Esileht Beebi ja mitmikud 5,5 kuune tahab väga tihti öösel rinda

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 5,5 kuune tahab väga tihti öösel rinda

Postitas:
Minimoys

Beebi hetkel 5,5 kuune ja terve see nädal tõuseb öösel ikka väga tihti, 7 korda umbes. Algab see sellest, et hakkab voodis nihelema ja näppu imema ning nagu rinda otsima. Ise magama ei jää. Siis ikka tõstan rinnale, aga sööb vaid minuti ja vajub unne. Seejärel ärkab taas 1-1,5 h pärast.Olen väga väsinud. Ööpäevas magab ta kokku u 14 tundi. Öösel 7-7 hommikul ja päeval 2-3 tundi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hambad. Mina lükkan titele tissi suhu ja magan edasi.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina pakuksin esmalt lutti ja kui see ei rahulda, siis tiss. See võib olla ajutine, aga võib ka jääda. Kui jääb pikemalt, eks siis pead ise otsustama edasi, kas sobib või hakkad “dresseerima” last, st kas täielikult võõrutama või harjutama nt, et enne kella 3 ei saa. Kuigi selle “osalise” värgiga on see, et tagasilangus võib tulla kergesti.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lastel on tugev instinkt anda endast kõik, et olla oma ema kõrval või peal. Kui beebi tajub, et sind pole, siis ta hakkab sind otsima (tema jaoks eriti tuttav objekt pimedas – rind) – kui leiab pöidla või luti, võib ta sellega rahule jääda – osad aga ei lase end petta ja jätkavad üha valjema protestiga. 😀

Kui harrastad ühiselt magamist (‘ohutusnõudeid’ jälgides), kanna mugavat särki ning proovi nn küliliimetamist, et samuti puhata saaksid.

0
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Beebi ja mitmikud 5,5 kuune tahab väga tihti öösel rinda