Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: 5/2012

Postitas:

olen 25 ja esmaspäeval 12 päev hakkan ov teste tegema, püüan esimesi triipe, teist kuud ov testidega, kuidas teil

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 03:02; 19.01 15:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis selle teadmisega peale nüüd hakata ? edu sulle siis !

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Edu sullegi! Anna teada, millised tulemused olid! Siinsed jaguvad 2-ks: ühed teevad regulaarselt OV-teste, teised ei viitsi üldse nendega jännata.
Kas sul mingi põhjus ka, miks OV-testi teha? Ebaregulaarne tsükkel või kahtlustad OV mittetoimumist?
Ise ma küll neid teha ei viitsi, mul on muud märgid OV äratundmiseks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selle postituse pealkiri jääb küll arusaamatuks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et teemaalgataja tahtis teha uut triibupüüdjate jutunurka 5/2012. Kuna ta on ilmselt uus siis ta vast ei tea, mis traditsioonid siin välja kujunenud on..Mul läks ka aega enne kui pihta sain.:)

Kallis teemaalgataja!
Juhul kui nii siis: Iga uus teema tuleb siis kui vanas on 100 täis ja siis kirjutame sinna pealkirjaks Triibupüüdjate jutunurk ja selle järele vastav nr.
Siis on meil ka üleskutse ignoreerida lihtsalt siin õelutsejaid, kes näiteks norivad kirjavigade või su vanuse pärast! 🙂

Mina olen üle aasta üritanud! Seejärel oli mul lap ja nüüd arst soovitas ka veel aasta proovida.:)9 kuud veel proovida siis.:)
Kiireid triipe sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Coconut-milk kõigepealt tänud.:)
Mina tegin see kuu ja teen veel järgmine kuu ka ov teste.Mul hunnik neid ostetud eestist kaasa. Rohkem ei tee.Ma pole veel pihta saanud tunnustele.:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kes vähegi teemat jagas sai aru, et triibupüüdmine, aga kuna neid õelutsejaid on nii palju siis hoian oma kogemused ja uudised endale. Ega ei ole mõtet jah siin jagada seda eesti rahvaga,,,see foorum ei ole ainult info jagamiseks vaid ka teineteisele kaasa elamiseks kes minuga ühes paadis ja üritavad triipe saada, teistele edu ja soovin häid uudiseid!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 03:02; 19.01 15:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.