Esileht Beebi ja mitmikud 8-kuune söögitoolis tirib kõrvadest, sügab silmi.

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: 8-kuune söögitoolis tirib kõrvadest, sügab silmi.

Postitas:

8-kuune tüdruk on viimased nädal aega söögitoolis hakanud endal silmi hõõruma, kôrvu tirima ja lisaks topib käsi aina suhu. Saab alates 6ndast elukuust lisatoitu ja on alati isuga söönud. Kui varem lusikat nähes suu juba kaugelt lahti ja soovis toitu siis nüüd tee mis tahad, lusikaga ei taha, hakkab kohe eelnevalt mainitud trikke tegema. Olen proovinud anda kruusist vedelemaid püreesid, sööb. Kui anda midagi ise kätte et süüa n.ö näputoitu siis suhu ei pane ta midagi.
Rinnapiima sööb 3x päevas ja öösel 2x kuid kardan, et sellest talle ainult ei piisa.
Oskab keegi midagi ehk selle kohta öelda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on sellised tunnused siis, kui hambad tulevad. Ca 9 kuu paiku ei võtnudki üldse kaalus juurde, sest hambad tulid ja süüa eriti ei soovinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piisab küll rinnapiimast ka. sa ei kujuta ette, kui paljud lapsed keelduvad lisatoidust esimese eluaasta lõpuni ja ongi valmis korralikumalt sööma alles siis, kui suudavad süüa konkreetset tükilist toitu. Mul mõlema lapsega nii läinud, et kogu püreestatud-peenstatud kraami võisin ise süüa, nemad hakkasid arvestatavaid koguseid sööma alles siis, kui suutsid normaaslelt tangaineid nagu riis, tatar jmt süüa (ja ma ei pea silmas üksikuid tükke püree sees vaid konkreetselt riisirooga)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud 8-kuune söögitoolis tirib kõrvadest, sügab silmi.