Esileht Väikelaps 6aastase erektsioon ujulas

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )

Teema: 6aastase erektsioon ujulas

Postitas:
Kägu

Olen ema ja käin oma 6aastase pojaga aeg-ajalt ujumas. Vahel juhtub, et tal tekib nt duširuumis erektsioon – ma tean, et see pole seksuaalne, vähemasti mitte otseselt, aga ikkagi, kas see on väga piinlik? St et kas teid häiriks, kui teie seas liiguks ringi selline noh kikkis nokuga väike poiss? See on nii uus olukord, ma ei suuda kuidagi otsustada, mida ma tundma peaks. Ei taha ka üle mõelda, samas ei taha temas tekitada enneaegseid mõtteid ja häbi. Sest poistel ju ikka tekib seda, hommikuti või vahel niisamagi.

Ma olen saatnud teda ka eraldi meeste riietusruumi, aga see lõpeb alati sellega, et ta kaotab midagi ära või eksib ise ära, seega ta pole veel valmis.

 

+3
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus on lapse isa?

+7
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei sega absoluutselt, sest ma ei vaata väikeseid poisse sellise pilguga. Neil, keda segab (kes leiavad 6-aastases midagi seksuaalset) on endal päris kõvasti viga midagi.

 

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb kas poiss muidu ka käib silmad punnis ja jõllitab kõiki või on ta siis tagasihoidlikult kuskil omaette.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, mis probleemid ikka inimestel.

+1
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki ta riietuks nägu kapi poole ja kannaks veidi lodevamaid pükse, siis ei paneks sellist asja tähelegi ei sina ega võõrad. Ma pole oma poisi puhul kunagi mingit erektsiooni märganud, veel vähem võõraste väikeste poiste puhul, sest ei vahi neid ega nemad ei ole kuskil paljalt.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Einoh, ega tal siis kogu aeg pole, aga just paljana ja riietusruumis. Ta ei jõllita otseselt teisi, aga vahel vaatab küll huviga (ega ta ju ei näe elus palju alasti inimesi, eriti kuna 2/3 tema elueast on olnud koroona pandeemia!) – ikka huvitav. Tavaline lapselik huvi.

 

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tähendab, siiski 1/3, mitte 2/3.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind kindlasti ei häiriks. Mul on kodus veidi noorem poiss, kellel ka pidevalt noku kikkis. Eriti hommikul tõustes, sest talle meeldib magada alasti. Ja eriti nõme küsimus on, kus isa on. Mis tähtsust sel on. Äkki on surnud, äkki samal ajal tööl või mida iganes. Emal on ka õigus üksi lapsega ujumas käia.
Ma saan täiesti teemaalgataja murest aru. Inimesed on väga imelikud. Neid häirib absoluutselt kõik. Mul oleks isegi sellest savi, kui poiss jõllitaks.

+16
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Einoh, ega tal siis kogu aeg pole, aga just paljana ja riietusruumis. Ta ei jõllita otseselt teisi, aga vahel vaatab küll huviga (ega ta ju ei näe elus palju alasti inimesi, eriti kuna 2/3 tema elueast on olnud koroona pandeemia!) – ikka huvitav. Tavaline lapselik huvi.

Siis peab emme poisile seletama, et see ei ole ilus ning tõesti naiste riietusruumis võiks riietuda näoga kapi suunas ja kõndida siis pigem nii, et keskendud sellele, et ei libiseks, mitte ei uudista paljaid naisi ning noori tüdrukuid.

Tõesti öelge mis soovite, aga kui selline teema juba mures ema pärast tehtud, siis on õigus ka välja öelda, et tõesti on olnud juhuseid kus algkooli ealised poisid lihtsalt seisavad ning vahivad riietusruumis suu ammuli ning see tõesti ei ole meeldiv ka täiskasvanule, kuidas siis peaks end tundma veel näiteks 10 aastane neiu? Ma ei ole küll jälginud, et kas neil siis on ka kikkis olnud, kuid kui peaks kogemata silma jääma, siis oleks see veelgi häirivam.

Kui emal ei jää muud üle kui võtta laps endaga naiste riietusruumi kaasa, siis peab ema ka lapsele suutma selgeks teha elementaarsed viisakuse reeglid, et teised inimesed kellel ei ole võimalik minna vastassoo riietusruumi ei peaks end tundma ebamugavalt. Kui ema sellega hakkama ei saa, siis tuleb ujula külastamine seni katkestada kuni poiss üksi hakkama saab riietumisega. Olen ise ka poisslapse ema, kuid laps on 3 aastasest saadik käinud riideid vahetamas issiga, kui seda võimalust ei oleks siis peaksin mõtlema välja midagi muud.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Kus on lapse isa? Minul on küll lapseisa olemas, meil on normaalne pere, mitte mingi kärgpere, issand küll. Meie teeme kõik elus õigesti, meil pole mingeid pseudoprobleeme, meie probleemid on tõeliselt tõsised, nagu näiteks, et millal lõpuks saame alustada oma remondiga, valida välja autoliising, vahetada ära maakodu lõhkenud torud ja millal ometi maha panna kartulid!”

