Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Pereelu ja suhted 7-8a tüdrukule õhtuti showtantsu trenni Tallinnas/Harjumaal?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: 7-8a tüdrukule õhtuti showtantsu trenni Tallinnas/Harjumaal?

Postitas:

Minu tütar, kes kohe saab 8, soovib minna showtantsu trenni ja hea meelega võimaldaksin talle seda, aga siiani olen leidnud vaid trennid, mis algavad päeval kell 14 või 15, mil aga olen tööl ja laps pikapäevarühmas…. Kas keegi teab, kas kuskil ka õhtuti ehk näiteks algusega 18 või 19 midagi tehakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustamäe lasteloomingumajas on õhtuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina näen küll et I-IV klass alustab kell 14:30
http://www.mllm.tln.edu.ee/index.php?categoryid=31

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stassi Solarises on T kl 18 + laup.
Samas ka Märt Agu Tanskuakadeemia õhtupoolsete rühm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimsis on mitmeid – nii koolis kui ka Huvikeskuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsevanema töölolek ei tohiks küll 8 aastase puhul takistuseks olla. Selles vanuses laps on võimeline ise käima, teda ei pea vedama. Pikapäevarühmast saab nendel päevadel varem ära tulla (lapsevanema vastavasisuline kiri lapsele kaasa). Alguses muidugi mõned korrad peab kaasas käima, aga edaspidi oskab juba laps ise minna. Päevasel ajal pole ta ka veel nii väsinud, õhtuks on see laps (pikapäevarühm jmt) juba päris väsinud tegelikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaata ka danceact.ee cheerleaderit

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted 7-8a tüdrukule õhtuti showtantsu trenni Tallinnas/Harjumaal?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.