Esileht Lapse ootamine 5+6 ja uh’s ainult tühi lootrkott

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: 5+6 ja uh’s ainult tühi lootrkott

Postitas:

On see ok kui ainult lootekott? Kuidas teil sel ajal olnud. Tehti vara uh kuna eelmine rasedus lõppes peetumisega

PEALKIRJA LÄKS VALESTI AEG

TEGELIKULT 4+6 NÄDAL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 16:57; 25.11 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli 6+0 nii loode kui ka aimatav südametöö. Aga oli teada, et on päriselt 6+0.

Võibolla on su rasedus väiksem kui sa arvad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Jap, sel ajal oli ainult lootekott</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muretsemiseks on tõesti liiga vara. Need ÄE aparaadid on, millised nad on ja loode on veel imepisike.

Ma sain esimese aja ämmaemandale 6. nädalal ja siis polnud ka kohe midagi näha peale tühja lootekoti. Kuid ma aevastasin UH tegemise ajal, liikusin kuidagi ja ühtäkki nägime loodet koos südametööga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 17:54; 25.11 09:36; 25.11 16:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 5+2 täiesti 0

Ei loodet ega rebukotti.

7+0 kõik omal kohal, koos südametööga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 5+6 ainult tühi lootekott, HCG oli 6000 ja arst ei muretsenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast ei tasugi nii vara arsti juurde tormata, usalda rasedustesti. Kuigi eelmine rasedus lõppes peetumisega, mida see varane UH annab, ega see peetumist ära hoia. Paljudel on esimene rasedus lõppenud peetumisega – oi kui paljudel, sa ei kujuta ettegi, kui palju rasedusi katkeb varases staadiumis! Sellest hoolimata tuleb säilitada kaine mõistus ja mitte paanikas ringi joosta ja UH-sid nõuda, sest praegu ajasid end ainult rohkem paanikasse.

Mina umb 8+ uuesti, siis saad kindla tulemuse. Ilmselt arst juba ka määras uue aja ja selgitas, et nii vara ei pruugigi midagi olla?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 08:29; 25.11 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast ei tasugi nii vara arsti juurde tormata, usalda rasedustesti. Kuigi eelmine rasedus lõppes peetumisega, mida see varane UH annab, ega see peetumist ära hoia. Paljudel on esimene rasedus lõppenud peetumisega – oi kui paljudel, sa ei kujuta ettegi, kui palju rasedusi katkeb varases staadiumis! Sellest hoolimata tuleb säilitada kaine mõistus ja mitte paanikas ringi joosta ja UH-sid nõuda, sest praegu ajasid end ainult rohkem paanikasse.

See pole kahjuks alati nii lihtne. Mina pidin võimalikult vara raseduse kindlaks tegema, et saaksin ära jätta ravimid, milleta ma rasedaks ei jääks, aga miks võivad põhjustada ka raseduse katkemise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 17:54; 25.11 09:36; 25.11 16:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 4+6 käinud UH-s – peale tumeda laigu polnud mitte midagi näha. Siis ma olen sattunud 5+4 UH-sse – näha oli rebukott. Olen ka 9+2 UH-s olnud – siis oli näha nii loode, südametöö kui ka käe-jala alged juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast ei tasugi nii vara arsti juurde tormata, usalda rasedustesti. Kuigi eelmine rasedus lõppes peetumisega, mida see varane UH annab, ega see peetumist ära hoia. Paljudel on esimene rasedus lõppenud peetumisega – oi kui paljudel, sa ei kujuta ettegi, kui palju rasedusi katkeb varases staadiumis! Sellest hoolimata tuleb säilitada kaine mõistus ja mitte paanikas ringi joosta ja UH-sid nõuda, sest praegu ajasid end ainult rohkem paanikasse.

See pole kahjuks alati nii lihtne. Mina pidin võimalikult vara raseduse kindlaks tegema, et saaksin ära jätta ravimid, milleta ma rasedaks ei jääks, aga miks võivad põhjustada ka raseduse katkemise.

Selleks on rasedustest.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 08:29; 25.11 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selleks on rasedustest.

Usud või ei usu, aga alati see pole kindel variant. Minul ongi haigusloos kirjas, et kui positiivne test, tuleb kohe arsti juurde tulla ja rasedus kindlaks määrata. On mõned haigused, kus ei saa ravimeid lihtsalt ära jätta, sest tagajärjed on liiga karmid ja kuu aega hiljem alustamine toob otsast peale kõrvalmõjusid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 17:54; 25.11 09:36; 25.11 16:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen teemaalgataja.

Nii ongi, sellepärast pidin nii vara minema,et siis ei tohi oma epilepsia neid ravimeid võtta kui uh näitab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 16:57; 25.11 16:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Lapse ootamine 5+6 ja uh’s ainult tühi lootrkott