Esileht Beebi ja mitmikud 6 kuuse uni

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: 6 kuuse uni

Postitas:

Tere,

Laps saab kohe 6 kuuseks. Teeb kuskil 4 und päevas, kas see on OK? Netist lugedes bääb justkui mulje, et magab liiga palju. Jõuab üleval olla kuskil 1.5 h ja siis juba väsinud ja viril. Laps ise on väga aktiivn. Juba 2.5 kuuselt hakkad pöörama ja nüüdseks juba roomab pool käpukil ringi. Enamuse ajast veedabki maas mängides kuna toolis olla ei meeldi. Ööuni hakkab kuskil 21.30- 22.00 vahel ja kestab enamasti vähemalt kella 6ni. Üldjuhul 7.30ni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 10:11; 28.06 11:06; 28.06 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa normaalne. Mul tegi laps veel aastsenagi 3 und. Hommikupoole lühike uinak, siis pikem lõunauni ja ööuni oli ka üsna pikk. Mingil perioodil lausa 19-07.00

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 10:35; 28.06 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuue kuuse uni. Laps saab kohe kuueks kuuseks…. Palun kasuta sidekriipsu, muidu on su kirjutatu tähendus selline.

Laps on sul öösel hea magaja, kui järjest magab. Päevaunesid tuleb palju, aga sõltub ka sellest, kui palju järjest magab. Pooleaastasena tegid minu lapsed kaks und päevas, á 1,5-2h.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 10:40; 28.06 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oih, vabandust. Kiiruga ja ei lugenud läbi teksti. Aga üldjuhul on päeva uned kuskil 1.5 h või kuskil 60-70min. Vahepeal virgub kuid siis magab edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 10:11; 28.06 11:06; 28.06 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu arvates ei saa olla mitte kunagi lapsel liiga palju und!
Kui see öist und ei mõjuta, las ta magab. Mõni tahabki rohkem magada ja oleks muidu päev otsa viril.
Ta on ju alles poole aastane!
Täna jumalat, et ta magabki “palju”.
Paari aasta pärast peab last vägisi magama ajama ????.
Minu 5ne ei taha näiteks “miljonit, mitte kunagi magada”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 10:35; 28.06 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oih, vabandust. Kiiruga ja ei lugenud läbi teksti. Aga üldjuhul on päeva uned kuskil 1.5 h või kuskil 60-70min. Vahepeal virgub kuid siis magab edasi.

Siis peaks kõik normis olema. Su laps vajab 13-15 tundi und ööpäevas. Kui öösel magab umbes 10 tundi, ja päeval tunni kaupa, siis tulebki kokku umbes 14 tundi. Päevaseid kordi on palju, aga seda reguleerib laps ise, ega sina siin palju ära teha ei saa. Võid proovida minna üle kolmele unele, aga see ei pruugi kohe õnnestuda. Õige hetke peab ära tabama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 10:40; 28.06 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul magas esimene laps veel 8-kuuselt 3-4 korda päevas ja ärkvel oligi 1,5h. Jah, keskmisega võrreldes on see vähe ärkvelolemist (just ärkvelolemist tundus mulle vähe, mitte und, magav laps pole kedagi ju seganud, aga raske oli kuskil lapsega käia, kui koguaeg väsinud 😀 )

8-kuuselt millalgi hakkas 2h ärkvel olema j atasapisi rohkem. Aastaselt juba oli 1 päevauni, 4 kuuga siis oli selline hüppeline edasiminek. Aga magas siis ka oma ühte und ikka 4 h 😀 See oli mõnus aeg 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tore siis, et polegi imelik. Mind ennast see ei sega, et laps tihti magab. Lihtsalt tundus kuidagi veider, et raamatutes ja ka beebigrupis teistel 2 und enamasti teevad. Aga eks lapsed ongi etinevad 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 10:11; 28.06 11:06; 28.06 23:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud 6 kuuse uni

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.