Esileht Ilu ja tervis 50, haigused ja hirmud, elu mõtetus

Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Teema: 50, haigused ja hirmud, elu mõtetus

Postitas:
Kägu

Mis need ägedad asjad siis on, mida peale 40ndaid oodata, ma ei tea?

Minu arust pole mingit vahet, kui vana sa oled – täpselt ühtemoodi ei tea keegi, mida elu ja homne päev toob. Juhtuda võib absoluutselt kõike. Võid võita lotoga miljoni, sinusse võib armuda su ideaalne hingesugulane, sulle võidakse teha tööalane ettepanek, millest sa unistadagi pole osanud. See kõik võib juhtuda igas vanuses.

No noorena seda loodadki, et kindlasti juhtub midagi ägedat! Aga lähevad aastad ja aastakümned ja ees on juba vähem aastaid kui seljataga, aga mitte midagi sellist ei ole juhtunud, mida sa noorena lootsid. Ei miljonivõitu, ei hingesugulase armastust ega põrutavat töökohta. Ja vanemaks jäädes muutub tõenäosus nende juhtumiseks aina väiksemaks ja väiksemaks. Ja vaikselt asendub lootus lootusetuse ja nukrusega.

Mulle isiklikult meeldib rohkem olla 50+. Teismelise ja noorena olin väga ebakindel, teiste arvamus läks väga korda. Samuti ei olnud minu elus armastavat ja hoolivat kaaslast. Ning tööelu on ka stabiilsem kuna aastad on andnud elukogemust ja süütenöör ei ole nii lühike.

Aga vbl mul on lihtsalt vedanud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle isiklikult meeldib rohkem olla 50+. Teismelise ja noorena olin väga ebakindel, teiste arvamus läks väga korda. Samuti ei olnud minu elus armastavat ja hoolivat kaaslast. Ning tööelu on ka stabiilsem kuna aastad on andnud elukogemust ja süütenöör ei ole nii lühike. Aga vbl mul on lihtsalt vedanud

50+ on tõesti suurepärane vanus! Kliimaks ja sellega kaasnevad unetus, higistamine, juuste hõrenemine. Kaugnägelikkuse teke. Halvenev mälu ja koordinatsioon. Kaalutõus või üha raskem võitlus sellega. Tööturul konkurentsist välja kukkumine. Statistika järgi ka tervena elatud aastate lõpp. Suurepärane vanus, midagi pole öelda.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle isiklikult meeldib rohkem olla 50+. Teismelise ja noorena olin väga ebakindel, teiste arvamus läks väga korda. Samuti ei olnud minu elus armastavat ja hoolivat kaaslast. Ning tööelu on ka stabiilsem kuna aastad on andnud elukogemust ja süütenöör ei ole nii lühike. Aga vbl mul on lihtsalt vedanud

50+ on tõesti suurepärane vanus! Kliimaks ja sellega kaasnevad unetus, higistamine, juuste hõrenemine. Kaugnägelikkuse teke. Halvenev mälu ja koordinatsioon. Kaalutõus või üha raskem võitlus sellega. Tööturul konkurentsist välja kukkumine. Statistika järgi ka tervena elatud aastate lõpp. Suurepärane vanus, midagi pole öelda.

Jah, mis sa tuled siia oma rahulolu ja positiivsusega. See siin on nukker nurgake, kus omavahel õnnetu olemises mõõtu võetakse ja võidab see, kes on kõige kurvameelsem, nutab lahinal, kelle juuksed on kõige hõredamad ja tervis vilets, kes on kogu elu oodanud, et õnn ta üles leiaks ja nüüd saab aru, et on elu lihtsalt ära raisanud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isiklikult arvan, et see suur pessimist voi pessimistid siin on lihtsalt troll, kes tahab teisi hulluks ajada voi siis toesti mingi elus lyya saanud masohhist. Voi siis molemad koos.

Samas see jutt, et oodati lotovoitu, suurt armastust voi enneolematut toopakkumist.

Lotovoidust unistada on naiivne, sest selle saabumine on ilmselt sama toenaoline kui meteoriidi killuga pihta saada. Teiseks, paljud reaalsed lotovoitjad on parast onnetumad kui enne, nn. normaalse elu juures. Sellest on palju artikleid. Rikas osata tuleb olla, selleks et mitte krahhiga lopetada. Inimesed, kes terve elu on olnud kas vaesed voi keskmised, seda ei oska.

Suur armastus, no ka selle nimel tuleb tood teha. Koigepealt kaia valjas, et inimestega kohtuda. Suhte ja perekonna koos hoidmine on igapaevane pingutus ja too. Too puhul sama, tuleb midagi oppida ja vaeva naha. Siis ongi toenaoline, et tulebki hea pakkumine. Voi mitu.

Siin paljud ei saa aru, et niisama unistades ei tule absoluutselt mitte midagi. Kui oled vaeva nainud, no siis ei pruugi ka tulla, aga voimalus on palju suurem.

 

 

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle isiklikult meeldib rohkem olla 50+. Teismelise ja noorena olin väga ebakindel, teiste arvamus läks väga korda. Samuti ei olnud minu elus armastavat ja hoolivat kaaslast. Ning tööelu on ka stabiilsem kuna aastad on andnud elukogemust ja süütenöör ei ole nii lühike. Aga vbl mul on lihtsalt vedanud

50+ on tõesti suurepärane vanus! Kliimaks ja sellega kaasnevad unetus, higistamine, juuste hõrenemine. Kaugnägelikkuse teke. Halvenev mälu ja koordinatsioon. Kaalutõus või üha raskem võitlus sellega. Tööturul konkurentsist välja kukkumine. Statistika järgi ka tervena elatud aastate lõpp. Suurepärane vanus, midagi pole öelda.

Ma olen kogu elu lühinägelik olnud. Lähedale näen endiselt hästi.

Tööjõuturul hetkeseisuga probleeme pole, juuksed on ka kogu elu hõredad olnud. Pigem põdesin seda teismelisena.

Kaaluga ka eriti hädas pole ja uni on hea.

Koordinatsiooniga ka ok kuna osalen joogatrennis iga nädal. Aastaid juba.Soovitan sullegi.

Kui täiendkoolituse kevadel peaaegu naksimumpunktidega lõpetasin, ei olnud küll mingeid mäluprobleeme.

No eks ma siis jään ootama kliimaksit.

Klaas on kas pooltühi või pooltäis. Sõltub vaatenurgast.

Või siis elavad 50+ inimesed lihtsalt ernevat elu, millest suur osa on ka enda teha.

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )


Esileht Ilu ja tervis 50, haigused ja hirmud, elu mõtetus