Esileht Beebi ja mitmikud 8-kuune laps vankrikorvis või juba käru isteosas?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: 8-kuune laps vankrikorvis või juba käru isteosas?

Postitas:
Kägu

Kas Teie sama vana laps on püsinud (püsib) jalutama minnes vankrikorvis või on juba istekärus? Mul laps kasvult suht väike veel ja mahub ilusti korvi, aga kohe kui silmad lahti teeb, hakkab end pulgaks viskama ja virisema. Korv on endale väga mugav ja lapsel seal ka talvel soojem. Kas selles vanuses kasutab veel keegi korvi ja kuidas Teie lapsed seal püsivad?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: 8-kuune laps vankrikorvis või juba käru isteosas?

Mul sama vana laps.Magab korvis ja uskumatult hästi püsib seal.Välja minnes panen korvi pikali ja kui tõuseb siis pole probleemi pikali olemisega.Olen mõelnud ka isteosa peale aga kasutan vast korvi edasi ja ehk veab kevadeni välja.Ma arvan,et kui sul laps korvis püsib siis las magab seal.Kuna ta vankris istumisest midagi ei tea siis ei oska tahta ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul korvil saab seljatuge ka ülesse tõsta, nii et kui tahab vaadata siis tõstan vastavalt sobiva kõrguse, isteosa tuleb kasutusse alles aprillis mais, siis kui soojemad ilmad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nohh minu laps tegi 4-kuuselt korraliku vankristreigi ja ei nõustunud seal olema ennem, kui istumisosa katsetasime. Nüüd 8-kuune ja vanker üks meie lemmikkohti.

Please wait...
Postitas:
Grynf

Meie kolisime just 8-kuuselt käru isteosasse. Püsis vankris ilusti, aga väikseks jäi (jalad ja pea olid vastas juba). Uus vanker meeldib talle väga – kui üleval on, siis istub ja uudistab ringi. Kuna rihmad on ka, siis ei pea muretsema, et välja ka ronib. Sooja annab soojakott.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul korvil saab seljatuge ka ülesse tõsta, nii et kui tahab vaadata siis tõstan vastavalt sobiva kõrguse, isteosa tuleb kasutusse alles aprillis mais, siis kui soojemad ilmad.[/tsitaat]
Jah meil kahjuks korvi seljutugi ülesse ei käi.See oleks väga hea variant muidu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
kendra

Meil ka veel korvis ja magab ilusti. Kaks korda päevas magame õues. Meil ka korvis seljatugi käib üles. Terve talv vist ei saa seal olla kuna jääb väikseks mingi hetk.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laps 8.5 kuune, 74 vm pikk ja magab veel korvis.
Kui ärkab, siis püsti ei aja. Loodan et püsib veel seal 🙂

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Beebi ja mitmikud 8-kuune laps vankrikorvis või juba käru isteosas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.