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahtimise kartjad, mis seal vahet on, kas sind vahib oma soost või teisest soost väike laps??? Kui keegi teid seal riietusruumis seksuaalselt vahib, siis on see mõni suguküps lesbi, aga see on ok, sest tema on ju samast soost ????

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahtimise kartjad, mis seal vahet on, kas sind vahib oma soost või teisest soost väike laps??? Kui keegi teid seal riietusruumis seksuaalselt vahib, siis on see mõni suguküps lesbi, aga see on ok, sest tema on ju samast soost ????

Ma olen see “vahtimise kartja”, pole veel tähele pannud, et mõni täiskasvanud naine silmad punnis kivikujuna lihtsalt seisab ning mind vaatab kui end kas pesen või riietan, kuid kui see peaks juhtuma, siis kindlasti ütleksin sellele täiskasvanule ka paar ilusat sõna.

Teiste inimeste lapsi teadupärast pole ilus kasvatada ning seetõttu võtan ka siin sõna, et inimesed ise oma lapsi kasvataksid mitte ei laseks kikkis noksiga suu ammuli ringi kõndida ning vahtida. Selliseid juhtumeid just algkooliealiste poistega on juhtunud omajagu.

Ühesõnaga ei, üleüldine ilmselge vahtimine, eriti juhul kui inimene on paljas ei ole mingil juhul okei, kuid ilmselt oskavad vajadusel need “suguküpsed lesbid” niiviisi vaadata, et ma seda kahjuks tähele ei pane ning midagi öelda ei saa.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erektsioon või mitte, sellest on mul suva. Mina teie lapsi ei uuri. Aga oma isiklikele lastele (mõlemad on tüdrukud, muide, 7 a ja 5 a) olen  ma küll suutnud selgeks teha, et teisi inimesi üksisilmi pikalt ei vahita (ka mitte riietatuna bussis või tänaval, ammugi siis paljana kuskil riietusruumis; erandina võib pikemalt otsa vaadata vestluspartnerile, õpetajale või muule kõnepidajale, kelle juttu parasjagu jälgitakse), võõraste akende taga toimuvat ei uurita jne. Jah, lapsel on lapselik uudishimu, aga täiskasvanu ju selleks ongi, et õpetada, mis on viisakas ja mis mitte ning miks. Mina isiklikult tunneksin end ebamugavalt kelle iganes uuriva pilgu alla pikemalt jäädes, ükskõik kas see on laps või täiskasvanu, poiss või tüdruk, olen ma ise alasti või riides. Muidugi kannatan ära väikese lapse puhul,  aga viisakas inimene ikkagi selgitab ka oma lastele, et teisi inimesi jõllitada on ebaviisakas ja võib olla vaadeldavatele ebamugav.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ei häiri, miks küll peaks. Väike  laps ju.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isssver, mis te tõsiselt arvate, et 6-aastasel on naiste vahtimisest erektsioon või?? Kui eluvõõrad võivad olla täiskasvanud inimesed… kahe poisi emana tean, et noku võib püsti olla ka päris titel pissihädast või kitsastest ujumispükstest või millestiganes. Ja mu lapsed on vist elus siis küllalt paljaid inimesi näinud, et ei jää silmad punnis vahtima, lastel on riietumise ja pesuga tegemist.

Ei, mind ei häiri 6a pisikesed poisslapsed naiste riietus/pesuruumis, aga koolieaks ca 7-8a peaks laps suutma ise ennast pesta ja riietuda meeste poolel. Sellest on siin NIIII palju jahutud, aga ikka kütab kirgi.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isssver, mis te tõsiselt arvate, et 6-aastasel on naiste vahtimisest erektsioon või?? Kui eluvõõrad võivad olla täiskasvanud inimesed… kahe poisi emana tean, et noku võib püsti olla ka päris titel pissihädast või kitsastest ujumispükstest või millestiganes. Ja mu lapsed on vist elus siis küllalt paljaid inimesi näinud, et ei jää silmad punnis vahtima, lastel on riietumise ja pesuga tegemist.

Ei, mind ei häiri 6a pisikesed poisslapsed naiste riietus/pesuruumis, aga koolieaks ca 7-8a peaks laps suutma ise ennast pesta ja riietuda meeste poolel. Sellest on siin NIIII palju jahutud, aga ikka kütab kirgi.

