Esileht Väikelaps 5a haiglane olek pärast grippi

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 5a haiglane olek pärast grippi

Postitas:

Põdesime hiljuti B-grippi koos lapsega, olime ka Lastehaiglas 3 päeva sees. Sai Tamiflud ja antibiootikumi, kuna põletikunäitaja oli tõusnud. Praegu ravi lõpetatud, võtame kenasti probiootikume, puhkame, jalutame õues, sööme tervislikult. Lasteaiaga ootame veidi, mõtlesime et laseme lapsel veist kosuda. Palavikku tal pole. Ninast veel veidi tuleb midagi, vahel köhatab ka, aga muidu ok. Viimastel päevadel aga erinevad hädad lapsel. Eile õhtul kõht valutas nii hullult, et läks voodisse pikali ja magas 12h jutti (vahepeal käis ainult pissil korra). Sellele valule eelnes ka kõhukinnisus, st pidi kakat välja punnitama. Hommikul ärgates oli sellega korras. Nüüd kurdab kaelavalu, katsudes on kaelal tunda ka lümfisõlme, võimalik et sellest. Ja kõige rohkem tekitab muret see, et kurdab südamevalu ja südame pekslemist. Pulss oli rahulikus olekus 124. Perearstile lähme nädala pärast. Ta on eelnevalt väga vähe ja suht leebelt haige olnud ja mul kogemused puuduvad. On sellised kaebused ja haiglane olek normaalne pärast haigust, on teiste lastel ka nii? Ma suht mures 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina helistaks perearstile ja läheks esimesel võimalusel arsti juurde, mitte nädala pärast

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gripp võtab enesetunde kauakas ajaks nõrgaks ja haigustele vastuvõtlikuks. Samas selliste muredega p66rduks küll kiiremalt vastuvõtule. Kõhuvalu ja kõhukinnisus on t6enäoliselt antibiootikumide tekitatud soolebakterite tasakaalutus. Pulss ei ole normaalne ja spdames valud teekid mind ärevaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võtaks kindlasti nüüd probiootikume, et saaks kõhu korda. Hommikul näiteks BioLatte Original ja õhtul Boulardii. Palju juua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps 5a haiglane olek pärast grippi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.