Esileht Väikelaps 8.00- 17.00 töötav ema ja toidupood??

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: 8.00- 17.00 töötav ema ja toidupood??

Postitas:

Arutasime ühel päeval töökaaslastega toidupoes käimise teemal. Olin üllatunud, sest kõik peale minu käivad toidupoes alles peale tööd (kusjuures nii mõnigi käib toidupoest sooja toitu ostmas). Meil on tund aega lõunat ja toidupood asub praktiliselt kontori kõrval. Mina kasutan lõunast 0,5 tundi söömisele ja 0,5 tundi toidu ostmisele. toit läheb autos olevasse termokasti ja tänu sellele pole ka riknemise ohtu/külmumise ohtu. Õhtul olen hiljemalt 17.10 lasteaias ja 17.30 kodus. Mulle ei meeldi tipptunnil toidupoes järjekorras seismisele aega raisata, pigem naudin seda aega koos perega. Õhtuti poes käivad emad jõuavad lasteaeda alles 17.45 ja koju peale 18.00 Kuidas teie olete oma toidupoes käimised planeerinud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 18:05; 08.02 08:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi kui nunnu.
Lõuna 30 min. Toidupood ehk 3 km kaugusel tööst. Nii et jah, lõuna ajal poes ei käi.
Aga ehk käib mees nt nädalavahetusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma töötan 9-17, ilma lõunata. Kui tööpäeval vaja toidupoes käia, siis käib üks meist (mina või mees) hoopis õhtul 20-21 ajal kodu lähedal väikeses poes. Või siis lepime kokku, kumb läheb lastele lasteaeda järgi ja kumb toidupoodi, kui tõesti midagi sellist otsas on, mille pärast kuhugi suuremasse poodi vaja ilmtingimata minna. Suuremad ostud teeme kord nädalas, tavaliselt nädalavahetuse hommikupoole. Iga päev niikuinii toidupoes pole vaja käia, nii et tavaliselt käime ikka enne lastel järgi ja siis pärast vaatab, kas on veel vaja õhtul poest läbi minna või saab hakkama niisamagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

90% ostan hoopis e-poest. Nädala sees värsket piima või leiba toome väiksest kodupoest ja ka üldiselt mehega jaotus, et üks käib poes ja teine võtab lapsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks igaüks toimetab nagu endale mugav. Kui lapsel käib järgi meed, mitte ei tee naine kõike, siis pole ka nii kiire.

Ise teen pisemaid oste lõuna ajal, KUI toon lõuna poest. Kui lõuna on kodunt kaasas või kohvikusse, siis ekstra poodi ei lähe. 1h lõuna on pigem harv nähtus.

Mõnikord käib ka mees poes. Kuidas kunagi. Mees jõuab koju 16.30, seega pole meil probleemi aeda jõudmisega, pigem saame lapselt nördinud pilgu, kui liiga vara jõuame (17.15 on talle sobiv)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõunapausi üldselt toidu ostmiseks ei kasuta kuna aega ei jätku. Tavaliselt teeme pühapäeval suurema toiduostmise ära. Nädala sees kui piim või leib otsa saab siis käime koos lapsega peale lasteaeda kähku kodulähedasest poest läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes aasta oleme tänaseks teinud nii, et igal nädalavahetusel ostame kogu töönädalaks vaja mineva toidukraami linnast ning nädala sees siis kuskil kas kolmapäeval või neljapäeval on vaja mõned asjad jooksvalt juurde osta oma kodualevi Konsumist. Tavaliselt võtan sellisel juhul lapse lasteaiast kohe peale tööd viie paiku ning siis käime koos poest läbi. Vahel käib mees oma töökoha lähedases poes enne kodu poole sõitma hakkamist. Väga kahju on, et meie kandis ükski e-pood ei toimeta. Samas seda küll ei kujuta enam ette, et igal õhtul mööda poodi käiks ja mõtleks, mida täna küll süüa teha.

