Esileht Beebi ja mitmikud 8 kuune beebi ei jää magama

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: 8 kuune beebi ei jää magama

Postitas:

Jeekim. Laps magas nagu nuku kuni oli kõrvapõletikus mitu nädalat tagasi. Nüüd käib õhtul tants ja trall. Enne 1.30 magama ei jää. Karjub ja vingub. Ei meeldi üks ega teine asi. Päeval on kõik okei. Olen proovinud hommikul varem üles ajada, et jääks varem magama. Väsitanud teda pealelõunat erinevate tegevustega. Proovinud rahulikult olla ja mängida ja õues ja külas ja söötnud ja jootnud ja no tulemusteta. Ehk on kellegil mõni parem nipp varuks. Eelnevaid teemasid olen lugenud. Ei aita kaisus ei kussutamine ei oma voodis ega midagi. Lõpuks ta kustub kisa saatel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.12 13:18; 04.12 14:56; 05.12 01:02; 05.12 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muusikat/laulmist/white noise/ oled proovinud? Üldiselt on see vist pigem tavaline, et peale raskemat haigust režiim sassis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laulnud muusikat pandud kõik proovitud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.12 13:18; 04.12 14:56; 05.12 01:02; 05.12 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegemist võib olla lihtsalt unemustri muutumisega (google-da baby sleep regression), mis 9. elukuu paiku toimub. Täitsa normaalne nähtus ja näitab lihtsalt, et beebi areneb korralikult. Parim soovitus on kuidagi lihtsalt vastu pidada ;). Küllap leiate peatselt uued magamajäämise viisid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ta sul ikka kindlalt terveks saanud või pole uuesti tõbiseks jäänud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaks nagu terve olema. Täna ärkas kell kuus õhtul. Tegi 20 aeg 15 pikutamise ning voodisse magama panin kell 22.30. Jäi magama. Ärkas tund hiljem ja siin ma jälle olen temaga. Huhh ma väga loodan, et see varsti üle läheb. Väga väsitav aeg ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.12 13:18; 04.12 14:56; 05.12 01:02; 05.12 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga palun kirjelda lapse päevarütmi. Ja lisaks kõrvale, milline see sinu arvates olla võiks.

Viimase postituse taustal ma küsiks, et see kell 20 pikutamine – kas ta tegelikult oli planeeritud nö ööunne või oligi vaheuinak plaanis? kell 20 on normaalne panna ööunne laps, mitte niisama väikesele tukastusele. Võibolla, et laps on üleväsinud – isegi kui tundub, et päevaseid uinakuid on piisavalt, siis ärkvelolekuaega kokku on ehk liiga palju, hoiate lapsel kunstlikku päevarütmi (kartuses, et muidu ärkab hommikul liiga vara)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 08:30; 06.12 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne kui ta sellist tsirkust tegema hakkas oli nii: kell 8 ärkas, sõi mängis u kell 10 läks magama tunnike magas siis ärkas kell kaks läks magama u kolm-neli ärkas ja kuue aeg tegi veel ühe 30 min pikutamise. Ööunne jäi 22 paiku. Täna äratasime ta 8.15 üles. Proovin teda vanasse rütmi tagasi saada. Ööunne pole ta kell 20.00 mitte kunagi jäänud. Ikka pigem 10-11 aeg õhtul. Ta ei söö ka öösiti, magas täitsa 9-10 tundi jutti. Ta on teine laps. See postitus on mu elus esimene siia. Mõtlesin et uurin kellel veel lihtsalt on nii olnud ja ehk mõni hea nipp.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.12 13:18; 04.12 14:56; 05.12 01:02; 05.12 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga mis tal prageu sisi päevarütm on? enne oli selline ja tahad sama, aga milline se emitterahuldav on siis? kirjutad ainult õhtuse magamamineku aja kohta. Mis päeval toimub, ei tea. Pigem tundub, et kui kell 20 teeb uinaku,s iis loomulikult ei jääd teile sobival ajal enam magama.

Jätke õhtune, kella 18 paiku uinak hoopsi ära. Las ta magab hommikul kaua magab ja proovi 2 päevase uinakuga hakkama saada. See viimane on ehk üleliigne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 08:30; 06.12 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled sa valuvaigistit proovinud? VÕib-olla tulevad hambad või on muu mure, mis häda teeb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil jäi see õhtune uinak vist juba nelja-viie kuuselt ära, ei jäänud enam magama ja kui jäi, ei jäänud enam ööunne kenasti. Minu meelest toimub unemustri muutus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Beebi ja mitmikud 8 kuune beebi ei jää magama

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.