Esileht Koolilaps 7-aastasel pepu peal punnid

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: 7-aastasel pepu peal punnid

Postitas:

Tere!

Mul 7-aastasel tütrel on pepu peal punnid. Näevad välja nagu vistrikud. Korra on varemgi olnud aga siis ise üle läinud. Millest need tekkida võivad? Mida peale määrida?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Mul 7-aastasel tütrel on pepu peal punnid. Näevad välja nagu vistrikud. Korra on varemgi olnud aga siis ise üle läinud. Millest need tekkida võivad? Mida peale määrida?

Minu lapsel beebieast peale atoopiline dermatiit. Hetkel ta juba 8.aastane. Esinevad aeg ajalt karedad laigud nahal. Käte painutuskohtades vms. Samas olen täheldanud ka kui pesen pesu sobimatu pesuvahendiga siis samamoodi tulevad kannikate peale täpid/vistrikud. Sügelevad samuti. Mõni hetk võivad tulla ka mõnest toidust mida ei kannata. Näiteks sõi koolis kohupiima magustoitu ükspäev. Järgmisel päeval oli üleni kärnas. Olen öelnud küll et kohupiimaga asju ei söö koolis, aga no vahest ei suuda ta vastu panna.

Proovi dexeryl kreemi. Ülihea abimees sellisele nahale. Arvan, et Sinu lapsel need punnid pepul on samuti miski allergia millestki. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalik, et piimatooted või mitte õhku läbilaskvad talvepüksid. Ka vaataks üle, et aluspesu või retuusid ei oleks sünteetilisest materjalist. Pesuvahendid olgu ka ilma lõhnaaineteta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polüübid näevad ka üsna vistrike moodi välja – ma olen endal mitu vistrikku välja pigistanud ja alles tagantjärele aru saanud, et polüüp oli hoopis.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 01:02; 22.02 22:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Weleda baby sarjas on Calendula  Babycreme, mis ravib punne, jalgevahe limaskesta ärritust, külmast tulnud käte punetust, suunurki jne nahahädasid kiiresti!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Punnid tagumikul võivad vabalt olla higistamisest, paksud talvepüksid või lihtsalt soojad püksid põhjuseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Polüübid näevad ka üsna vistrike moodi välja – ma olen endal mitu vistrikku välja pigistanud ja alles tagantjärele aru saanud, et polüüp oli hoopis.

Polüübid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polüübid näevad ka üsna vistrike moodi välja – ma olen endal mitu vistrikku välja pigistanud ja alles tagantjärele aru saanud, et polüüp oli hoopis.

Polüübid?

Mh, ma mõtlesin ilmselt papilloomi, aga nahapolüübid on ka olemas muidu…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 01:02; 22.02 22:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps 7-aastasel pepu peal punnid