Ainus erand, mille teen lapse palvel lumesaju päevadel, on see, et siis käin üksi ise enne poest vajadusel läbi ja alles siis lähen lasteaeda. Lumega lähevad nad nimelt kuskil 17.00 paiku õhtul alati õue ja siis pidi nii kahju olema, kui kohe järele tullakse ja lumes möllata ei jõua. Kui on selline lumesaju päev, kus poodi pole vaja minna, siis läheb lasteaeda mees, kes jõuab u 17.45 paiku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin ka lõuna ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti kuidas juhtub. Pärast tööd ja enne lasteaeda minekut poodi tavaliselt ei jõua, sest lõpetan u 17.15. Enamasti käin poes siis, kui väiksem laps on trennis või ühildan sellega, kui hiljem õhtul suuremate lastele trenni vms järele sõidan. Tipptundi püüan ka vältida, aga kui vaja, siis läheme pärast lasteaeda koos lapsega või siis jääb laps ootama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen just see, kes viitsib peale tööd ja lasteaeda poodi minna. Pood on meile omamoodi seiklus. Kuna siin mitu poodi, siis valime iga päev erineva poe.
Mees sööb kodus eile õhtul tehtud toitu ja õhtul teen uue, mina söön hilja, lapsele on alati juba tervislik snäkk autosse kaasa ostetud.
Kui koju jõuan, saan temale ka midagi kiirelt veel tehtud.
Meile nii sobib.
Paljud vihkavad poes käimist, mina mitte. Inimesed on erinevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõikidel ei ole tunniajalist lõunapausi, toidupoodi kontori kõrval ega ka lasteaeda kodu ja töökoha ligidal, nii et käiaksegi koos lastega poes kl 18-19 ajal.

Ise elan Tallinnas ja 1-2 korda nädalas tellin kaupa e-poest. Ise käime poes tavaliselt ainult nädalavahetusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õhtuti poes käivad emad jõuavad lasteaeda alles 17.45 ja koju peale 18.00 Kuidas teie olete oma toidupoes käimised planeerinud?

Küll on ikka teiste elust minutipealt ettekujutus mõnel 🙂
Aga miks teemaalgataja muudkui lapsi ja poekotte koju tarib, kas mehel ka peres mingi funktsioon on? Miks ainult meil mees käib lasteaias järel ja kõigil teistel ainult emad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees käib poes ja teeb ka söögi õhtul. Mina käin tööl ühistranspordiga, ei hakka käe otsas midagi vedama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peres oli üks auto ning abikaasa võttis õhtul töölt tulles mind oma auto peale ja sõitsime koos koju. Nii poleks mul lõunal täidetud poekotti olnud eriti kusagil hoida (asutuse külmik oli pisike ja teiste asju täis).
Lisaks, töötasin küll kesklinnas, ent ümberringi olid enamuses asutused ja restoranid, lihtsalt toidupoodi sealkandis polnud. Lõunane toidupoes käik oleks kestnud raudselt üle poole tunni ja siis oleksin tööle hiljaks võinud jääda (samuti jäi endal lõuna söömata siis).

Lapsed tõi lasteaiast kl 4 paiku koju minu ema, kes elas meiega koos. Seega polnud probleemi, et vanemate pikkade tööpäevade ja võimalike toiduostmiste tõttu laps liiga kaua lasteaias pidanuks olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole autot, nii et lõunal ostetud toidu peaks vedama pärast tööd lasteaeda ja sealt koju.
Neil päevil kui mees ei saa lapsele aeda järele minna lähen mina pärast tööd lasteaeda ja pärast seda läheme koos lapsega poodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

L, P on ka poed avatud. Mees saab ka poes käia. Sageli toob kuller toidu koju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lõuna 30min. Ei lähe siis poodi, sest pood ei asu kõrval majas. Kui lõpetan 16.30 jõuan lasteada 16.45. Pood jääb töökoha ja lasteaia vahele. Mõnikord käin poes üksi, mõnikord lapsega. Püüan toidupoes käia võimalikult harva. Ka nädalavahetusel saab suuremad ostud teha. Kindlat korda pole välja kujunenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina töölõuna ajal toidupoes ei käi. esiteks mul polegi töökoha kõrval toidupoodi ja kui oleks, siis tahaksin siiski lõuna ajal ise natuke süüa ja puhata.

õnneks on mul keskmise suurusega toidupood kodu juures. mõnikord käib mees, mõnikord käin mina, mõnikord käime koos. mõnikord ei käi üldse, ostame sushit või tellime mingit toitu.

ja mõnikord, kui meest ei ole kodus, käime lapsega pärast trenni kell 8 õhtul alles poes.

