Esileht Väikelaps 6aastase erektsioon ujulas

Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )

Teema: 6aastase erektsioon ujulas

Postitas:
Kägu

Katsu ujula riietusruumis ja duširuumis teiste inimeste kehi mitte vaadata.

Poisslapsed naiste dusˇiruumis on aga probleem küll, jäävad mammisid jõllitama, kommenteerivad. Nii et emad, kes poisslapsi naiste duširuumi kaasa võtavad (mis iganes põhjusel pole peres meesterahvast, kes saaks poisslapsega meeste poolelt ujuma minna), palun õpetage neile ja rääkige juba kodus, kuidas sobib käituda ja kuidas mitte. Et inimeste, ka naiste, kehad on erinevad, ja et pole viisakas jääda kedagi jõllitama, näpuga nende suunas vehkida või karjuda üle duširuumi “emme, miks sellel tädil tissid rippuvad” (sellisele hüüdele olen ise tunnistajaks olla, u 5-6-aastane poiss oli hämmingus üle 60+ vanuses naise kehast).

Ja selliseid piinlike küsimusi küsivad ainult poisid? Lubage kahelda. Täpselt sama küsimuse võiks väga vabalt esitada ka väike tüdruk. Väikesel tüdrukul ei ole suurem teadmine ja kokkupuude rippuvate rindadega kui poisil.

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te oma 6-aastase tütre saadate meeste riietusruumi?

Mina ei saada oma tütreid meeste riietusruumi, aga kui mu tütred käivad ujumas koos isa või vanaisaga, siis loomulikult käivad nad nendega koos ka riietus -ja pesuruumis. Milline muu võimalus üldse oleks lasteaiaealiste lastega? Jätta ujumata, sest mõnel tädil/onul on probleem? Ma ei imestaks, kui mõni siin vastaks, et kui samast soost täiskasvanu ei saa kaasa minna, siis jätakski minemata. Minu lapsed käivad muidugi ujumas ka edaspidi, sõltumata siinsetest arvamustest.

Jah, kõigil teistel on probleem, aga eksisteerib ju ainult sina ja maailm. Küik teised peavad oma käitumist muutma (nt ei saa mehed pesema minna, kui väikesed võõrad tüdrukud seal ees on) aga sa tao rinnale edasi.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te oma 6-aastase tütre saadate meeste riietusruumi?

Mina ei saada oma tütreid meeste riietusruumi, aga kui mu tütred käivad ujumas koos isa või vanaisaga, siis loomulikult käivad nad nendega koos ka riietus -ja pesuruumis. Milline muu võimalus üldse oleks lasteaiaealiste lastega? Jätta ujumata, sest mõnel tädil/onul on probleem? Ma ei imestaks, kui mõni siin vastaks, et kui samast soost täiskasvanu ei saa kaasa minna, siis jätakski minemata. Minu lapsed käivad muidugi ujumas ka edaspidi, sõltumata siinsetest arvamustest.

Jah, kõigil teistel on probleem, aga eksisteerib ju ainult sina ja maailm. Küik teised peavad oma käitumist muutma (nt ei saa mehed pesema minna, kui väikesed võõrad tüdrukud seal ees on) aga sa tao rinnale edasi.

Kui väike võõras tüdruk tekitab su mehes selliseid tundeid, et ei saa temaga samas ruumis emotsioonivabalt pesta end, siis peaks ta kiiremas korras abi otsima!

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te oma 6-aastase tütre saadate meeste riietusruumi?

Mina ei saada oma tütreid meeste riietusruumi, aga kui mu tütred käivad ujumas koos isa või vanaisaga, siis loomulikult käivad nad nendega koos ka riietus -ja pesuruumis. Milline muu võimalus üldse oleks lasteaiaealiste lastega? Jätta ujumata, sest mõnel tädil/onul on probleem? Ma ei imestaks, kui mõni siin vastaks, et kui samast soost täiskasvanu ei saa kaasa minna, siis jätakski minemata. Minu lapsed käivad muidugi ujumas ka edaspidi, sõltumata siinsetest arvamustest.

Jah, kõigil teistel on probleem, aga eksisteerib ju ainult sina ja maailm. Küik teised peavad oma käitumist muutma (nt ei saa mehed pesema minna, kui väikesed võõrad tüdrukud seal ees on) aga sa tao rinnale edasi.

Kui väike võõras tüdruk tekitab su mehes selliseid tundeid, et ei saa temaga samas ruumis emotsioonivabalt pesta end, siis peaks ta kiiremas korras abi otsima!

Saata oma väike tütar paljalt hunniku võõraste meeste ette kelle peas toimuvat sa kuidagi ei saa teada.. nojah eks vanemaid ole igasuguseid. ????‍♀️

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saata oma väike tütar paljalt hunniku võõraste meeste ette kelle peas toimuvat sa kuidagi ei saa teada.. nojah eks vanemaid ole igasuguseid. ????‍♀️

Me oleme igal pool ümbritsetud inimestest, kelle peas toimuvast me midagi ei tea. Ega laps üksi seal võõraste vahel pole, ta on koos usaldusväärse täiskasvanuga, seega kui juhuslikult peakski samasse ruumi sattuma üks pervert (mis ei ole väga tõenäoline, sest enamus mehi on siiski normaalsed, aga pole ka välistatud), siis ta ei kujuta mu lapsele ohtu.

