Esileht Beebi ja mitmikud 5kuune beebi higistab, kas normaalne?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 5kuune beebi higistab, kas normaalne?

Postitas:

Tere

Mure siis selles, et beebi higistab kohutavalt palju. Söömise ajal on pidevalt kukal märg (RPA laps), see ehk sellepärast et imeb ja teeb tööd. Aga kui hakkan teda magama panema siis samuti jälle kukal märg, magama jääb ta voodis ja mina silitan pead, väike baikatekk on õrnalt peal. Kodus palav ei ole, 21-22kraadi on meil magamistoas, mis peaks olema sobiv temperatuur. Täna öösel söötes tundsin, et käed oli ka nagu niisked, nagu oleks külm higi vms. KUi ärkab siis alati juuksed kuklalt märjad. Kas see on normaalne? Kas beebid higistavadki nii palju? D-vitamiini on saanud alates 5päevaselt iga päev, lugesin et selle põhjus võib olla ka d-vitamiinis aga selle siis välistaksin.

Suur tänu vastajatele:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kasvult-kaalult suur beebi,see higistab ka palju.Ma ei usu et D-vitamiinist,siis kui ma talle seda ei andnud higistas ikka.Ma lihtsalt vannitan teda iga päev ja kui imetan siis panen tema pea alla marlist riide,sest kui laps minu käe peale toetub on ta täitsa ligemärg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka oma kasvu kohta selline veidi suurem beebi (kohe 5 kuud) ja tema higistab ka. Kukal, peopesad, jalatallad ja kaenlaalused on märjad nagu suurel mehel. Märkasin seda kuskil kuu vanuselt. Aga mees on samuti selline niiske 🙂 Kuna on pere kolmas laps ja teised kaks eelmisest kooselust, kelle isa jalad-käed polnud niisked, kaldun arvama, et tegu on pärilikkusega. Või avaldub temperamenditüüp juba sellisel moel 🙂 Äkki pereisa teil ka niiskemate peopesadega. Ja mis veel, minu beebi jalad haisevad, see teeb veits muret, aga puuderdan neid ja siis lõhnavad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegemist on D-vitamiini puudusega. Meil oli ka, arst soovitas anda 10 tilka D-vitamiini ja andsin ka. Nüüd enam higistamist pole ja kukla peal juuksed kasvavad ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud 5kuune beebi higistab, kas normaalne?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.