Esileht Ilu ja tervis 8-nädalane eksperiment! (kaalu kaotus erinevatel viisidel)

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 89 )

Teema: 8-nädalane eksperiment! (kaalu kaotus erinevatel viisidel)

Postitas:

Ella N52 pikkus 172cm Kaal on kogunenud paari viimase aastaga:84,6 kg
Alustasin kaalu langetamisega 6.jaanuar
1ne nädal range kapsasupidieet
2ne nädal tatar+keefir ja vahelduseks köögivilju, nädalalõpus peol väike patustamine: tükk ülihead torti ja klaas veini:)
3s nädal tavatoit vähendatud kogustes, päevane kaloraaž ca 1200, välistatud valge jahu ja maiustused.
Täna 27.jaanuari hommikul kaal 80,2kg

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.01 12:39; 03.02 13:11; 10.02 13:11; 18.02 09:43; 25.02 10:08; 09.03 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka. N30, pikkust 161cm ja nimeks Liine.
Eelmise aasta lõpp oli stressirohke ja tundsin, kuidas olen juurde võtnud. Ise arvasin, et kuskil 63kg kaalun, kõige rohkem 65. Läksin ja ostsin omale üle-eelmisel nädalal elus esimese kaalu koju ja pidin šoki saama. Paarsada grammi oli 70-st puudu.
Peale seda panin korraliku kava endale. Äkki liialdan, aga teades ennast, kui kiirelt tulemusi ei näe, siis annan alla.
*4x nädalas 30min treeningkava järgi cardiot. Lisaks käin võimalikult palju jala ja õhtuti veel aeg-ajalt jalutamas. Rattaga plaanin ka rohkem sõita, praegu olen 1x käinud.
*süüa võin 8 tunni jooksul päevas, seadsin endale ajaks 10:30-18:30. Muul ajal võin juua ainult vett või teed. Musta kohvi võiks ka, kuid seda ma ei joo.
*panen enam-vähem kirja mida ja kui palju söön ja püüan kaloraaži hoida umbes 1200 ja 1400 vahel.
*ostsin sennat sisaldava slim tee ja joon aeg-ajalt õhtuseks teeks seda.
*et liiga hulluks ei läheks, luban nädalavahetusel siiski ühe patustamise õhtu, sauna kõrvale paar 0,33 õlut ja natuke näksi.

Otsustasin, et kaalun ennast kord nädalas. Praeguseks olen kaalunud 1x ja selle nädalaga läks alla 3,5kg. Isegi ei ole raske, kuna millestki otseselt loobuma ei pea ja liigutamine on ka mõnus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan endast jälle märku.
Eelmise nädala algkaal oli 101,7kg, pühapäeval 101,3kg. Veidi ikka läks nende paari päevaga????

N33 (Jansa)

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.01 12:00; 27.01 16:00; 01.02 18:20; 08.02 14:33; 15.02 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!

Sookailul on esimene nädal seljataga. Kaal näitas 79 kg asemel 76,5 ehk siis – 2,5 kg.

Kaalulangetusel kasutan füsioloogilis-biokeemilist lähenemist ehk siis põhitähelepanu on ainevahetust reguleerivate hormoonide (insuliin, kortisool, kasvuhormoon jt.) tasakaalu saavutamisel. Kaalu tõusu põhjuseks on alati mingid häired/tasakaalutus selles valdkonnas ja tagajärgedega võitlemise ja enesepiitsutamise asemel valisin selle tee. Põhitähelepanu ongi hetkel nendel kolmel eelmainitud hormoonil. Oma toiduvalikuga püüan vältida insuliini taseme järsku ja suurt tõusu ning sagedasi tasemekõikumisi ööpäeva lõikes. Samuti püüan hoida stressihormoon kortisooli taseme võinalikult madala ja samas soodustada kasvuhormooni eritumist.
Söön 2-3 korda päevas olenevalt sellest, kas on vaba või tööpäev.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.01 18:50; 27.01 17:01; 03.02 18:24; 10.02 23:45; 17.02 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina Marit ja kuigi nägin alles praegu seda väljakutset siin, siis liitusin enese teadmata just nädal tagasi. Kaalu langetan lchf järgi. Esimest korda, aga kuna sõbrannal hea kogemus sellega ( 3 a tagasi kaotas üle 20 kg) ja perearst andis ka rohelise tule.
2-3 korda nädalas jõutreening. N 38, pikkus 1.68
Algkaal (20.01) oli 90,2
Täna (28.01) 86,8

