Esileht Pereelu ja suhted 60-aastasel naisel 24-aastane kallim

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 77 )

Teema: 60-aastasel naisel 24-aastane kallim

Postitas:
Kägu

Öelge nüüd, et teie arvates on täiesti normaalne, kui 60-aastane proua naudib oma “vaba aega” 24-aastase kütkestava noormehe seltsis!

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120013636/urmas-soorumaa-leidis-uue-kaaslanna-kaunitar-on-ettevotjast-36-aastat-noorem

 

+16
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui “proual” on raha, pole see midagi ennenägematut ju. Egas me eilased ei ole, et hirmsasti imestama peaks, selliseid ebavõrdseid paare on alati. Hefneril olid ka 80-aastasena 2++ jänkud.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See muidugi pole normaalne, aga meeste puhul on ju asi hoopis teine. Kui rahakott on suur, võtku või 16 aastane.

+3
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

maailmas leviv komme. põhimõttel, kellel kobakas hoiarve, lubab endale nii mõndagi.

traditsioonid, väärtused jms kivistunud minevik pöördub globalismiks.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavaline golddigger, ei midagi erilist ega uut siin ilmas.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Öelge nüüd, et teie arvates on täiesti normaalne, kui 60-aastane proua naudib oma “vaba aega” 24-aastase kütkestava noormehe seltsis!

Mina näen asja nii, et kui kaks inimest on täisealised ja 24 on seda ikka päris kindlasti, pole minu asi, mis neil toimub.

+23
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ka neid rikkaid prouasid, kellel noor peigmees. Kas keegi sellist 20+ vanusevahet normaalseks peab, on iseasi.

Muuseas on olemas ka gerontofiilia, ehk see kui mõni noor inimene valibki endale intiimpartneriks endast väga palju vanemaid inimesi. Gerontofiilia puhul siiski seda ei peeta normaalseks käitumiseks, vaid arvatakse, et see on siiski mingi lapsepõlvetraumaga seotud asi. Väga sage selline asi ei ole, nii et enamasti siiski kui on mitmekümne aasta vanusevahega paar, siis pigem on noor siiski raha peal väljas, mitte tal pole mingeid “suuri tundeid” isiku vastu.

Mina pean veel umbes 10-aastast vanusevahet täiesti normaalseks aga kui on juba nii suur vahe, et üks võiks teisele vanavanemaks olla, siis kindlasti mitte.

 

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

üks link ka, huvitav lugemine:

https://blogs.scientificamerican.com/bering-in-mind/everlasting-beauty-a-sexual-attraction-to-the-elderly/

See räägib gerontofiiliast ja mitte selles võtmes, et see nüüd olekski inimeste normaalne sättumus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

üks link ka, huvitav lugemine: https://blogs.scientificamerican.com/bering-in-mind/everlasting-beauty-a-sexual-attraction-to-the-elderly/ See räägib gerontofiiliast ja mitte selles võtmes, et see nüüd olekski inimeste normaalne sättumus.

Miks nüüd siis preilit kohe mingiks fiiliks tembeldatakse. Tavaline rahaahne noor naine, slaavlaste hulgas on neid eriti palju. Kui sünnid, kena nägu peas, peetakse seda lausa rumaluseks, kui seda rahateenimiseks ära ei kasuta. Ja seda tulebki teha noorena, sest kes sind pärast enam tahab.

+21
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See räägib gerontofiiliast ja mitte selles võtmes, et see nüüd olekski inimeste normaalne sättumus.

Tegemist on parafiiliaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

slaavlaste hulgas on neid eriti palju.

7-10 aastat pidi slaavlastel olema vanusevahe ja abiellumine on nende seas populaarne. Gerontofiiliat nende seas küll ei ole kuulnud.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Urmas Sõõrumaa on proua või prouast te räägite?

Ja milline 24-aastane noormees? See Alisa on ju ometigi neiu.

+4
-20
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Esiteks ei saa 60-aastane naine enam lapsi, mees aga võib saada. Bioloogia, mis parata. Mehed säilivad paremini. Teiseks meie ühiskonna hoiakud, noor mees ja vana naine, sellist kooslust peetakse ikka ebanormaalseks. Teistpidi niiväga mitte.

+3
-18
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks sa oma postitusi Ajaviitejuttude alla ei tee? Juba 4 postitust valesse kohta. Mis toimub? Tee Ajavittesse, mitte Pereelu alla.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

normaalne

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa oma postitusi Ajaviitejuttude alla ei tee? Juba 4 postitust valesse kohta. Mis toimub? Tee Ajavittesse, mitte Pereelu alla.

Ta ei taha oma nime Ajaviitejuttudes nõmetsemisega määrida.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See räägib gerontofiiliast ja mitte selles võtmes, et see nüüd olekski inimeste normaalne sättumus.

Tegemist on parafiiliaga.

Mis vahet siin, kas gerontofoobia või parafiinia. Oleks armastus olemas, siis oleks teine asi. Aga kuna see ajutine tundmus on fiktsioon, siis pole mõtet mahakäinud pekitädidel ilusaid noori kullakaevureid klatšida. Hobused tallis hakkaksid lõuad laiali naerma, kui kuulevad, et keegi atraktiivsuse poolest keskmik deklareerib, et tema ka kümne miljooni eest armastuseta voodisse ei poe. Poeksid küll, ja kuidas veel!!!!!

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis vahet siin, kas gerontofoobia või parafiinia. Oleks armastus olemas, siis oleks teine asi. Aga kuna see ajutine tundmus on fiktsioon, siis pole mõtet mahakäinud pekitädidel ilusaid noori kullakaevureid klatšida. Hobused tallis hakkaksid lõuad laiali naerma, kui kuulevad, et keegi atraktiivsuse poolest keskmik deklareerib, et tema ka kümne miljooni eest armastuseta voodisse ei poe. Poeksid küll, ja kuidas veel!!!!!

