Esileht Beebi ja mitmikud 7-kuusel rp lapsel tohutud gaasid-kas anda gaasirohtu?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: 7-kuusel rp lapsel tohutud gaasid-kas anda gaasirohtu?

Postitas:

juba kuu aega on öösiti lapsel gaasid ja tundub et järjest rohkem. ärkab 10x ööune jooksul nutuga ja punnitab.kui kõhuli läheb siis puuksud tulevad varsti välja, aga ta kõhuli eiti kaua magada ei taha. rp peal, lisatoitu ei saa. kas anda gaasirohtu või mida teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen andnud espumisan l . Algul proovi ennem ööunne minekut võimelda. Suru tema jalad kõhule. Tõmba kolmnurga juurest alla mähkme piirini(vaheldumisi kätega). Päri päeva ringikesi kõhu peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A mina arvan, et tal on kõht tühi. Et see on tema peamine mure. Minu omal \”krooksud segasid\” terve öö (st nutt muudkui kasvas, tõstsin püsti, tulid krooksud). Siis hakkasin öösel kõvasti rpa juurde andma ja nüüd magab ilusasti ja õigeaegselt ;). Beebidel võib ju olla mitu häda ka korraga, domineeriv võib lihtsalt nutma ajada..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

7-kuune laps VAJAB lisatoitu, alusta juurviljadest või pudrudest (hirss, riis, mais). Kui kahtlustad gaase siis lisatoidu söögikord jäägu hommikupoolikusse, et öösel vaevama ei hakkaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel olid seoses lisatoiduga alustamisega ka gaasivalud 6-kuuselt. Ikka andsin gaasirohtu, mis sest lapsest piinata :)? Aga lisatoiduga oleks sul küll tagumine aeg vaikselt harjutama hakata. Minu varsti 7-kuuseks saav põnn tegi mulle ka just selgeks, et ta tahab korralikku toitu süüa. Enne sai ainult päeval 1 korra lisa, aga õhtud ja ööd muutusid väga rahutuks. Nüüd juba nädala jagu sööb õhtul veel suure kausitäie putru ja ööd jälle rahulikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud 7-kuusel rp lapsel tohutud gaasid-kas anda gaasirohtu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.