Jõudu kõigile!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina, Krisha

Kaalusin täna peale oma tatra-keefiri dieeti, kadus 3,1kg.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.01 13:35; 28.01 13:50; 08.02 19:44; 15.02 09:39; 27.02 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin figuurisõprade kiirdieeti viis päeva, 3 kg kadunud. Kaal praegu 78 kg. Suhteliselt rahul oleks 6 kg kaotusega, aga ideaalkaal oleks 62. Selles kaalus pole olnud üle kümne aasta, aga viis aastat tagasi olin 67. See oli ka enam-vähem.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulen kampa. Lülitan jahutootes välja. Jätan sepikut 2 viilu. Magus ka välja.78 kg 172. Soov 69.kg.nimeks Anna.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 20:00; 02.02 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile ja palju edu eesmärgi saavutamisel. Nimi Llama. Meesterahvas pikkusega 194 cm ja kaaluga 93.5 kg. 8 nädala eesmärk 92 kg (arvestan et trenni tegemine annab lihast ja kaalu juurde), toitumist ei muuda, aga kommide söömist vähendan ja liigun maksimaalselt, eelistan joosta ja ujuda. Kaalu pole kunagi varem vähendanud.

Kiitus kõigile edukatele kaalulangetajatele. Nimi Llama. Vanus jäi enne panemata – 53 aastat. Tegin terve nädala kõvasti trenni, mõnel päeval ka mitu treeningut. Kokku olen jooksnud sellel kuul 94 km ja veel muud trenni sinna juurde. Üle pole söönud, komme 2 tk, alkoholi – 50 ml siidrit, pigem veidi mett ja moosi. Enesetunne väga hea. Kaal 92.2 kg.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.01 09:38; 29.01 08:09; 02.02 18:32; 10.02 11:31; 16.02 16:35; 24.02 12:48; 18.03 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine 46 (edaspidi Isla), 176 cm pikk. Alustasin 29. detsembril 113.2 pealt, eile kaalusin viimati, siis oli 110.6. Kaheksa nädala pärast võiks siis 103 olla.

Isla siin. Tänane kaal 110.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 16:45; 29.01 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

merike (39-aastane). pikkus 172 cm. eelmisel laupäeval 65,3 kg. sellel laupäeval 64,4 kg. tahaksin kaaluda 60 kg. tavaliselt jõuan oma kaaluga 62 kg ja siis kipun loobuma pingutamast. loodan, et seekord saavutan oma eesmärgi 60 kg.

tegin nii, et nädala sees magusat ei söö. nädalavahetusel siiski luban endale midagi (tüki kooki, ühe jäätise). muidu söön nö tavalist toitu, kuid püüan rohkem köögivilju sinna juurde süüa.

hommikul kaalusin. kaal näitas 64,1kg. ausalt öeldes olen veidi pettunud. lootsin, et näitab vähem.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.01 21:02; 01.02 15:28; 08.02 17:23; 22.02 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jansa täna hommikune kaal oli 98,7kg (-2,6kg). Hea tulemus “tänu” nädala sees olnud operatsioonile, mis mul veel mõned päevad korralikult süüa ei lase???? Loodan väga, et suudan järgmise nädala korralikult rajal püsida????
Edu meile!

Jansa 33 (-3kg)

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.01 12:00; 27.01 16:00; 01.02 18:20; 08.02 14:33; 15.02 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun teiega palju hiljem, aga mis siis, eks? Nimeks Marjaana, 30-aastane, algkaal 92 kg, 2 päeva olen süsivesikuid vähem söönud ning praegu oli kaal 91,8 kg.

Kuna seni olen olnud enam-vähem igapäevane saia, pasta + igasuguste maiustuste sööja, siis kavatsen need nüüd asendada tervislikemate variantidega.

Olen palju lugenud keto dieedi kohta ning mulle tundub see sobivat, no ausõna, juba paari päevaga on energiat palju rohkem, kergem on olla kui süsivesikuid nii palju ei tarbi! Ja mulle sobib, sest põhimõtteliselt võin süüa kõiki juurvilju (välja arvatud kartul ja mõned asjad), juustu, hapukoort, majoneesi, liha, kala jne.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuipalju keegi patustab, mida kellegi jaoks üldse tähendab “söön vähem ja liigun rohkem”, kuidas dieet sobib

Triibik siin.
Etteruttavalt teavitan: kahe nädalaga -2 kg. Olen rahul 🙂

Esimene nädal algas suure hurra ja vaimustusega! Minu jaoks see “vähem söömine ja rohkem liikumine” tähendaski seda, et võrreldes varasemaga tõmbasin toidu kogused oluliselt koomale ja liikusin samuti rohkem (n-ö eesmärgipäraselt).
Samas mahtus selle kahe nädala sisse ka mitu patustamist (sünnipäevad mõlemal reedel).