suurde kauabanduskeskusesse last hea meelega pärast lasteaeda/trenni ei veaks, aga korraks söögipoes käia ei ole kellegi jaoks eriline probleem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lepime mehega kokku, kes käib poes ja kes võtab lapse. mõlemal on autod. Lõuna ajal olen vahest teinud ostud ära, kui ilm lubab. Vahest käin kodus söömas, siis ostan söögikraami kaasa. Ei hakka mingit termokasti ostma-vedama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin kord nädalas toitu varumas, ühel õhtul nädalas peale tööd. Lapsed on vahel kaasas, vahel mehega kodus. Ma ei saaks lõuna ajal varuda, sest ostan palju külmutatud aedvilju (mis on vitamiinirohkemad kui suvest säilitatud aedviljad). Samuti ostan külmutatud lehttainast jms. Ei taha neid päevaks otsa sulama jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma üritan kord nädalas poes käia ja seda töö ajal või lõuna ajal (oleneb otseselt ilmast). Õhtust aega ei raatsi poes käimise peale raisata. Talvel lõuna ajal poes käimine kõne alla ei tule, sest näiteks kurk jõuab koju jõudmise ajaks ära jäätuda. Suvel kuumaga riknevad jälle muud asjad.
Telliksin hea meelega e-poest, aga meie piirkonda ei tooda kaupa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tellin nädala toidukraami koju muidugi. kui on midagi väikest jooksvalt vaja, siis ostan lõuna ajal ära, panen külmikusse ja siis üritan meeles pidada, et vaja kaasa ka võtta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks igaüks käib nii, kuidas töö, pere ja asjatoimetuste kõrvalt on mugavam. Meil lõuna tööaja sees ning kasutan seda lõunaks ja töö ajast käin ära väga vajadusel muul ajal mitte võimaliku asjaajamise tegemiseks (arsti aeg vms).
Suuremal poeskäigul käime enamasti 2x nädalas ning tihti on 1x nädalavahetusel. Pimedamal ja külmemal ajal rihin praegu need 2x hoopis tööpäevadele ja (kooli)lapse trennipäevadele, sest toidupood, kus me käime, asub töökohast mitte väga kaugel ja kohe kodutee kõrval ning lapse trennikoht jääb samuti koduteele ning poeskäigu aeg täidab just selle aja, mis muidu tähendaks ootmist (või minul kojuminekut ja lapsel siiski peale õuetrenni veel ühistranspordiga seiklemist tagasi lisaks minekule).
Lasteaiaealise lapsega läksin mina(mees) järgi 17.30-17.45 (lasteaed kodu ligidel, mitte meie töökohtade ligidal) ja tihti olime lapsega siis mingi aja veel õues (teine tegi süüa või oli eelmise päeva söök ja/või käis poes).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi oli mul hea elu: töökoht oli kodust 5 min kõndida. Lasteaed jäi töö ja kodu vahele. Kontor asus poega samas majas. Nii, et töölt poodi ja siis lasteaeda ja koju – ca 15 min jalgsi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhtast uudishimust uurin, et mida need vastused sulle andsid? Kes, millal toidupoes käib… on alles oluline teadmine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim variant on peale tööd enne lasteaeda minekut lasteaia lähedasest poest läbi käia kui tõesti vaja. Nii saab kõige kiiremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abikaasa transpordib vanemat last muusikakoolist või trennist koju tööpäeva õhtuti, logistiliselt loogilisem. Nädalavahetusel ostame suurema osa toidukaupadest ära. Nädala sees käin 2-3 korda poes ja ostan enamasti piima ja leiba.

Miks ma seda küsisin, sest igas viiendas teemas kurdetakse ajapuuduse üle. Kui lähemalt uurima hakata siis selgub, et tegelikult ei osata oma aega planeerida. Korduvalt on kurdetud, et laps on pidevalt lasteaias viimane, et ei jõua varem, sest vaja veel peale tööd poes käia jms Küsimus oli suunatud 8.00- 17.00 töötavatele emadele 🙂

Kasutaksin ise ka hea meelega E-poe teenust, kahjuks ei pakuta meie piirkonnas seda teenust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 18:05; 08.02 08:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostame kogu nädala toiduvaru ära nädalavahetusel.
Abikaasa käib tavapoes (Prismas tavaliselt) ja ostab piimad-leivad-kuivained jmt. Mina käin turul ja ostan lihakraami, singilõiked, krakovi vorsti, köögiviljad (kartul,porgand, peet, küüslauk, sibul) jmt. Kodus jagan lihad sobivateks kogusteks ja panen sügavkülma. Iga tööpäeva hommikul võtan pakikese sulama (ntx kanafilee, hakkliha vmt) ning õhtul koju tulles saab söögi kiirelt valmis.
See eeldab muidugi kogu nädalamenüü etteplaneerimist. Aga jube mugav on! Täna on neljapäev ja valasin just kohvi peale viimase piimatilga. Samas on olemas kohvikoor ja vahukoor..nüüd siis tuleb homse hommikupudru asemel ntx ahjuvõileibu või omletti teha.

Töötame mehega mõlemad nö kontoriaegadel. Mees 8-16.30, mina 9-17. Koolilapse viib kooli mees, lasteaialapse viin-toon mina ja arvestades, KUI palju stressi tekitas meil mehega vaidlus, et kumb sel korral poodi läheb (mitte kumbki ei viitsi seda teha tööpäeva lõpus), on praegune olukord kenasti kõigile sobivalt ära lahendatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Väikelaps 8.00- 17.00 töötav ema ja toidupood??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.