Esileht Imetamine 6,5-kuusel rp lapsel päevased toiduvahed 4-6 tundi

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: 6,5-kuusel rp lapsel päevased toiduvahed 4-6 tundi

Postitas:

paar nädalat on juba laps päevastest rp kordadest loobunud. pakun aga ta ei taha. ise joriseb. hommikul ärkab 7-8 sööb, kell 10 sööb ja tuttu siis vahepeal pisut paar korda lonksatab ja söömine alles 19 kui ööunne läheb. lõunaajal saab paar tl putru. öösel tissitab ka mitmeid kordi, aga tõsist söömist on paar korda. miks laps on hakanud pikki söögivahesid päeval tegema, enne sõi iga 2-3 tunni tagant.siiani võttis juurde iga kuu 1kg, nüüd viimase kuuga 400g.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta on ette ära kasvanud, nüüd tõenäoliselt kasv pidurdub ja kui füüsiliselt pole väga aktiivne, siis ei kulu nii palju. Tavaliselt ajutine nähtus – hakkab ringi roomama, tuleb ka isu tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu 4 kuusel lapsel on samuti 4-6h toiduvahed. Ööunne jääb kell 20-21 ja ärkab alles 6-7. magab terve öö rahulikult.laps magab lõunal 12-14 ja siis magab veel ka kella 17-18 ajal. laps ise praegu 9,4kg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid 2k lapsel 4h söögivahed. Ta lihtsalt ei söönud, kui kõht tühi polnud. Öösel sõi 1x.

Pärast 6k vanuseks saamist ei võtagi laps enam 1kg kuus juurde. Mõtle, mis ta aastaselt kaaluks siis. Keskmine aastane kaalub u 10kg, kui 3kg sündinud laps võtaks aastani iga kuu 1kg juurde, siis oleks aastaselt 15kg juba, mu esimene kaalus nii palju 3a vanuses. Pärast aastaseks saamist võtab laps aastaga nii 2kg juurde, mõni vaid 1kg. Seega kaalutõus aeglustubki pidevalt.

Lisan seda ka, et öine söömine ilmselt kompenseerib hetkel ka päevast vähesemat söömist. See on pärast 4k üsna tavaline. Päeval on elu nii huvitav, et süüa pole aeg, süüakse siis öösel.

Ära ehmata ka sellest, kui kaal jääb päris seisma, kui lapsel kiire arengu periood, nt hakkab roomama, käputama, käima. Kui sa lapsele tema isu järgi süüa annad ja tal mingeid terviseprobleeme pole, siis ta ennast nälga ei jäta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil oli ka 5-6 kuu vanuselt selline. nüüd mõned nädalad sööb juba normaalselt. uurisin ka asja, et mis toimub. ja kokkuvõtvalt sain sama info, mis Kägu 11:47 kirjutab. seega teine samasugune arvamus siis minu poolt ka 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Imetamine 6,5-kuusel rp lapsel päevased toiduvahed 4-6 tundi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.