Esimese nädala õhtutel (E-N) jõingi ainult petti + õhtused kiirkõnnid kahel päeval tund aega ja reede hommikul ei uskunud ma oma silmi! Kaalukadu -1,4 kg!? Samas tundsin ka kerget pearinglust hommikul tõustes, mis teavitas või siis andis signaali, et “liigne agarus on ogarus” 😀 Et võiks siiski rahulikumalt võtta.
Teisisõnu- kaalu langetades soovin siiski säilitada hea enesetunde ning reipuse!

Õhtul toimuski suur juubel…ja sealiha hapukapsa ning ahjukartulitega maitses peale neid peti-õhtuid oivaliselt 😀 /olen siin teemas seega täiesti aus../
Samas midagi hullu ei juhtunudki: esmaspäeva hommikuks oli ikkagi kaalukadu -1,1 kg.

Täna hommikul aga täpselt -2 kg kergem ehk uut kuud alustan 65-kilosena. Seega igati graafikus omadega. Nii olingi mõelnud, et saaks esimeste nädalatega 2 kilo maha ja veebruari on täpselt 4 nädalat ehk -4 kg. Viimane kilo seega jääks märtsi, mille kaotamiseks on suisa 2 nädalat aega.

Kui ma esimene nädal jätsin menüüst välja ka paljud süsivesikud (puuviljad nt.), siis teisel enam mitte…ja kaal langes sellegipoolest. Menüüsse seega kuulusid ka 2 õuna, 2 pirni, 4 kiivit, 2 banaani (nädalas). Ja ei ainsatki nõrkuse hetke kogu nädala vältel (veresuhkur püsis normis).

Hommikud algasid toeka võileivaga (2 viilu või 1 kahepoolne), millel sink või juust + keedumuna & tomat või kurk. Lisaks kohv rohke piimaga.
Lõunaks kas kanafilee / tuunikala konserv (1/2) / kanasült / lõhefilee ja salat sinna kõrvale. Paar lusikatäit kodujuustu samuti.

Samas olen söönud ka nt. kapsarulle (1 korraga, varasemalt 2-3 asemel..), grillitud kanakintsu jms. valmisprodukte. Seega heast ja paremast (minu maitsemeelele) loobuma pole pidanud (jäätis õnneks enam ei isutagi), kogused lihtsalt on oluliselt väiksemad.

Liikumise puhul on mul aga nõnda, et kui olen juba kiirkõnni sooritanud, siis ei raatsigi enam midagi toekat haugata, et kogu see pooleteise tunnine (võimlemine sinna otsa) “pingutus” 10 minutiga nullida..
Sammudes mõtlesin, et praegu kõnnin siin, “veeämber käe otsas” (5 lisakilo).. Kuu aja pärast on aga samm kindlasti veelgi reipam! See teadmine muudab meele rõõmsaks.

Edu ja jätku (meelekindlust) meile alustatu jätkamisel.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 16:31; 22.01 06:28; 02.02 07:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutab n36. Nädal jälle möödas.Mul läks hästi, kaal täna hommikul 62.7 kg (-1.3) – olen väga rahul. Alustasin kaalulangetusega tegelikult juba septembris, ja viie kuuga kokku -7.9 kg. Hästi aeglases tempos olen edenenud seega, aga kindlalt ededenud! Ja üliõnnelik selle üle! Alla tahaks võtta veel u 7 kg, septembriks oleks suurepärane.
Möödunud nädala juurde tagasi tulles – jäin angiini ja kahtlemata aitas see kaasa, sest süüa eriti ei saanud/tahtnud. Suhkru tarbimisega eriti rahul ei ole. Toidupäeviku pidamisega sain hakkama ja proovin sellega jätkata.
Siiamaani olen olnud sportlikult täiesti mitteaktiivne, aga mõtted liiguvad sinnapoole, et midagi tuleb selles vallas muuta. Ilmselt siiski mitte järgmisel nädalal, kunagi tulevikus. Oeh.
Järgmise nädala eesmärk on saavutatu hoidmine, aga kui midagi peaks õnnestuma maha raputada, siis hurraa!