Ema ju ise tegi selle teema ning märkis ise, et lapsel on selline probleem korduv just pesu- ning riietusruumis kus ollakse paljalt, samuti ütles ema, et laps tõesti jääb võõraid inimesi huviga jälgima. 6-7 aastased juba avastavad oma keha, seksuaalsust ning võivad tegeleda ka eneserahuldamisega (netist vabalt leitav info). Keegi ei olegi lapse kohta midagi halba öelnud ning keelanud ära poisslaste viibimise naiste riietusruumis, see on normaalne. Pigem antakse emale nõu poisile seletada mis on sotsiaalselt avalikus kohas aksepteeritav ning mis mitte (siinkohal just teiste inimeste jälgimine mis võib põhjustada teistes ebamugavust).

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poiss kuivatab ennast ära ja paneb rätiku omale vöökoha ümber või keha ümber, ei peagi palja nokuga riietusruumis ringi laskma ju. Ja vahtimist võiks ema ikka vaikselt suunata, et teistel inimestel on ebamugav, kui neid (eriti alasti olles) pikalt vahitakse, see pole viisakas kusagil. 6-aastase poisi püsti noku mind küll ei häiri, aga sama vanasid tütarlapsi jälle võib häirida, kes naiste riietusruumis emaga kaasas on (või siis vahivad nemad poissi, kui juhtumisi pole nt venda kodus).

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

6-7 aastased juba avastavad oma keha, seksuaalsust ning võivad tegeleda ka eneserahuldamisega (netist vabalt leitav info).

Haige oled või? Sa oled sellest “netist leitavast infost” ikka vöga valesti aru saanud.
Lapse eneserahuldamine tähendab, et ta võib enda katsumisest mõnu tunda. Mitte et ta erutub paljaid (vastassoost) inimest nähes.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahe poja emana ei saa probleemist aru. Tuled ujumast, võtad lapsel ujukad ära, pesed ja rätik ümber riietusruumi.  Oleneb riietusruumist – kas riietud kappide juures või eraldi kabiinis. Kuivab natuke rätiku sees ja siis paned riidesse.  Mis hetkel see kikkis tilliga laps  peaks teistele silma alla jääma? Või lasete  paljal lapsel mööda pesemis- ja riietusruume ringi kolada?

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta ei jõllita otseselt teisi, aga vahel vaatab küll huviga (ega ta ju ei näe elus palju alasti inimesi, eriti kuna 2/3 tema elueast on olnud koroona pandeemia!) – ikka huvitav. Tavaline lapselik huvi.

Siis ütle talle, et pole vaja teisi passida, see ei ole viisakas. Ega ta mingi tita ei ole, et aru ei saa.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma veel lisaks nii palju, et see probleem tekib lastel, kes muidu kodus pole eriti paljast ema või isa näinud. Meil käiakse saunas ja 5-aastane käib ka koos meiega. Ta on titest peale paljalt meid näinud. Paljas keha pole häbiasi. Me pole paljast keha kunagi varjanud riietudes, me mehega magame mõlemad alasti. Nüüd ma magan küll imetamisrinnahoidjaga, sest toidan beebit. Meie 5-aastasel oleks täiesti ükskõik paljastest tädidest. Aga loomulikult peab lapsega rääkima viisakusest. 6-aastane saab sellest juba aru.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma veel lisaks nii palju, et see probleem tekib lastel, kes muidu kodus pole eriti paljast ema või isa näinud.

Pole tõsi. Meil ei ole kombeks pidevalt laste ees paljalt olla, aga sellegipoolest teavad lapsed juba väiksena, et teisi passida pole viisakas. Ja mingit erilist huvi paljaste kehade vastu pole ka märganud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te oma 6-aastase tütre saadate meeste riietusruumi?

 

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

6-7 aastased juba avastavad oma keha, seksuaalsust ning võivad tegeleda ka eneserahuldamisega (netist vabalt leitav info).

Haige oled või? Sa oled sellest “netist leitavast infost” ikka vöga valesti aru saanud.

Lapse eneserahuldamine tähendab, et ta võib enda katsumisest mõnu tunda. Mitte et ta erutub paljaid (vastassoost) inimest nähes.

Hmm, loen ja loen ja aru ei saa kus ma kirjutasin, et eneserahuldamine võõra tädi peale pihku peksmist tähendab, tõesti ei mõista, aga mõnel tädil siin kellele teisi sõimata meeldib on ikka eriti elav kujutlusvõime. Kirjutasin, et laps avastab oma keha, seksuaalsust ning võib tegeleda eneserahuldamisega, muu mõtlesid ise juurde. Ei tea kumb meist siis siin haige on, sest minu postitus oli üldiselt suunatud nii, et ema poisiga pigem räägiks ja selgitaks.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katsu ujula riietusruumis ja duširuumis teiste inimeste kehi mitte vaadata.

