Esileht Väikelaps 6aastasele poisile meeldivad tissid

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: 6aastasele poisile meeldivad tissid

Pojal on viimasel ajal tekkinud mingi tissifeti¨ ja ma ei tea, kuidas sellele reageerima peaks. Muudkui kiidab, kui armsad mu tissid on, ja tahab neid kangesti patsutada. Ma ei käi naljaviluks paljalt kodus ringi, küll aga ei ole alastust riietumisel paaniliselt varjanud. Olen lapsele üritanud selgitada, et tissid on armsad küll, aga pole sobilik teiste tisse sedasi patsutada, isegi kui tegemist on oma emmega. Kuidas peaksin käituma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 15:48; 17.01 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kohe nii tähtis asi, et tegid kolm teemat sellest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma püüaks tema eest riietumist varjata ja muul ajal tema tähelepanuavaldusi ignoreerida, siis vast unustab varsti teema ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kohe nii tähtis asi, et tegid kolm teemat sellest![/tsitaat]

Ei olnud nii tähtis asi. Perekooli lehekülg mängis mäkra ja ei reageerinud. Sul oli vaja kohe kindlasti kommenteerida, ehkki midagi teemakohast öelda ei olnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 15:48; 17.01 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sellest ei tohiks välja teha…sama minu jaoks, mis enda näperdamine. Ei tohi ju sellest ka välja teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sa seletasid oma lapsele väga armsalt ja hästi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu tütrel on ka see tissi teema üleval…ta küll alles 2 a ja 8 kuud vana ja tüdruku puhul ei tundu see nii hull ja ta küll ei ütle armsad tissid vms. Aga ma nt. olen vaadanud, et mõnedel naistel on trennis pojad kaasas (naiste riietumisruumis siis) ja olen ka mõelnud, et kusmaalt see vanuse piir peaks minema. 6-aastane tundub juba küll liiga vana, et naiste riietusruumis viibida. Aga see oli nüüd teemast mööda muidugi….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei peaks mainima, et jah tissid on armsad küll, ütle lihtsalt et need on ühed kehaosad, millele pole vaja tähelepanu pöörata koguaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 18:01; 18.01 11:29; 18.01 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma varjama küll ei hakkaks,siis vb hiljem ka tema sind hakkab häbenema.Aga ütleks ka et ei pea patsutama ja et see ei meeldi sulle eriti,minu 2,3 poja teeb ka vahest pai kui paljas olen,see nii armas..ja ütleb emme tiss..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peres on tissid eriti armsad pigem issile. Laps tehku pai peale või kõhule või mujale, sest äkki otsustab ülehomme et naabritädi tissid ju ka armsad…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 18:01; 18.01 11:29; 18.01 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie peres on tissid eriti armsad pigem issile. Laps tehku pai peale või kõhule või mujale, sest äkki otsustab ülehomme et naabritädi tissid ju ka armsad…[/tsitaat]

Peaasi, et issi nii ei otsusta 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütlen oma 3-aastasele, et sinul ka tissid, aga pisikesed.Ja et tüdrukutel ongi sellised 😀 Oota, kuni ta Sul 13 saab, vot siis alles tõeline feti¨ tuleb :P:P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nojah.. aga issit ei saa ka keelata. Aga oma poja üle mul veel on võim.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 18:01; 18.01 11:29; 18.01 17:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Väikelaps 6aastasele poisile meeldivad tissid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.