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 22:04; 26.01 12:42; 02.02 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile ja palju edu eesmärgi saavutamisel. Nimi Llama. Meesterahvas pikkusega 194 cm ja kaaluga 93.5 kg. 8 nädala eesmärk 92 kg (arvestan et trenni tegemine annab lihast ja kaalu juurde), toitumist ei muuda, aga kommide söömist vähendan ja liigun maksimaalselt, eelistan joosta ja ujuda. Kaalu pole kunagi varem vähendanud.

Kiitus kõigile edukatele kaalulangetajatele. Nimi Llama. Vanus jäi enne panemata – 53 aastat. Tegin terve nädala kõvasti trenni, mõnel päeval ka mitu treeningut. Kokku olen jooksnud sellel kuul 94 km ja veel muud trenni sinna juurde. Üle pole söönud, komme 2 tk, alkoholi – 50 ml siidrit, pigem veidi mett ja moosi. Enesetunne väga hea. Kaal 92.2 kg.

Palju jõudu ja tarka toimetamist tublidele! Llama siin. Saavutasin poolteist nädalat peale algust eesmärgi, kaal praegu 90.2 kg. Treenisin korralikult, iga päev ei käinud aja puudusel jooksmas, aga siis jälle kõndisin, 2 päeval näiteks 15000 sammu. Üks päev oli ka erakorraline perepidu maiustuste, söögi ja veiniga. Kummalisel kombel kingiti viimase poole nädala sees üks õhtusöök, 3 õlut, 2 šokolaadi, maksti preemiat ja ka palk tõusis. 1 väikse šokolaadi sõin ära, aga suure kingin edasi, õlled juba ära kingitud.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.01 09:38; 29.01 08:09; 02.02 18:32; 10.02 11:31; 16.02 16:35; 24.02 12:48; 18.03 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine, 52. Võin Juula olla. Alustasin 3 jaanuar, siis oli kaal 87. Tänaseks on kaal Fitlapi abiga 84. Kaheksa nädala pärast võiks olla 76 kilo. Päris karva pealt Fitlapi ei jälgi, vahel söön ka mida jumal juhatab, siis jälgin lihtsalt kaloreid. Trennipäevadel maiustan ka, vahel läheb kommi, vahel kooki. Tahaks muidugi, et kiiremini alla läheks aga samas tean, et pean terve elu jälgima mida söön, seega ei taha teadlikult endale kõike head keelata, elu peab elamist väärt ka olema.

Täna hommikune kaal 83.7 – kaal käib juba üle nädala pool kilo alla ja siis jälle pool kilo üles. Aga ise olen tegelikult lohakas olnud ka, pole viitsinud toitu ette valmis teha, mille tõttu läheb palju juhuslikku kah suhu, kui näljasena töölt koju jõuan. Tegelikult on mul hea meel, et üldse 84-st alla poole olen saanud, olgu või 300 grammikest.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 22:01; 02.02 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulen kampa. Lülitan jahutootes välja. Jätan sepikut 2 viilu. Magus ka välja.78 kg 172. Soov 69.kg.nimeks Anna.

Minul üks nädal seljataga ja kaalukaotus 800 g, ehk siis 78 oli, nüüd on 77,2. Ei ole rahul, võiks nädalaga rohkem olla.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 20:00; 02.02 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma liituks ka kui teaks kuidas kaalu langetama hakkan.Ilmselt koguseid vähendades ja rohkem end liigutades. Jah plaanin nüüd lõpuks jälle spordiklubi külastusi.

Toitun pärmseene vastase toitumise põhimõttel juba mitu aastat. St. ei söö magusat, puuviljad ka väga piiratult ja väikses koguses. Gluteeni, laktoosi ka ei tarbi.Alkoholi ei joo. Ainuke “patt” on ehk kohviga liialdamine. Kui muidu soovitatakse, et loobuge magusast, magusatest jookidest, saiast , pastast jne. siis seda kõike ma ei söögi.

Aga vaatamata sellele on kaalu hakanud lisanduma, kõhu ümber just, muidu ei häiriks. Nägu on mul kõhna, rinnad olematud aga kõhuke olemas. Viimasel ajal ka kipub vaikselt kaalu lisanduma.

Niisiis vanus 47, pikkus 172, kaal 65,5. Soovkaal 62.