On vahe, et üks on kooslus armastusest, teine rahast. Gerontofiilia on armastusest, sina väidad, et mitte. Maha käinud ja pekine olen ka, aga see ei tähenda, et ma ei arvaks, et pildil olev härra vana välja näeb. Vanurist on asi kaugel. Naine näeb küll vähemalt 5 aastat vanem välja. Ja viimase lause kohta, et ei poeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

et ma arvaks* Näeb oma east noorem välja.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A mind näiteks ei huvita üldse. Mina olen normaalses rahuldustpakkuvas suhtes, usaldan oma meest ja tema mind (N55, M62). Mis teema on mingite miljonäride ja nende armukestega, miks te siin kõik üldse nii kohutavalt erutute või mis teema sellega on?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A mind näiteks ei huvita üldse. Mina olen normaalses rahuldustpakkuvas suhtes, usaldan oma meest ja tema mind (N55, M62). Mis teema on mingite miljonäride ja nende armukestega, miks te siin kõik üldse nii kohutavalt erutute või mis teema sellega on?

Küll sa erutuks ka, kui su 62 aastane vanamees su välja viskab ja 24 aastase asemele võtab.

+18
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A mind näiteks ei huvita üldse. Mina olen normaalses rahuldustpakkuvas suhtes, usaldan oma meest ja tema mind (N55, M62). Mis teema on mingite miljonäride ja nende armukestega, miks te siin kõik üldse nii kohutavalt erutute või mis teema sellega on?

Küll sa erutuks ka, kui su 62 aastane vanamees su välja viskab ja 24 aastase asemele võtab.

Tead, ei erutuks. Sul raske uskuda?

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näen asja nii, et kui kaks inimest on täisealised ja 24 on seda ikka päris kindlasti, pole minu asi, mis neil toimub.

Läbi selliste artiklite ja enesepresenteerimiste on see kohe vägagi teiste inimeste asjaks tehtud.

Mul ka ükskõik, mida keegi teeb. Aga, kui ta astub sellega avalikkuse ette, siis ei saa ju ometi arvata, et tagasisidet ja arvamusi ei tule. Ka selliseid, mis ei meeldi.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Öelge nüüd, et teie arvates on täiesti normaalne, kui 60-aastane proua naudib oma “vaba aega” 24-aastase kütkestava noormehe seltsis!

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120013636/urmas-soorumaa-leidis-uue-kaaslanna-kaunitar-on-ettevotjast-36-aastat-noorem

Muidugi naudib. Ma ka naudiks aga mul pole raha.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis vahet siin, kas gerontofoobia või parafiinia. Oleks armastus olemas, siis oleks teine asi. Aga kuna see ajutine tundmus on fiktsioon, siis pole mõtet mahakäinud pekitädidel ilusaid noori kullakaevureid klatšida. Hobused tallis hakkaksid lõuad laiali naerma, kui kuulevad, et keegi atraktiivsuse poolest keskmik deklareerib, et tema ka kümne miljooni eest armastuseta voodisse ei poe. Poeksid küll, ja kuidas veel!!!!!

On vahe, et üks on kooslus armastusest, teine rahast. Gerontofiilia on armastusest, sina väidad, et mitte. Maha käinud ja pekine olen ka, aga see ei tähenda, et ma ei arvaks, et pildil olev härra vana välja näeb. Vanurist on asi kaugel. Naine näeb küll vähemalt 5 aastat vanem välja. Ja viimase lause kohta, et ei poeks.

Ma olen temast noorem aga romantikaks see mees ei ole. Ja noh kaua härra ikka pimedas koopas oma vemba höörub..

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läbi selliste artiklite ja enesepresenteerimiste on see kohe vägagi teiste inimeste asjaks tehtud.

Mul ka ükskõik, mida keegi teeb. Aga, kui ta astub sellega avalikkuse ette, siis ei saa ju ometi arvata, et tagasisidet ja arvamusi ei tule. Ka selliseid, mis ei meeldi.

Loomulikult on inimestel õigus arvata. Mul on lihtsalt ükskõik. Mina olen rahul, kui inimesed on rahul ja kui inimesed on lähisuhtes rahul, on nad ka minuga viisakad nii müüjana, arstina kui ükskõik, kelle teisena. Ja suure vanusevahega suhteid luuakse iga majandusliku staatusega inimeste vahel.

Ma olen temast noorem aga romantikaks see mees ei ole. Ja noh kaua härra ikka pimedas koopas oma vemba höörub..

Mina olen naisest neli aastat vanem ja arvan, et tal pole häda midagi. Vemb on madalalaubaliste sõna.

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see puhas armastus ole – raha vastu..

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa oma postitusi Ajaviitejuttude alla ei tee? Juba 4 postitust valesse kohta. Mis toimub? Tee Ajavittesse, mitte Pereelu alla.

rubriik on õige, pereelu ja suhted.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Öelge nüüd, et teie arvates on täiesti normaalne, kui 60-aastane proua naudib oma “vaba aega” 24-aastase kütkestava noormehe seltsis!

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120013636/urmas-soorumaa-leidis-uue-kaaslanna-kaunitar-on-ettevotjast-36-aastat-noorem

Teema ajas harja nii punaseks, et ei suuda isegi aru saada kumb on 60 ja kumb 24? ????

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellest jutt? Madonnast? Joan Collinsist? Gina Lollobrigidast?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 77 )


Esileht Pereelu ja suhted 60-aastasel naisel 24-aastane kallim