Just nimelt, vanemaid on igasuguseid ja mõni tõesti jätabki oma lapse veeskeskuses käimisest ilma, sest tema väärastunud maailmapildis on terve ujula riietusruum täis pervosid.

Muidugi pole see tore, kui mõne väärastunud isendi peas toimub mu last nähes midagi nilbet, aga kuna see mu lapsele ohtu ei kujuta, siis oleks julm keelata tal isaga koos veekeskuses käimine ära.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi pole see tore, kui mõne väärastunud isendi peas toimub mu last nähes midagi nilbet, aga kuna see mu lapsele ohtu ei kujuta, siis oleks julm keelata tal isaga koos veekeskuses käimine ära.

Sa räägid lihtsalt intriigi tekitamise eesmärgil? Või kui sageli seda isa või vana(!)isaga üksi käimist teil ette tuleb siis?

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie käime veel vabalt paljana laste ees, seega tal ei tohiks olla mingit alastuse šokki. Ja ma ei arvagi, et tal tekib konkreetselt paljaid naisi nähes erektsioon – lihtsalt et oli ükskord selline olukord, kus ta juhuslikult liikus üksinda duširuumis ringi, noks kikkis.

Äkki te ei peaks nii vabalt kodus alasti ringi käima. Ma käin pojaga naiste riietusruumis pesemas ja riietumas, aga ta ei käi seal alasti ringi, veel vähem noks kikkis. Meil ei käida kodus paljalt ringi ja seega on ka lapse jaoks normaalne, et ta võtab pigem midagi ümber.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi pole see tore, kui mõne väärastunud isendi peas toimub mu last nähes midagi nilbet, aga kuna see mu lapsele ohtu ei kujuta, siis oleks julm keelata tal isaga koos veekeskuses käimine ära.

Sa räägid lihtsalt intriigi tekitamise eesmärgil? Või kui sageli seda isa või vana(!)isaga üksi käimist teil ette tuleb siis?

Mitte väga tihti. Umbes kord kuu või kahe kuu jooksul.

Ma ei taha mingit intriigi, täiesti vastupidi, sest ma ei saa aru, kus on probleem.

St saan aru, probleem on osade täiskasvanute peas. Õnneks enamus peavad täiesti normaalseks seda, kui väike laps on ükskõik kummast soost vanemaga koos ujulas.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saata oma väike tütar paljalt hunniku võõraste meeste ette kelle peas toimuvat sa kuidagi ei saa teada.. nojah eks vanemaid ole igasuguseid. ????‍♀️

Me oleme igal pool ümbritsetud inimestest, kelle peas toimuvast me midagi ei tea. Ega laps üksi seal võõraste vahel pole, ta on koos usaldusväärse täiskasvanuga, seega kui juhuslikult peakski samasse ruumi sattuma üks pervert (mis ei ole väga tõenäoline, sest enamus mehi on siiski normaalsed, aga pole ka välistatud), siis ta ei kujuta mu lapsele ohtu.

Just nimelt, vanemaid on igasuguseid ja mõni tõesti jätabki oma lapse veeskeskuses käimisest ilma, sest tema väärastunud maailmapildis on terve ujula riietusruum täis pervosid.

Muidugi pole see tore, kui mõne väärastunud isendi peas toimub mu last nähes midagi nilbet, aga kuna see mu lapsele ohtu ei kujuta, siis oleks julm keelata tal isaga koos veekeskuses käimine ära.

Kurb, et sinu lastel pigem spasse minemata jääb kui ainuke teine valik on lapse paljastamine hulgale võõrastele meesterahvastele, kes talle “ohtu ei kujuta”.

Kui selline olukord tekiks kus muud võimalust ei oleks kui mees peab tütrega üksi spasse minema, siis maksaks minu mees pigem natukene rohkem ning läheks sellisesse spahotelli, kus nad saaksid toas riided vahetada ja siis hommikumantlites spasse minna. Lõbu jätkub nii õhtuks kui ka uueks hommikuks.

Üldiselt ongi meil selline komme kui kõik koos lähme, siis ikka ööseks, niiet see ei oleks midagi ebatavatut, kuid raske on mul ka ette kujutada miks nad peaksid sinna üldse vaid kahekesi minema kui on ka palju muid isa-tütre tegevusi mis ei sisalda lapse paljastamist võõraste meeste ees kui hotellituba võtta ei saaks ning isa ei oleks üksikisa.

+2
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te oma 6-aastase tütre saadate meeste riietusruumi?

Mina ei saada oma tütreid meeste riietusruumi, aga kui mu tütred käivad ujumas koos isa või vanaisaga, siis loomulikult käivad nad nendega koos ka riietus -ja pesuruumis. Milline muu võimalus üldse oleks lasteaiaealiste lastega? Jätta ujumata, sest mõnel tädil/onul on probleem? Ma ei imestaks, kui mõni siin vastaks, et kui samast soost täiskasvanu ei saa kaasa minna, siis jätakski minemata. Minu lapsed käivad muidugi ujumas ka edaspidi, sõltumata siinsetest arvamustest.

