Esileht Koolilaps 7a ei saagi terve olla enam?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: 7a ei saagi terve olla enam?

Postitas:
Kägu

No mina ei tea misasi see on- laps on järsku koguaeg tõbine, nagu lasteaia esimene aasta oleks käimas.
Septembri lõpus jäi haigeks- 2 päeva palavik, kurk haige, natuke nohu. Oli nädal kodus ja sai nädal koolis käia kui jäi nohusse. Oli 4 päeva kodus. Koolis käis 4 päeva ja nüüd köhib! Tal on kusjuures elu esimene köha. Saab D3+tsink+C vit toidulisandit.
Kas tõesti koguaeg mingi uus viirus niimoodi ründab?

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koolistress äkki ?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen õpetaja.

Nii lasteaias kui koolis on samamoodi väga paljudel lastel. Mu oma lapsed on juba teismeline ja 9-aastane – kumbki pole enamasti õppeaasta jooksul üle ühe korra tõbine (kui sedagi) – ja sel aastal on alles oktoober ja mõlemad on juba 2 korda pidanud nohu-köha tõttu kodus olema. Praegu ka suurem laps 3. nädalat järjest natuke veel köhib, aga käib koolis, sest käsitlen seda jääkköhana, koroonatest oli negatiivne.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mina ei tea misasi see on- laps on järsku koguaeg tõbine, nagu lasteaia esimene aasta oleks käimas.

Septembri lõpus jäi haigeks- 2 päeva palavik, kurk haige, natuke nohu. Oli nädal kodus ja sai nädal koolis käia kui jäi nohusse. Oli 4 päeva kodus. Koolis käis 4 päeva ja nüüd köhib! Tal on kusjuures elu esimene köha. Saab D3+tsink+C vit toidulisandit.

Kas tõesti koguaeg mingi uus viirus niimoodi ründab?

Tegelikult peaks haigestunu olema kodus minimaalselt! 2 nädalat. Aga me kõik kardame, et laps jääb õppimises maha ja saadame poolpidused lapsed kooli tagasi.

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viirused on alati, 24/7/365.

Õues nad käivad üldse?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et see sügis ongi viiruseid rohkem. Kuskil põhjendati, et viimased poolteist aastat on viirused levinud vähe ja nüüd inimestel immuunsüsteem ei toimi nii hästi. Vaja jälle mingi hulk läbi põdeda, et korralikult tööle hakkaks.
Lisaks võetakse hooletumalt seda, et nohu-köhaga kooli/tööle ei lähe, koolis käib tõbiseid rohkem ja viirused levivad.
Polegi vist muud kui üle elada. Piisavalt värsket õhku, vitamiinid. Mina võtaks kasutusele ka mõne ninasprei, mida enne kooli ninna lasta- Humeri stopvirus või Agovirax.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

koolistress – nii vaimne kui füüsiline. Vaimne stress vähendab keha vastupanuvõimet ja keha puutub kokku uue keskkonnaga ning uute haigustekitajatega.
Mul on laps 14 ja siiamaani on nii, et kui on pingelisem periood on kohe palavikus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult peaks haigestunu olema kodus minimaalselt! 2 nädalat. Aga me kõik kardame, et laps jääb õppimises maha ja saadame poolpidused lapsed kooli tagasi.

Missugused “meie”? Räägi ikka enda eest, ära meieta!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult peaks haigestunu olema kodus minimaalselt! 2 nädalat.

See oleneb ikka haigusest, paranemisest ja enesetundest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma saan õigesti aru, et laps saab D-vitamiin+Zn+C-vitamiin toidulisandit? Neid asju ei peaks samal ajal võtma, sest d ja c vitamiin toimuvad üksteisele vastu. C-vitamiini peaks tarbima koos liha ja juur- ning puuviljadega (aitab raual imenduda) ja d-vitamiini koos nt piimatoodetega, sest aitab kaltsiumi imenduda

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, kahjuks meil sama, 8.aastane tüdruk juba kolmas kord sel õppeaastal nö rajalt maas.

Kohe septembri teisel nädalal oli nohus-köhas, siis teine kord oli kõhugripis oktoobri alguses ja nüüd käes juba kolmas kord, algaval nädalal kindlasti veel kooli minna ei saa.

Kusjuures lasteaialapsena oli haige max 2 korda õppeaasta jooksul, tavaliselt piirdus vaid ühe korraga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Koolilaps 7a ei saagi terve olla enam?