Esileht Beebi ja mitmikud 7-kuune beebi järsk magamise muutumine. Mida teha?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 7-kuune beebi järsk magamise muutumine. Mida teha?

Postitas:

Minu kuldmagajast on saanud rahutu magaja. Lõunauni lühenes 3 tunnilt 2 tunnile ja õhtul jääb hädavaevu magama 23.00 ja 3 öösel tõuseb, et mängida 1.5 tundi.

Mida teha? Milles asi võiks olla. Ta magab ainult 10-12 tundi päevas. Kas see on talle piisav ja mida teha öise ärkamisega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 12:12; 17.01 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks küsiks, et mismoodi sa reageerid beebi ärkamisele? Kui ta öösel ärkab,siis ära anna talle märku, et see on aktsepteeritav ehk ära pane öösel tuld põlema, hakka temaga mängima jne…Teeskle magamist.
Üldiselt nad hakkavad selles vanuses järsku vähem magama (meil oli ka nii) ja lapsed on erinevad, tõenäoliselt talle piisab sellest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]OemmaemmeO kirjutas:[/small]
[tsitaat]Esiteks küsiks, et mismoodi sa reageerid beebi ärkamisele? Kui ta öösel ärkab,siis ära anna talle märku, et see on aktsepteeritav ehk ära pane öösel tuld põlema, hakka temaga mängima jne…Teeskle magamist.
Üldiselt nad hakkavad selles vanuses järsku vähem magama (meil oli ka nii) ja lapsed on erinevad, tõenäoliselt talle piisab sellest.[/tsitaat]

Teeskle magamist jmt soovitusi on lihtne anda. Mul ka selline laps, kes keset ööd u 1,5 h alates kolmandast elukuust üleval. Ööd sellised, et ärkab, mina laman silmad kinni edasi. Mõnikord häälitseb niisama, mõnikord tuleb nutujoru, püüab varbaid, sahmib niisama – kui see kõik on u tund kestnud ja ta pole ise magama jäänud, siis hakkab nutt tuure üles võtma. KUi ei reageeri, siis lõpeb asi hüsteerilise nutuga, mida rahustab ainult rinna andmine. Nii et mul on alati väga naljakas lugeda, kui sellist nõu antakse. Ju siis nõuandjate laste puhul toimib see, aga minu lapse puhul pole 4 kuu jooksul toimima hakanud.

Teemaalgatajaga on mul 7-kuusega aga sama olukord – viimased nädalad ärkab nutuga üles, nii öösel kui ka päeval. Hambaid on 3 suus, praegu ei paista juurde tulevat, nii et hammastes ilmselt asi ei ole. Päevauned on tal alati lühikesed olnud, max tund korraga. Kuldmagaja poleka olnud (keskmiselt öösel 10-12 ärkamist). Praegu aga erinevus just selles, et iga ärkamine nutuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teesklengi magamist, siis hakkab sikutama jne. Ühesõnaga nädala jagu seda mängu juba olnud. Proovin eri asju. Tegemist on tõepoolest eelnevalt kuldmagajaga. Mul ei ole ühtegi magamata ööd olnud, üldjuhul ühe või kahe söömisega ja nii ongi olnud. Nüüd järsku selline trall öösel ja rasked pikad magama jäämised.

Laps ise tundub oma graafikus igati õnnelik ja rahulolev. Ei mingit nuttu. Mina olen hämmingus. Kas peaksin rahulikult suhtuma, et mööduv faas või midagi ettevõtma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 12:12; 17.01 15:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud 7-kuune beebi järsk magamise muutumine. Mida teha?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.