Jah, kõigil teistel on probleem, aga eksisteerib ju ainult sina ja maailm. Küik teised peavad oma käitumist muutma (nt ei saa mehed pesema minna, kui väikesed võõrad tüdrukud seal ees on) aga sa tao rinnale edasi.

Kui väike võõras tüdruk tekitab su mehes selliseid tundeid, et ei saa temaga samas ruumis emotsioonivabalt pesta end, siis peaks ta kiiremas korras abi otsima!

Õige, sõima küiki teisi.

Kujuta ette,et suurem osa mehi saavad aru õigest käitumisest. Kui üks isa viib oma tütre alasti meeste hukka, peavad teised õigesti käituma. Ehk ootama kuskil väljaspool duširuumi/riietusruumi riietega.

 

+1
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis loogika see on? Igaüks ajab ju omi asju pesuruumis. Pesed ruttu ära ja minema. Selle loogika kohaselt peaksid ka kõik naised ootama, kuni ema oma pojaga on ära pesnud.

Elementaarne viisakus on pesuruumis mitte kedagi vahtida, olgu suur või väike inimene, mis soost tahes. Ja pärast rätik ümber ja mure lahendatud.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on eraldi pesuruumid meestele ja naistele. Ei ole ühised.

Elementaarne on vastasoost isikul mitte minna teise soo pesuruumi.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA.

Mul pole ilmselt võimalik 100% täpsusega maalida seda situatsiooni – loomulikult ei passi ta kümnete minutite kaupa keset duširuumi, silmad jõllis. Ja loomulikult ei käi me pidevalt alasti kodus ringi. Meil on täiesti tavaline, normaalne kodu – duši alt tulles ei jookse rätikuga varjates riietuma, vaid teeme oma toiminguid normaalses tempos ja kui keegi juhtub nägema alasti keha, siis pole sellest midagi.

Toonitan, et tegin selle teema just seepärast, et olukord on minu jaoks uus. Mul tekkis huvi, et kas see on siis nii imelik, kui duširuumis juhtub ringi käima selline väike poiss… Jällegi, “ringi käimise” all pean silmas seda, et nt läheb duši alt tualetti ja tuleb tagasi.

Ma ei saa ometi minna infopunkti seda küsima.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saata oma väike tütar paljalt hunniku võõraste meeste ette kelle peas toimuvat sa kuidagi ei saa teada..

Sul on endal vist mingi teema väikeste võõraste (paljaste) vastassoost lastega või? Normaalne täiskasvanu saab aru, laps on OMA VANEMAGA riietusruumis  ja pesemas (ükskõik kas tütar isaga või poeg emaga) ja ma näiteks ei võtagi poissi demonstratiivselt keset dusiruumi paljaks vaid peseme nt näoga rohkem seina poole ning kasutame kehakatteks käterätti. Soovitan seda nippi ka sulle!

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates on 6-aastane poiss naiste dushiruumis viimane piir. Alates koolieast peaks juba ise meestepool hakkama saama. Võõrad tädid tädideks, aga kujutage ette kui samal ajal sattub dushi alla poisi klassiõde? Mõelgem ikka laste tunnete peale ka.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates on 6-aastane poiss naiste dushiruumis viimane piir. Alates koolieast peaks juba ise meestepool hakkama saama. Võõrad tädid tädideks, aga kujutage ette kui samal ajal sattub dushi alla poisi klassiõde? Mõelgem ikka laste tunnete peale ka.

Sellisel suva, peaasi, et oma laps saab, mis tahab.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saata oma väike tütar paljalt hunniku võõraste meeste ette kelle peas toimuvat sa kuidagi ei saa teada.. nojah eks vanemaid ole igasuguseid. ????‍♀️

No kui teiste peas toimuvat karta ning igat meest potentsiaalseks perverdiks pidada, siis ei tohiks ka oma väikesi poisse isadega ujuma saata. Sest sa ei tea ju kunagi, millise ujulas oleva mehe peas mõni väike poiss midagi käivitab.

Ja ega väikesi tüdrukuid ja poisse emadega ka ujulasse saata ei tohi. On ju ka naissoost perverte.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

– väikese lapse erektsioon ei ole probleem.

– lapsele ja täiskasvanule kehtivad samad viisakusreeglid: teisi alasti inimesi ei jõllitata. Vajadusel tuletab lapsega kaasas olev täiskasvanu seda talle korduvalt meelde.

– tualettruumi saab kasutada nt enne dushi alla minemist ja seal käiakse ujumispükstes. Püksid võetakse ära vahetult enne dushi alla minemist ja pärast pesemist võetakse kohe rätik ümber.

– kuueaastast võiks hakata harjutama iseseisvalt meestepoolel käima eelkõige sellepärast, et temavanustel tüdrukutel oleks dushiruumis selle kikkis noksiga poisi kõrval, kes lisaks muule veel põnevusega ringi vaatab, väga ebamugav.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )


Esileht Väikelaps 6aastase erektsioon ujulas