aeg 4 kuu taha kinni panna.

See on ikka päris jube, kui niisuguses vanuses peab sellele ka mõtlema, et ÄKKI mul on seal paar munarakku veel. Tahaks selles vanuses ju kaitsevahenditeta seksida.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 12:24; 25.02 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma 50 ja lugedes teie postitusi tunnen head meelt, et lasin uue spiraali panna, pidi see kõik mööduma veits valutumalt 😉

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan 47 ja päevi pole juba eelmise aasta oktoobrist,kas nii varakult võivad ka pãevad ära jääda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teie, kel verd hakanud rohkem tulema-müüomi olemasolu on kontrollitud? See kasvaja on pooltel selles eas naistel. Lasin seepärast hormoonspiraali panna, et müoom enam ei kasvaks ja verd ei tuleks.

Nii kui hormonaalne tase alla läheb, st kliimaks paistma hakkab, hakkavad ka müoomid vähenema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

61

Vahed hakkasid pikemaks minema ja päevad ise ka pikemaks 54 aastaselt. Umbes 3 aastat algasid mul päevad 35-37 päeva tagant ja kestsid 8-9 päeva. Valulikus oli suurem, asja ennast sama palju kui enne. Siis lõppesid äkki ja konkreetselt, üldse ei olnud. Aga kui olin 60, olid ühed päevad täiesti ootamatult veel. 8 päeva, suured valud, väga palju verd jms. Ehmatas kohutavalt ära, sest rase selles vanuses ei tahaks ju olla, ja kuna ma olen ka mitu last sünnitanud ja ühe katkemise üle elanud, siis mullle tundus, et äkki oli iseeneslik abort ???? Günekoloogi juurde ei läinud, kuna kohe polnud aega ja nädal hiljem polnud enam muret, et aeg 4 kuu taha kinni panna.

See on ikka päris jube, kui niisuguses vanuses peab sellele ka mõtlema, et ÄKKI mul on seal paar munarakku veel. Tahaks selles vanuses ju kaitsevahenditeta seksida.

No kuule, sa ei arva ometi, et kui need päevad jälle tulid (60-aastaselt), et siis ovulatsioon ka oli? Need kaks asja ei ole omavahel seotud, su ‘päevad’ olid loomulikult anovulatoorne verejooks.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 20:00; 24.02 19:34; 25.02 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

61

Vahed hakkasid pikemaks minema ja päevad ise ka pikemaks 54 aastaselt. Umbes 3 aastat algasid mul päevad 35-37 päeva tagant ja kestsid 8-9 päeva. Valulikus oli suurem, asja ennast sama palju kui enne. Siis lõppesid äkki ja konkreetselt, üldse ei olnud. Aga kui olin 60, olid ühed päevad täiesti ootamatult veel. 8 päeva, suured valud, väga palju verd jms. Ehmatas kohutavalt ära, sest rase selles vanuses ei tahaks ju olla, ja kuna ma olen ka mitu last sünnitanud ja ühe katkemise üle elanud, siis mullle tundus, et äkki oli iseeneslik abort ???? Günekoloogi juurde ei läinud, kuna kohe polnud aega ja nädal hiljem polnud enam muret, et aeg 4 kuu taha kinni panna.

See on ikka päris jube, kui niisuguses vanuses peab sellele ka mõtlema, et ÄKKI mul on seal paar munarakku veel. Tahaks selles vanuses ju kaitsevahenditeta seksida.

No kuule, sa ei arva ometi, et kui need päevad jälle tulid (60-aastaselt), et siis ovulatsioon ka oli? Need kaks asja ei ole omavahel seotud, su ‘päevad’ olid loomulikult anovulatoorne verejooks.

Arvestades, et mu ema pidi 67 aastaselt abordi tegema, tädi sünnitas noorima lapse 51 aastaselt ning mu õel (65) on ikka veel korrapärased 28/5 täiesti täpselt käivad päevad…miks ma ei peaks seda arvama.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 12:24; 25.02 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvestades, et mu ema pidi 67 aastaselt abordi tegema, tädi sünnitas noorima lapse 51 aastaselt ning mu õel (65) on ikka veel korrapärased 28/5 täiesti täpselt käivad päevad…miks ma ei peaks seda arvama.

Ära valeta! Nii doktor Litter kui ka doktor Sõritsa on kirjutanud, et nad ei tea ühtegi 50-aastast loomulikul teel rasestunud naist ja sa kirjutad siin 67-aastasest rasestujast! Su ema peaks rekordite raamatus siis olema ju.
https://tervis.ohtuleht.ee/945240/naistearst-andrei-soritsa-viljatusest-naine-voib-tunda-end-superhasti-aga-lapsesaamise-rong-on-juba-lainud-

https://www.kliinik.ee/rasedus-ja-sunnitus/id-3/noustamine?question=69455

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 14:41; 25.02 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvestades, et mu ema pidi 67 aastaselt abordi tegema, tädi sünnitas noorima lapse 51 aastaselt ning mu õel (65) on ikka veel korrapärased 28/5 täiesti täpselt käivad päevad…miks ma ei peaks seda arvama.

Ära valeta! Nii doktor Litter kui ka doktor Sõritsa on kirjutanud, et nad ei tea ühtegi 50-aastast loomulikul teel rasestunud naist ja sa kirjutad siin 67-aastasest rasestujast! Su ema peaks rekordite raamatus siis olema ju.

https://tervis.ohtuleht.ee/945240/naistearst-andrei-soritsa-viljatusest-naine-voib-tunda-end-superhasti-aga-lapsesaamise-rong-on-juba-lainud-

https://www.kliinik.ee/rasedus-ja-sunnitus/id-3/noustamine?question=69455

terve eesti rahvas teab Taska ja Hille Karmi kaksikuid ja nemad ei tea?

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 15:32; 25.02 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

terve eesti rahvas teab Taska ja Hille Karmi kaksikuid ja nemad ei tea?

Sa tõesti usud, et need on LOOMULIKUL teel saadud?! No ole nüüd ikka!

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 12:32; 25.02 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

terve eesti rahvas teab Taska ja Hille Karmi kaksikuid ja nemad ei tea?

No milleks see rumal näide siia tuua, kui jutt on loomulikul teel rasestumisest?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 14:41; 25.02 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

terve eesti rahvas teab Taska ja Hille Karmi kaksikuid ja nemad ei tea?

Sa tõesti usud, et need on LOOMULIKUL teel saadud?! No ole nüüd ikka!

mis põhjust neil valetada oleks?

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 15:32; 25.02 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvestades, et mu ema pidi 67 aastaselt abordi tegema, tädi sünnitas noorima lapse 51 aastaselt ning mu õel (65) on ikka veel korrapärased 28/5 täiesti täpselt käivad päevad…miks ma ei peaks seda arvama.

Jäta järele! Mõni rumalam kägu võib uskuma jääda. See ei ole isegi naljakas mitte.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 20:00; 24.02 19:34; 25.02 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 kuud oli pausi, nädal aega määris ning nüüd on nädal aega uputanud :(. Ei jõua lõppu ära oodata. Arstile on aeg juba aprillikuusse broneeritud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Ilu ja tervis 50 aastased naised ja päevad.