Esileht Väikelaps 7 kuune beebi suri grippi

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: 7 kuune beebi suri grippi

Postitas:

Eelnevalt täiesti terve laps suri grippi. Kuidas on see võimalik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gripp on raske haigus ja seda tuleb võimalikult kiiresti ravida Tamiflu vmt gripiviiruste vastase retseptiravimiga. Mul jäi 5-aastane grippi, 24 tunni jooksul tuli kõrvapõletik, oksendamine, bronhiit ja kõrge palavik. Kõik, koos gripiga, diagnoositi päev hiljem. Enne oli täiesti terve. Aga sai kohe Tamiflu peale ja õhtuks olid praktiliselt kõik sümptomid kadunud. Seega soovitus: Kui laps jääb haigeks, KOHE arstile ja gripitest. Ainult siis saab kohe õige rohu, mis tõesti aitab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 20:19; 11.01 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas gripitesti saab teha perearsti juures? kui jah, siis kuidas seda testi tehakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas gripitesti saab teha perearsti juures? kui jah, siis kuidas seda testi tehakse?

Meie tegime perearsti juures. Õde torkas spetsiaalse vatipulga ninna (nohu ei sega, mul oli nohu ka), siis pani selle mingisse masinasse vmt ja paari minuti pärast oli vastus käes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 20:19; 11.01 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas gripitesti saab teha perearsti juures? kui jah, siis kuidas seda testi tehakse?

Meie tegime perearsti juures. Õde torkas spetsiaalse vatipulga ninna (nohu ei sega, mul oli nohu ka), siis pani selle mingisse masinasse vmt ja paari minuti pärast oli vastus käes.

meil nt vatipulgaanalüüs ninast ei näidanud midagi. gripi diagnoos koorus lõpuks välja hoopis kakaproovist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See uudis on jah selline hästi hirmutav. Mingit lisainfot ei ole. Jääb mulje, et beebi oli täiesti terve ja äkki tekkisid mingid sümptomid ja järgmine hetk surnud?
Peaks ikka inimesi natuke rohkem informeerima, et mis on ohu märgid, mis juhul pöörduda haiglasse lapsega. Ilmselgelt ei oleks siin abi olnud perearstile helistamisest, et mis teha, mul lapsel 38 palavik. Ahah, paracetamol küünal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

päris terve laps ikka nii lihtsalt grippi ei sure… kahtlustan, et tal võis olla mõni diagnoosimata suurem probleem…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps 7 kuune beebi suri grippi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.