Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 7 dpo ja rasedustest positiivne tugeva 2 triibuga

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: 7 dpo ja rasedustest positiivne tugeva 2 triibuga

Postitas:
Kägu

Kas on see võimalik, et 7 dpo juba nii ilusad rasvased triibud? Päevad oli 22 märts ja ov. 5 aprill, vahekorras aga olime 1-5 aprill kõik päevad.

Ma ei oska kahjuks pilti testidest lisada. Testi tegin 6 dpo biocardi plaadiga, oli positiivne (2tk)

Siis eile oli 7 dpo, tegin õhtul testi first response ja 2 min hiljem oli näha ilusad triibud. Täna, 8 dpo oli veidi tumedam kui öösel kell 3 ajal testisin.

Iiveldama hakkas üsna ruttu peale ov, kõht tuikab nagu päevade alguses, torked munasarjades, tihe pissihäda ja peavalu, meeletu väsimus.

Nii lahe oleks kui tulemas oleksid kaksikud🌞

Mis Teie arvate nii varastest triipudest ja tunnustest

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tunnustest ei oska midagi arvata, kuid kui test on positiivne, siis oled lapseootel, see on kindel.

Palju õnne! 🤗

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tunnustest ei oska midagi arvata, kuid kui test on positiivne, siis oled lapseootel, see on kindel.

Palju õnne! 🤗

Aitäh🤗🌞

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul olid ka varajased triibud ja muud tunnused, kuid üksikrasedus siiski.

Nüüd juba 20 nädalat täis ja kõik hästi siiani.

Palju õnne igatahes!

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul olid ka varajased triibud ja muud tunnused, kuid üksikrasedus siiski.

Nüüd juba 20 nädalat täis ja kõik hästi siiani.

Palju õnne igatahes!

Tänan. Palju õnne Teilegi🌞🤗

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ju siis ov oli ka natuke varasem kui arvutatud 5.aprill. PAlju õnne ja loodan, et triibud püsivad ja kosuvad veelgi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina sain kaksikutega 3 päeva pärast 5päevaste blastode siirdamist triibud. Seega, miks mitte 🙂

0
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 7 dpo ja rasedustest positiivne tugeva 2 triibuga