Esileht Ajaviite- ja muud jutud 70% tervisehädadest saab alguse voodi valest asukohast

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: 70% tervisehädadest saab alguse voodi valest asukohast

Postitas:
Kägu

Kes teist usub seda ja miks, kas on kogemusi? Ise suhtun skeptiliselt, sest pean kõige määravamaks hoopis kaasaantud geene ja pikaajalist depressiooni, mis hoiavad/kaitsevad või laastavad inimese tervist.
http://eestielu.delfi.ee/eesti/harjumaa/viimsi/elu/kodutohter-annab-nou-70-tervisehadadest-saab-alguse-voodi-valest-asukohast.d?id=63834816

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: 70% tervisehädadest saab alguse voodi valest asukohast

Tavaline jama. Elik siis – lollidelt tulebki raha ära võtta. Kahju ainult, et meie meedia sellist idiootsust jätkuvalt paljundab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kes teist usub seda ja miks, kas on kogemusi? Ise suhtun skeptiliselt, sest pean kõige määravamaks hoopis kaasaantud geene ja pikaajalist depressiooni, mis hoiavad/kaitsevad või laastavad inimese tervist.
http://eestielu.delfi.ee/eesti/harjumaa/viimsi/elu/kodutohter-annab-nou-70-tervisehadadest-saab-alguse-voodi-valest-asukohast.d?id=63834816%5B/tsitaat%5D

Vastab tõele – kui voodi asub ikka hallitusest kubisevas või rõskes, halvasti õhutatavas ja kehva soojapidavusega toas, siis on selge, et inimeste tervis ütleb lõpuks üles. Irw.

Kui vaadata seda, et Eesti meeste eluiga on keskmiselt 10 aastat lühem kui naistel, seda ka abielupaaride puhul, kes eluaeg ühes voodis magavad, siis ei ole mitte ainult voodi asukoht tähtis, vaid lausa ka see, kummal poolel voodis magada. 🙂

Please wait...
Postitas:
Jaagular

Mina ei kuulu küll ‘fooliumimütsikeste’ parteisse, aga täitsa usun, et veesoonte värk toimib.
Mul on näiteks erinevates tubades une kvaliteet hoopis erinev, kusjuures magamistoas hakkab järjest enam tunduma, et voodi on ‘vale’ koha peal.
Kutsu või ‘pendeldaja’ kohale:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Jaagular kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ei kuulu küll ‘fooliumimütsikeste’ parteisse, aga täitsa usun, et veesoonte värk toimib.
Mul on näiteks erinevates tubades une kvaliteet hoopis erinev, kusjuures magamistoas hakkab järjest enam tunduma, et voodi on ‘vale’ koha peal.
Kutsu või ‘pendeldaja’ kohale:)[/tsitaat]

Ka mul on olnud kogemus magada kõigis oma kolmes toas, aga igalpool magan ühtemoodi, mul mõjutab une kvaliteeti ja väljamagamist/puhkamist pigem see, kui unine või väsinud olen magama heites e. kui kiirest uinun ja mitte mingist muust asjaolust.
Samas, mu mees magab hästi välja just nimelt elutoas, ta ütleb, et puhkab palju lühema ajaga end välja ja magab ka nagu nott. Mine sa võta siis kinni, samas olen mina palju tundlikum temast igale vastuvõtjale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ikka voodi liigutamine mõjutab une kvaliteeti, siis miks mitte? Ise olen küll pendliga voodile head kohta otsinud. Nüüd on uni hea:) Ja seda kõike mitte mingist uskumisest vaid enesetunde pärast.
Muideks, pendlit suudab liigutada 98% inimestest, selleks pole vaja kedagi raha eest kutsuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veesoonte koha pealt: veel pool aastat tagasioleksin vastanud, et see on jama, aga kuna ise hiljuti kolisin ühest toast teise ja magan nüüdsest nagu imik, siis… kaldun arvama, et mingi iva selles asjas vast tõesti on. Magama jään oluliselt kiiremini ja puhkan paremini välja.

