Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: 7+1

Postitas:
Kägu

Viimane menstruatsioon  31.08.202

Uut menstruatsiooni ei ole alanud, rasedustest positiivne, hcg samuti näitas rasedust. Tänase seisuga peaks olema 7+1 aga UH ei näidanud midagi. Arst ütles, et on rasedus aga rebukott puudub.

Ega siit vist midagi head tulemas ole, selle aja peale peaks juba olema midagi näha. Kurb.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa siit siis ootad ?

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimane menstruatsioon 31.08.202

Uut menstruatsiooni ei ole alanud, rasedustest positiivne, hcg samuti näitas rasedust. Tänase seisuga peaks olema 7+1 aga UH ei näidanud midagi. Arst ütles, et on rasedus aga rebukott puudub.

Ega siit vist midagi head tulemas ole, selle aja peale peaks juba olema midagi näha. Kurb.

Kas uut uh aega ei pandud?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks see teema üldse?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimane menstruatsioon 31.08.202

Uut menstruatsiooni ei ole alanud, rasedustest positiivne, hcg samuti näitas rasedust. Tänase seisuga peaks olema 7+1 aga UH ei näidanud midagi. Arst ütles, et on rasedus aga rebukott puudub.

Ega siit vist midagi head tulemas ole, selle aja peale peaks juba olema midagi näha. Kurb.

Kui kurb!

7+ võiks olla tuvastatav juba südametöö, aga kindlasti arst kommenteeris lisaks sellele, et rebukott puudub, ka prognoosi? Kas laseb veel veidi oodata või mingil moel üle kontrollida? Kas hilisem rasestumine on välistatud?

Enda südamerahuks võiks minna teise kohta kontrolli enne lõplike sammude tegemist.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa siit siis ootad ?

Võib-olla kaastunnet raskel hetkel ja teiste analoogseid kogemusi?

See on ju ülimalt inimlik!

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks see teema üldse?

Milleks selline kommentaar? Nii väikse raseduse juures enamasti kellelegi veel ei öelda ja tahtis lihtsalt muret jagada. Nagu eespool öeldi – lootis sarnaseid kogemusi kuulda.

Kõike head teemaalgatajale. Loodan, et olukord laheneb. Tõesti uuri teise arsti arvamust ka. Kallistused ❤️

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui päevade järgi on 8. ndl algus ja enasak loodet ei lrita, siis  immselgelt uurib arst asja edasi. Kuna uuesti uh lähed?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei hakka kohe üle mõtlema…

Minul juhtus nii, et läksin 11+ rasedusega ja arst ütles, et tema ei näe midagi ja rasedust pole. Hakkas juba asju ära panema, kui ma ütlesin, et aga miks päevi pole ja test on positiivne, et ma olen rase!!!

Lõpuks võttis uuesti uh aparaadi kätte ja tükk aega uuris ning leidis ülesse minu pisikese. Ütles, et laps on lihtsalt nii väike, kuigi arvutuste järgi 11+

See oli küll juba aastaid tagasi, aga…

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul juhtus nii, et läksin 11+ rasedusega ja arst ütles, et tema ei näe midagi ja rasedust pole. Hakkas juba asju ära panema, kui ma ütlesin, et aga miks päevi pole ja test on positiivne, et ma olen rase!!! Lõpuks võttis uuesti uh aparaadi kätte ja tükk aega uuris ning leidis ülesse minu pisikese. Ütles, et laps on lihtsalt nii väike, kuigi arvutuste järgi 11+ See oli küll juba aastaid tagasi, aga…

Aga mis sul juhtus siis?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oli kindlaks määratud ovulatsiooni päev? Kui ei, siis võis rasestumine toimuda hiljem, kui arvutasid ehk raseduse suurus pole kindel viimaste päevade algusega.

Minul olnud kaks kogemust. Esimene kord ütlesin arstile, et sel päeval oli ovulatsioon ja peale seda jäin rasedaks (olid pikad tsüklid, seega ei saanud päevade järgi arvestada). Arst ikka toksis päevade kuupäeva sisse ja siis targutas, et rasedus on väiksem kui päevade järgi ja mina ei usu, et siit midagi tuleb, imetamise ajal ei ole võimalik rasedaks jääda, HCG on nii väike jnejne. Selles suhtes et ei tulnudki midagi head, rasedus peetus.

Teise korra ajal imetasin, päevad olid ebaregulaarsed, ei teadnud millal rasedaks jäin. Umbes arvutasin, millal oleks võinud olla rasestumine ja suutsin enam-vähem täppi panna, eksisin ühe päevaga. Arst vaatas ultraheli järgi loote suurust.

Seega kui ei tea täpset rasestumise hetke või päevad on ebaregulaarsed jnejne, siis võib alati lootust olla ja ei pea kohe kõige halvimat mõtlema. 🙂

 

 

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui päevade järgi on 8. ndl algus ja enasak loodet ei lrita, siis immselgelt uurib arst asja edasi. Kuna uuesti uh lähed?

Enasak? Irita? Immselgelt?

Ise ka aru saad, mida kirja paned?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõepoolest sai tekefoniga kirjutades jube, vabandust.

Tahtsin öelda, et kui päevade järgi on 7+1 ja emakas loodet näha ei ole, siis kindlasti arst uurib edasi, et välistada emakavälist jms. Kuna uuesti ultrahelisse kutsus? Mis tähendab “rasedus on aga rebukott puudub”? Emakasisest rasedust uktraheli ei tuvastanud? Mis olid hcg näidud? Järelikult tuleb välistada, et rasedus kasvab kusagil mujal. Eriti kui hakkab määrimine või kõhuvalud, on kindlasti erakorralisse vaja minna sellises olukorras.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )