Esileht Beebi ja mitmikud 5kuusel mõlemal põsel kare punane laiguke kõrva juures

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: 5kuusel mõlemal põsel kare punane laiguke kõrva juures

Postitas:

Poiss on 5 kuuseks saanud hiljuti ja olen andnud 2 päeva lillkapsas+kõrvits ja siis edasi 2 päeval kartul+porgand+kapsas salvesti püreed ca mõne lusika kaupa.
Laigud paiknevad täiesti sümmeetriliselt ja tekkisid kolmandal päeval püreega alustamisest.

Oskab keegi kommenteerida- kas see võib olla porgand? Samas kas tekib kohe lööve samal päeval mõne tunni jooksul peale porgandi saamist?
Lillkapsa ja kartuli kohta lugesin, et need pole erilised allergeenid.

Muidu poleks midagi, aga mu vanemal pojal, kes on 16, on beebieast siiani mõlemal põsel punane lööve mida ükski arst pole osanud ära ravida. Äkki sama as.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alusta iga asjaga eraldi,st. anna kõike ükshaaval.Nii on lihtsam jälile saada,mis allergiat põhjustab.Olen lugenud ,et ka kartul võib olla allergeen.Allergia lööve võib küll kiiresti tekkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiire allergeen annab reaktsiooni kohe või siis 2-3 tunni jooksul, aeglane 3-4 päeva jooksul. Kõige tõenäolisemalt on nendest juurikatest allergeen porgand.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud 5kuusel mõlemal põsel kare punane laiguke kõrva juures

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.