Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 7 dpo ja rasedustest positiivne tugeva 2 triibuga

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: 7 dpo ja rasedustest positiivne tugeva 2 triibuga

Postitas:

Kas on see võimalik, et 7 dpo juba nii ilusad rasvased triibud? Päevad oli 22 märts ja ov. 5 aprill, vahekorras aga olime 1-5 aprill kõik päevad.

Ma ei oska kahjuks pilti testidest lisada. Testi tegin 6 dpo biocardi plaadiga, oli positiivne (2tk)

Siis eile oli 7 dpo, tegin õhtul testi first response ja 2 min hiljem oli näha ilusad triibud. Täna, 8 dpo oli veidi tumedam kui öösel kell 3 ajal testisin.

Iiveldama hakkas üsna ruttu peale ov, kõht tuikab nagu päevade alguses, torked munasarjades, tihe pissihäda ja peavalu, meeletu väsimus.

Nii lahe oleks kui tulemas oleksid kaksikud????

Mis Teie arvate nii varastest triipudest ja tunnustest

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.04 10:17; 13.04 12:48; 13.04 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnustest ei oska midagi arvata, kuid kui test on positiivne, siis oled lapseootel, see on kindel.

Palju õnne! ????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnustest ei oska midagi arvata, kuid kui test on positiivne, siis oled lapseootel, see on kindel.

Palju õnne! ????

Aitäh????????

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.04 10:17; 13.04 12:48; 13.04 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid ka varajased triibud ja muud tunnused, kuid üksikrasedus siiski.

Nüüd juba 20 nädalat täis ja kõik hästi siiani.

Palju õnne igatahes!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid ka varajased triibud ja muud tunnused, kuid üksikrasedus siiski.

Nüüd juba 20 nädalat täis ja kõik hästi siiani.

Palju õnne igatahes!

Tänan. Palju õnne Teilegi????????

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.04 10:17; 13.04 12:48; 13.04 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju siis ov oli ka natuke varasem kui arvutatud 5.aprill. PAlju õnne ja loodan, et triibud püsivad ja kosuvad veelgi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain kaksikutega 3 päeva pärast 5päevaste blastode siirdamist triibud. Seega, miks mitte 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 7 dpo ja rasedustest positiivne tugeva 2 triibuga