Esileht Koolilaps 6kl matemaatika tasemetöö

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: 6kl matemaatika tasemetöö

Postitas:

Kas keegi teab, millal tulevad tulemused nendel, kes olid n-ö “välja valitud” riiklikku kontrolli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, millal tulid, aga täna olid igal juhul olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust neid näha saab? Innove lehelt ei leia…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel oli Stuudiumis kirjas palju punkte sai ja mitu protsenti ära tegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust neid näha saab? Innove lehelt ei leia…

EIS. Lapse ID-kaardiga mine sisse või kui laps on lubanud vanemal tulemusi näha, siis iseenda omaga.

Aga mina sealt tulemustest aru ei saanud, mis need protsendid tähendasid – üleriiklik, koolisisene, klassisisene protsent? Kui näiteks matemaatikas on tulemuseks üleriiklikult 92%, kas see tähendab, et 92% lastest tegi töö sama hästi või halvemini kui tema? Või mida.
Ja Innove lehel lubatakse mingit säärast asja: “Millist tagasisidet õpilane saab?
Iga tasemetöö sooritanud õpilane näeb EISis oma tulemuste kohta tagasisidelehte. Tagasisideleht annab ülevaate õpilase saavutatud tasemetest (alg,-kesk-, kõrg- ja tipptasemel) neljas oskuses: teadmised, analüüsioskused, kavandamisoskused ja tõlgendamisoskused. Lisaks jagatakse õpilasele soovitusi järgmise taseme saavutamiseks. Tagasisidelehti aitab vajadusel juhendite põhjal tõlgendada õpetaja.

Midagi sellist ma küll ei näe kuskil. Keegi näeb?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.05 21:21; 01.06 20:48; 01.06 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina sealt tulemustest aru ei saanud, mis need protsendid tähendasid – üleriiklik, koolisisene, klassisisene protsent? Kui näiteks matemaatikas on tulemuseks üleriiklikult 92%, kas see tähendab, et 92% lastest tegi töö sama hästi või halvemini kui tema? Või mida.

see peaks ikka olema, et kuidas sinu laps suhestub. alla 100% on alla keskmise.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina sealt tulemustest aru ei saanud, mis need protsendid tähendasid – üleriiklik, koolisisene, klassisisene protsent? Kui näiteks matemaatikas on tulemuseks üleriiklikult 92%, kas see tähendab, et 92% lastest tegi töö sama hästi või halvemini kui tema? Või mida.

see peaks ikka olema, et kuidas sinu laps suhestub. alla 100% on alla keskmise.

Ah mis sa ajad jama. Esiteks pole see jutt loogiline ja teiseks ma tean, et mu laps ei ole alla keskmise, pigem tipu lähedal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.05 21:21; 01.06 20:48; 01.06 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas t~oesti kuskil ei ole kirjas, mida need protsendid tähendavad? mul juba lapsed suuremad, aga mäletan, et oli nt edukuse % ehk kui palju oli nelja-viielisi ja teine näitaja oli selle kohta, kui paljud said positiivse tulemuse ehk 3, 4 või 5.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas t~oesti kuskil ei ole kirjas, mida need protsendid tähendavad? mul juba lapsed suuremad, aga mäletan, et oli nt edukuse % ehk kui palju oli nelja-viielisi ja teine näitaja oli selle kohta, kui paljud said positiivse tulemuse ehk 3, 4 või 5.

Neid protsente on seal tulemustes ka mitut sorti. Üks protsent on lahendatus, see on see, et mitu punkti maksimumist saadi. Teine näitaja on protsent, mis ilmselt võrdleb tulemust teiste tasemetöö tegijatega ja ma arvan, et ega seal saa eriti muud tähendust olla kui et see % näitab, kui paljudest tulemustest selle lapse tulemus kõrgem on, seega siis kui protsendiks on 79%, siis on selle lapse töö paremini tehtud kui 79% testi tegijatel. Ja see näitaja on arvutatud siis kolme valimi lõikes – kõigi tasemetöö tegijate, oma kooli tasemetöö tegijate ja oma klassi tasemetöö tegijate hulgast.
Aga tõesti veider, et seda tõlgendamise juhendit kuskil kirjas ei ole. Ainult niipalju on kirjas, et “õpetaja teab, küsige õpetajalt” 🙂 Tohutu saladus.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.05 21:21; 01.06 20:48; 01.06 23:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps 6kl matemaatika tasemetöö

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.