Olin vahepeal 60 aga siis olin nagu enda jaoks liiga kõhna, 62 oleks ideaalkaal.

Nimeks Mummu.

Ma arvasin, et mul pole siia suurt kirjutada, kuna muutusi ei toimunud mõnda aega aga mingi ime läbi on tänaseks kilo kadunud,kaal näitas 64,5 kg. Liikunud ma rohkem ei ole, pigem isegi vähem kuna sain mingi vastiku viiruse. Aga olen üritanud toidukoguseid veidi vähendada ja rasva toidus. Ma armastan gheed näkileiva peale määrida ja hommikul läheb tatrahelbepudru peale kookosõli suur lusikatäis.Lisaks meeldivad meile ahjus grillitud juurikad, millele lisame oliiviõli. Testisin enda menüüd toidukalkulaatori peal ja üleliia oli rasvu ja valku ning süsivesikuid alla soovitusliku. Praegune eesmärk on hoida seda saavutatut ja edasi allapoole liikuda, tglt oleksin 63kg ka väga rahul 🙂

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.01 15:57; 03.02 09:56; 11.02 10:28; 19.02 11:28; 19.04 11:08; 21.04 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ella N52 pikkus 172cm Kaal on kogunenud paari viimase aastaga:84,6 kg

Alustasin kaalu langetamisega 6.jaanuar

1ne nädal range kapsasupidieet

2ne nädal tatar+keefir ja vahelduseks köögivilju, nädalalõpus peol väike patustamine: tükk ülihead torti ja klaas veini:)

3s nädal tavatoit vähendatud kogustes, päevane kaloraaž ca 1200, välistatud valge jahu ja maiustused.

Täna 27.jaanuari hommikul kaal 80,2kg

Ella olen. 3.veebruar kaal 79,9
Jätkan piiratud kaloraažiga, lootsin et veidi rohkem olen saavutanud, aga vähemalt ei alga number enam kaheksaga:)

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.01 12:39; 03.02 13:11; 10.02 13:11; 18.02 09:43; 25.02 10:08; 09.03 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sookailul on esimene nädal seljataga. Kaal näitas 79 kg asemel 76,5 ehk siis – 2,5 kg.

Kaalulangetusel kasutan füsioloogilis-biokeemilist lähenemist ehk siis põhitähelepanu on ainevahetust reguleerivate hormoonide (insuliin, kortisool, kasvuhormoon jt.) tasakaalu saavutamisel. Kaalu tõusu põhjuseks on alati mingid häired/tasakaalutus selles valdkonnas ja tagajärgedega võitlemise ja enesepiitsutamise asemel valisin selle tee. Põhitähelepanu ongi hetkel nendel kolmel eelmainitud hormoonil. Oma toiduvalikuga püüan vältida insuliini taseme järsku ja suurt tõusu ning sagedasi tasemekõikumisi ööpäeva lõikes. Samuti püüan hoida stressihormoon kortisooli taseme võinalikult madala ja samas soodustada kasvuhormooni eritumist.
Söön 2-3 korda päevas olenevalt sellest, kas on vaba või tööpäev.

Sookailul tänane kaalunumber 75 (- 1,5 kg).
Hakkasin taas tegema qi gong’i harjutusi, mis vahepeal soiku jäänud. Vaikselt teen ka kodust lihastreeningut ning paar HIIT-treeningut püüan ka nädalasse ära mahutada.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.01 18:50; 27.01 17:01; 03.02 18:24; 10.02 23:45; 17.02 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

42 a, 167 cm. Soovkaal 58-59 (selles kaalus oli palju aastaid, kuni kolm-neli aastat tagasi vaikselt tõusma hakkas). Praegune kaal 61, paar kuud tagasi oli 64, hakkasin sööma kindlal ajal, söögivahedel ei näksi, õhtul pärast 19 ei söö. Muidu aga söön neidsamu toite, mis ikka, menüüd kuidagi ei muutnud, lihtsalt kogused väiksemad ja vahepeal ei näksi. Vähehaaval kaal langeb. Kui ei libastu ja jälle seda õhtust stressisöömist ei tule, siis saan vast 59 peale tagasi varsti. Kuna ma juba varem jälgima hakanud, siis selle 8-nädalasega otseselt ei liitu, aga et seltsis segasem, siis panin oma eesmärgid ja “allavõtmisstrateegia” kirja.