Poisslapsed naiste dusˇiruumis on aga probleem küll, jäävad mammisid jõllitama, kommenteerivad. Nii et emad, kes poisslapsi naiste duširuumi kaasa võtavad (mis iganes põhjusel pole peres meesterahvast, kes saaks poisslapsega meeste poolelt ujuma minna), palun õpetage neile ja rääkige juba kodus, kuidas sobib käituda ja kuidas mitte. Et inimeste, ka naiste, kehad on erinevad, ja et pole viisakas jääda kedagi jõllitama, näpuga nende suunas vehkida või karjuda üle duširuumi “emme, miks sellel tädil tissid rippuvad” (sellisele hüüdele olen ise tunnistajaks olla, u 5-6-aastane poiss oli hämmingus üle 60+ vanuses naise kehast).

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katsu ujula riietusruumis ja duširuumis teiste inimeste kehi mitte vaadata.

Poisslapsed naiste dusˇiruumis on aga probleem küll, jäävad mammisid jõllitama, kommenteerivad. Nii et emad, kes poisslapsi naiste duširuumi kaasa võtavad (mis iganes põhjusel pole peres meesterahvast, kes saaks poisslapsega meeste poolelt ujuma minna), palun õpetage neile ja rääkige juba kodus, kuidas sobib käituda ja kuidas mitte. Et inimeste, ka naiste, kehad on erinevad, ja et pole viisakas jääda kedagi jõllitama, näpuga nende suunas vehkida või karjuda üle duširuumi “emme, miks sellel tädil tissid rippuvad” (sellisele hüüdele olen ise tunnistajaks olla, u 5-6-aastane poiss oli hämmingus üle 60+ vanuses naise kehast).

Teoorias on tore. Aga tihti vanemad avastavad oma lapse sellise käitimise alles siis, kui see olukord tekib. Mistõttu ei osata kohe ennetada ????

No nagu igasuguste “keelatud” sõnadega – et laps neid teab, on nt lasteaias õppinud lastelt, kellel teismeline õde/vend, saad ju alles siis teada, kui laps kodus kasutab või halvemal juhul teeb õpetaja märkuse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katsu ujula riietusruumis ja duširuumis teiste inimeste kehi mitte vaadata.

Poisslapsed naiste dusˇiruumis on aga probleem küll, jäävad mammisid jõllitama, kommenteerivad. Nii et emad, kes poisslapsi naiste duširuumi kaasa võtavad (mis iganes põhjusel pole peres meesterahvast, kes saaks poisslapsega meeste poolelt ujuma minna), palun õpetage neile ja rääkige juba kodus, kuidas sobib käituda ja kuidas mitte. Et inimeste, ka naiste, kehad on erinevad, ja et pole viisakas jääda kedagi jõllitama, näpuga nende suunas vehkida või karjuda üle duširuumi “emme, miks sellel tädil tissid rippuvad” (sellisele hüüdele olen ise tunnistajaks olla, u 5-6-aastane poiss oli hämmingus üle 60+ vanuses naise kehast).

Teoorias on tore. Aga tihti vanemad avastavad oma lapse sellise käitimise alles siis, kui see olukord tekib. Mistõttu ei osata kohe ennetada ????

No nagu igasuguste “keelatud” sõnadega – et laps neid teab, on nt lasteaias õppinud lastelt, kellel teismeline õde/vend, saad ju alles siis teada, kui laps kodus kasutab või halvemal juhul teeb õpetaja märkuse.

Nüüd ju ongi vanemal võimalik lapsele seda selgitada enne uut külastust, sest on seda juba varasemalt tähele pannud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA.

Meie käime veel vabalt paljana laste ees, seega tal ei tohiks olla mingit alastuse šokki. Ja ma ei arvagi, et tal tekib konkreetselt paljaid naisi nähes erektsioon – lihtsalt et oli ükskord selline olukord, kus ta juhuslikult liikus üksinda duširuumis ringi, noks kikkis. Kuna minu jaoks ka uus olukord – viimati, kui spaas käisime, oli ta 4 -, siis mõtlesingi, et uurin teise osapoole ehk naiste endi käest ka.

Aga aitäh kaasa mõtlemast.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te oma 6-aastase tütre saadate meeste riietusruumi?

Mina ei saada oma tütreid meeste riietusruumi, aga kui mu tütred käivad ujumas koos isa või vanaisaga, siis loomulikult käivad nad nendega koos ka riietus -ja pesuruumis. Milline muu võimalus üldse oleks lasteaiaealiste lastega? Jätta ujumata, sest mõnel tädil/onul on probleem? Ma ei imestaks, kui mõni siin vastaks, et kui samast soost täiskasvanu ei saa kaasa minna, siis jätakski minemata. Minu lapsed käivad muidugi ujumas ka edaspidi, sõltumata siinsetest arvamustest.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )


Esileht Väikelaps 6aastase erektsioon ujulas