Esileht Koolilaps 6-7 aastasel juba rinnad kasvavad

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: 6-7 aastasel juba rinnad kasvavad

Postitas:

tütar on 6-ne ja saab varsti 7. praegu käib veel lasteaias. avastasin ükspäev, et tal on hakanud rinnad kasvama. ta ise ka ükspäev mainis, et vaata emme, see (osutas nibu peale) on natuke suurem kui teine. ise mäletan, et mul olid 10 aastaselt väiksed rinnad juba olemas, aga no 6 aastaselt. on see normaalne, et enne kooli juba hakkavad rinnad tulema. kas siis algklassides juba rinnahoidjaid vaja?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 21:27; 27.03 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu naabritüdrukul olid küll 7-aastaselt päris suured rinnad aga ta oli väga ülekaaluline ka. Normaalkaalus lastel ikka nii vara ei hakka kasvama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

igak juhuks võiksid konsulteerida arstiga, vb miskit hormoonidega, kuid nt minu klasiõe õel algasid päevad 8-aastaselt. et mõned arenevad küll väga varakult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

äkki ongi nii kiire arenguga. millal hambad hakkasid vahetuma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kiire areng või laps on natuke raskem kui võiks olla.
On ka lapsi, kellel 1 klassis on rinnahoidja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindlasti konsulteeri perearstiga, kes vajadusel suunab endokrinoloogi juurde. võimalik, et tegu on enneaegse puberteediga või mingi muu hormonaalse probleemiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hambad hakkasid ka üsna varakult vahetuma. ma täpselt ei mäleta, aga praeguseks on enamasti juba kõik vahetunud.

täna just käisime arstil, ei tahtnud seda rindade asja teemaks võtta, praegu muud tervise probleemid, aga lasin kaaluda ja mõõta. üle keskmise 7 cm pikem ja kui enne oli alati alla keskmise kergem (ja üle keskmise pikem), siis täna arst ütles, et 2 kg võiks vähem kaaluda (st 2 kg siis üle kaalu kõrvera, mis neil arstidel sela on). seega natsa võiks ehk vähem kaaluda, aga praegu näha küll pole, et ülekaaluline vms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 21:27; 27.03 20:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps 6-7 aastasel juba rinnad kasvavad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.