Aga haiguste koha pealt näitab minu kogemus hoopis seda, et korralik stress ja organismi mürgitav vihatunne võib tõesti esile kutsuda haigusi. Kroonilisis sealjuures. Kahju, et ma sellest alles nüüd aru olen saanud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
roosad tulbid

Kas te, soolapuhujad, elate kõik esimesel korrusel? Mitmendast korrusest teie hinnangul enem pendel ei tööta või töötab pilvedeni välja? Viiteid palun ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]roosad tulbid kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas te, soolapuhujad, elate kõik esimesel korrusel? Mitmendast korrusest teie hinnangul enem pendel ei tööta või töötab pilvedeni välja? Viiteid palun ka.[/tsitaat]
Mina elan kahel korrusel. Eramajas. Kolisin esimeselt korrusel magamistoast magama teisele korrusele teise majatiiba.

Please wait...
Postitas:
ahv

[tsitaat]Mina ei kuulu küll ‘fooliumimütsikeste’ parteisse, aga täitsa usun, et veesoonte värk toimib.[/tsitaat]Esiteks, mainitud on mingit võrgustikku. Teiseks, kas need inimesed, kel on vesipõrandaküte, surevad juba nädala pärast ära? Kui pikki elupäevi lubad sa meremeestele?

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

[tsitaat]Kas te, soolapuhujad, elate kõik esimesel korrusel? Mitmendast korrusest teie hinnangul enem pendel ei tööta või töötab pilvedeni välja? Viiteid palun ka.[/tsitaat]

Jajah, tegel’t tulex ISS-i orbiit ka ymber arvutada, et astronaudid taevapärast veesoone kohal magama ei juhtux;)

Kustkohast võtavad nood pendlimehed (enamasti vanaldased, kuid kirvenäolised alamõõdulised onklid) nahaalsuse end tohtrix nimetada, ei saa mina siiamaani aru.

Minu voodi alla tekib paha veesoon niipea, kui ma öösex akna avamata unustan, näitex. Sõltumata voodi asukohast või majast, kus see voodi parajasti paikneb. Aga avatud aknast läheb paha veesoon jälle välja vist . . .

Please wait...
Postitas:
Jaagular

ahv,
Mina ei luba kellelegi midagi. Põrandakütet mul pole, ei oska sellest midagi rääkida ega arvata, aga kuna mul on väike eramaja, siis paratamatult elan esimesel korrusel.
Aga vesi kusagil voolama ju peab, sest minu magamistoa välisseina taga, umbes 10 meetri kaugusel tõpoolest ongi vana kaev.

Ja puhtast uudishimust proovin selle pendlivärgi ikkagi järele:)

Ja isegi radooni täis majades ei sure inimesed KOHE või järgmisel nädalal. See võtab ikka tiba aega. Seda, et loodus meid mõjutab, seda usun küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul leiti vähk, lasin voodi kohta pendlimehel kontrollida, ja see oli täiesti vale koha peal! Usun sellesse teooriasse, kahju et varem ei teadnud.

Please wait...
Postitas:
roosad tulbid

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul leiti vähk, lasin voodi kohta pendlimehel kontrollida, ja see oli täiesti vale koha peal! Usun sellesse teooriasse, kahju et varem ei teadnud.[/tsitaat]

Oijah, mul oli ükskord sissekasvanud varbaküüs, see tuli sellest, et arvutilaud ja -tool olid ilmselt veesoone peal? Või tekivad need veest välja kargavad haigused vaid magades?

Please wait...
Postitas:
Rabakana

Eh, ma käisin sünnipäeval.
Vanemad härrasmehed võtsid natuke palju tervisenapsu ja hakkasid mingi hetk õhtu edenedes korterist veesooni otsima. Keerasid vasktraadi sobivaks ja muudkui käisid mööda tube ringi. Leidsid mitu-mitu veesoont.
Korter asus Lasnamäel seitsmendal korrusel. 😀

Please wait...
Postitas:
ahv

[tsitaat]Aga vesi kusagil voolama ju peab, sest minu magamistoa välisseina taga, umbes 10 meetri kaugusel tõpoolest ongi vana kaev.[/tsitaat]Aga miks sa arvad, et vesi voolab? Äkki ta hoopiski imbub läbi pinnasekihtide?

Kuidas sa seletad, et jõe ääres elavad inimesed pole vähki surnud? Ma kujutan ette, et neid sinu veesooni ei anna mingilgi moel Pärnu jõega võrrelda?

