Esileht Koolilaps 8-aastane varastas

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: 8-aastane varastas

Postitas:

Poeg käis sõbraga õues siis tulid tuppa ja avastasin tal jopetaskust kaks kummipalli ja käerauad.Pisut uurisin sain teada,et sõber võttis pallid ja minu poeg käerauad poest.Kuna ma ei ole kunagi pidanud sellise probleemiga tegelema siis paluksin teie abi.Kuidas karistada? Olen rääkinud küll ja küll,et poest ega kuskilt mujalt varastada ei tohi olen ka selgitanud mis on vargus .Kuid siiski see juhtus.Löömise poolt ma ei ole aga mis ma nüüd tegema pean? Kuidas karistan?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie 6aastane varastas poest pähkleid. Parim karistus oli talle see, et läksin temaga koos kassasse tagasi ja käskisin tal need pähklid ise tagasi anda. Oi kuis mõjus – ei olnud vaja kurjustada, ega riielda, see oli suurim häbi talle. Poemüüja ka riidlema otseselt ei hakanud, kuid luges sõnad peale ja poisil endal olid pisarad silmis. Sellest möödas varsti 2-aastat ja enam pole varastamise isu tagasi tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lähete poodi ja poiss viib asjad tagasi või maksab kinni. ehk mõjub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 9 a. varastas (sõbra õhutusel) Twixi. Jäi turvale vahele. Turva andestas, helistas meile ja rääkis. Laps sai väga hea õppetunni. Häbeneb sügavalt siiani. Võtsime ka sõbra ette ja pidasime tõsise jutuajamise maha. Sõber on vanem ja õhutas, et vaata, et kas sul õnnestub näpata. Mina olen ka peksu vastane ja arvan, et tõsine jutuajamine on abiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu kuuene poeg varastas poest mingi kommipaki. Läksin poodi ja maksin kinni. Ütlesin lapsele, et see on nii suur pahandus, et pean politseile helistama. Tegelikult helistasin teises toas mehele. Tagasi tulles ütlesin, et politsei pani ta nime kirja ja kui veel peaks juhtuma, siis peab laps politseisse minema, võidakse ka hoiatuseks vahi alla võtta. Laps oli väga ehmunud. Rääkisime veel sellest, kuidas mõned inimesed varguse pärast vangis istuvad ja et kõik sellised asjad algavad väikestest vargustest. Laps lubas, et ei varasta enam kunagi. Palusin tal kirjaliku lepingu teha. Kirjutaski paberile, et lubab, et ei varasta enam kunagi. Pole seda nüüd pärast seda kaks aastat teinud ka. Olin siis ka ise päris kohkunud, aga hiljem kuulsin teistelt emadelt, et see polegi nii harv asi, päris paljud lapsed katsetavad varastamist (ja ei teadvustagi endale tihti, kui paha tegu see on), aga enamasti piirduvad ühe-kahe korraga, kuna asi läheb liiga ebameeldivaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps 8-aastane varastas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.