Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: 7+4nädl

Postitas:

Registreerus: –
Postitusi: –

Eile kella 15.00paiku läksin vetsu ja nägin .et paberi peal on lima roosakas!Läksin siis kiiresti kiirabisse arsti juurde vaatas mind üle ja ütles .et süda lööb ilusti loodel.Veritsus pidi emaka kaelast tulema.Kirjutas mulle rohud mida pean võtma 10 päeva 2xpäevas(duphaston tnl 10mg n20)on rohi nimi!Küsimus ongi selles;Kas keegi on võtnud seda rohtu või on kellegil olnud sama asi mis mul!Mul teine laps aga esimesega pole olnud sellist muret!

Arst rääkis ,et pole vaja muretseda ja nii…Aga ikka süda pupperdab seets ,kas on ikka kõik korras!?Täna limakorki eriti ei tulegi aga natukene on hästi .hästi roosakas.
Kas on oht ,et rasedust katkeb???
Muidu sain teada ,et tibu sünniks 27 august uh järgi aga päevade järgi 23 august!

_Vähepeal on munasarjadest torked ,ei julge ennast liigutada.Näiteks eile enne magama minekut ei saanud isegi käia,sest paremal pool munasarjas valu lõi jala siss.Kas on see normaalne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.01 09:39; 13.01 10:11; 13.01 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul oli sama asi 12nädalal, käisin samuti emos öeldi et süda lööb jne ja pidin samuti nädal aega duphasoni võtma ja puhkama palju.Arvan et pole mõtet üle muretseda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minul oli sama asi 12nädalal, käisin samuti emos öeldi et süda lööb jne ja pidin samuti nädal aega duphasoni võtma ja puhkama palju.Arvan et pole mõtet üle muretseda
[/tsitaat]

Aga millal see veritsus lõppeb???Täna juba enam vähem kadunud aga hästi hele.hele.roosa on veel limakork

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minul oli sama asi 12nädalal, käisin samuti emos öeldi et süda lööb jne ja pidin samuti nädal aega duphasoni võtma ja puhkama palju.Arvan et pole mõtet üle muretseda
[/tsitaat]

Aga millal see veritsus lõppeb???Täna juba enam vähem kadunud aga hästi hele.hele.roosa on veel limakork

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.01 09:39; 13.01 10:11; 13.01 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda ei tea ju keegi millal ta sul lõppeb, sõltub sellest kas rasedus jääb pidama või ei.Võtad rahulikult oma rohtusid edasi ja oled rahulik!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole limakork…lihtsalt lima…ma hakkasin duphi võtma 10-11 nädalal kuni 20 nädalani välja…läksin ka veritsusega erakorralisse…ma andsin analüüse ja selle tagajärjel hakkas veritsema…määrida võib veel jupp aega…minule pandi peale täielik voodi reziim…puhka ja pikuta ja ära mõtle üle…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Limakork on asi, mis eraldub enne sünnitust. Sul ei eraldi küll praegu ühtegi limakorki, see on lihtsalt lima…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selge siis tean Ma üritangi vähem ringi käia ja nii aga eriti ei õnnestu vanem laps tahab tähelepanu ja nii!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.01 09:39; 13.01 10:11; 13.01 11:46;
To report this post you need to login first.

Mul oli määrimine 14+, võtsin neid tablette 30 päeva.
Lisaks sellele oli voodireziim, liikuda võimalikult vähe. Õnneks on esimene laps juba küllalt suur, et sai aru, et miks ma temaga ei mänginud ning õues ei käinud. Lasin tal valida, et kas on minuga kodus või läheb lasteaeda (ta oli harjunud, et kui mul vaba päev, on ta minuga kodus).

Peale seda mind enam tööle ei lubatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.