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

[small]Rabakana kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]roosad tulbid kirjutas:[/small]

Eh, ma käisin sünnipäeval.
Vanemad härrasmehed võtsid natuke palju tervisenapsu ja hakkasid mingi hetk õhtu edenedes korterist veesooni otsima. Keerasid vasktraadi sobivaks ja muudkui käisid mööda tube ringi. Leidsid mitu-mitu veesoont.
Korter asus Lasnamäel seitsmendal korrusel. :D[/tsitaat]

Aga mina käisin tädi matustel. Kuna tädi oli suure tutvusringkonnaga, ei tundnud mõned peielised yxteist yldse. & luuris seal ringi ka yx kribal, kuid libe onkel, kes rääkis kõigile, kuidas tema on tubli pendlimees & pakub oma teeneid. Igal pool on ju irrrrmsad veesooned!

No aga mina olen kutseline sharlatan, harrastuspsyhholoog & muidu ilge inime. Võtsin siis vandi ette & tegin temaga natuke ‘mustlase trikke’ — & lauliski vennike mulle välja, et see on tema töömeetod, hängib kremaka ymber & sokutab end igasse vähegi suuremasse peielauda kontvõerax, et kui niimoodi kliente ei saagi, siis saab vähemalt kõhu täis & soru viina. Mul hakkas tast hale, leppisime kokku, et ta läheb kohe koju, siis haiget ei saa.

Pendlimees . . .;)

Please wait...
Postitas:
Jaagular

Eehh, uskugem või mitte – surra tuleb kunagi sellegipoolest:)

Aga ikkagi, miks mõnes kohas on uni rahulikum kui teises, äkki oskab keegi selgitust anda? Mu mees on mind ka vahel puukallistajaks kutsunud. No on kohe mõnda suure puu katsumisel või mõnel taimel selline rahustav toime.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nujah. Ma liigutasin voodit 20 cm ühest seinast teise (liiga väike tuba või liiga suur voodi, polnud valida eriti ümberkorraldusel) ja pea nüüd magamisel seal, kus enne jalad.
2 ööd olen maganud nii, et pole päevaund vaja (ma lõpurase). Varem tiksusin pool ööd üleval ja magasin 2-3h öösel. Lisaks tõstsin teleka magamistoast elutuppa. Mine tea, mis täpsemalt une kvaliteeti parandas. Ilmselt lihtsalt asjaolude kokkulangevus. Samas seda veesoonte juttu usun ka.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

90% hädadest saab alguse valest mõtlemisest.

näiteks kaaluprobleemid perekooli naistel on tingitud 95% ulatuses kriitilisest enesehinnangust ning kummalisest arusaamisest, et kondine =ilus

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]90% hädadest saab alguse valest mõtlemisest.

näiteks kaaluprobleemid perekooli naistel on tingitud 95% ulatuses kriitilisest enesehinnangust ning kummalisest arusaamisest, et kondine =ilus[/tsitaat]

absoluutne müüt.
päris palju, palju paksemaks on meie naised läinud, oleme teel sinna Soome naiste kehakuju suunas.

Jätaks selle 2kondi teema sinna 20ndate eluaastate lobaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]90% hädadest saab alguse valest mõtlemisest.

näiteks kaaluprobleemid perekooli naistel on tingitud 95% ulatuses kriitilisest enesehinnangust ning kummalisest arusaamisest, et kondine =ilus[/tsitaat]

Kondine ei ole ilus, sale on ilus, paks ei ole ilus. Äärmused ei ole ilusad, ju siis naised teavad, millal on vaja kaalu jälgida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma usun, et ikka elukommetest oleneb enamus – mida tarbid, kuidas elad

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veesoonte värki mina usun, nimelt on mu lapsepõlve kodu(paneelmaja) ehitatud nii et maja keskelt jookseb läbi allikas, enne maja ehitust oli see nähtaval nüüd siis jookseb maja alt ja kõik selle trepikoja inimesed on pidevates tervisehädades, elanikud vahtuvad tihti, kuna elada võimatu – praegugi seal osad tühjad korterid.

Siis seda, et pea peaks magades asuma põhjas olen ka kuulnud, kuna mul kodus pole võimalik voodit nii jätta, et ots oleks põhjas siis kommenteerida ei oska.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tunduvalt enam usun sellesse, et sama protsent haigusi algab kahe kõrva vahelt.

Please wait...
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud 70% tervisehädadest saab alguse voodi valest asukohast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.