Kommentaari värskendus 25.01: mõni päev hiljem, kaal 60,3. Ikka sama: söögivaheaegadel ei näksi, õhtul pärast 19 (viimased päevad küll juba pärast 18) ei söö. Üks asi, mis meenus, mida viimased paar kuud tõesti kõvasti vähem olen söönud – puuviljad. Üritan piirduda 1-2 puuviljaga päevas, muidu olen suur õunasõber, nii et 5-6 õuna õhtu jooksul nahka pista, polnud mingi probleem.

Kommentaari värskendus 27.01: 59,9 kg

Mul erilist muutust pole toimunud vahepealsel ajal, ehk on süüdi ka see, et olen nädal aega juba haiguslehel ja liikumist vähe olnud (füüsilise koormuse piirang on veel mitmeks nädalaks). Täna hommikul 59,7 kg.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.01 12:59; 26.01 09:50; 05.02 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

N 33, 164cm ja 101kg. Märtsi keskpaigaks võiks 95kg olla.
Aasta alguses toitusin nädal aega korralikult ja võtsin 700g juurde hoopis. Ei anna aga alla. Paar aastat tagasi sain normaalselt toitudes aastaga 15kg alla, siis hakkas äkki jälle juurde tulema (nii 2kg kuus), kuigi toitusin samamoodi edasi. Olen vahelduva eduga üritanud jälle toitumist korda saada, aga kuidagi ei õnnestu. Proovin aga edasi.
Ühtegi kava tellida ei kavatse. Proovin nii nagu vanasti – korralikult 3-4 korda päevas süüa (mitte lõunat vahele jätta), peale 18-19.00 mitte süüa, magusat peale lõunat mitte süüa.

Parem oleks magusat ka enne lõunat mitte süüa

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

merike (39-aastane). pikkus 172 cm. eelmisel laupäeval 65,3 kg. sellel laupäeval 64,4 kg. tahaksin kaaluda 60 kg. tavaliselt jõuan oma kaaluga 62 kg ja siis kipun loobuma pingutamast. loodan, et seekord saavutan oma eesmärgi 60 kg.

tegin nii, et nädala sees magusat ei söö. nädalavahetusel siiski luban endale midagi (tüki kooki, ühe jäätise). muidu söön nö tavalist toitu, kuid püüan rohkem köögivilju sinna juurde süüa.

hommikul kaalusin. kaal näitas 64,1kg. ausalt öeldes olen veidi pettunud. lootsin, et näitab vähem.

Sa oled pikk ja kaal täiesti normis. Järelikult pole sul midagi eriti kaotada.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna oli kaal 60.4 kg. Vahepeal kaal seisis, kuid -6 kg on nüüd täpselt viis nädalat möödas, kui alustasin. Nüüd ootan ette uut numbrit, kus kaal algab 5-ga. Kui kaal seisma jäi, siis muutsin toidu koguseid ja hakkas uuesti langema vaikselt. Söön täpsetel aegadel 4x päevas. Juurvilju, puuvilju, teravilja, oliivõli, valku. Magusat ei söö üldse, saia ka ei söö st nisutooteid.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.01 15:44; 06.02 15:50; 11.02 16:32; 25.02 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tänane kaal 99,3kg.
Sain sel nädalal jälle korralikult süüa ja seda ka kaalult kohe näha???? Tegelikult olen väga õnnelik, et ainult 600g juurde tuli, kartsin hullemat. See 4-5 päeva kus ma peale oppi pm midagi süüa ei saanud, tekkis mulle igasugu asjade järgi meeletu isu. Nüüd peaks kõik isud olema mõistuse piires rahuldatud ja tuleb tubli edasi olla. Ehk saan järgmise nädala lõpus juba kõndimagi minna????

Jansa 33 (-2,4kg)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.01 12:00; 27.01 16:00; 01.02 18:20; 08.02 14:33; 15.02 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

merike (39-aastane). pikkus 172 cm. eelmisel laupäeval 65,3 kg. sellel laupäeval 64,4 kg. tahaksin kaaluda 60 kg. tavaliselt jõuan oma kaaluga 62 kg ja siis kipun loobuma pingutamast. loodan, et seekord saavutan oma eesmärgi 60 kg.

tegin nii, et nädala sees magusat ei söö. nädalavahetusel siiski luban endale midagi (tüki kooki, ühe jäätise). muidu söön nö tavalist toitu, kuid püüan rohkem köögivilju sinna juurde süüa.

hommikul kaalusin. kaal näitas 64,1kg. ausalt öeldes olen veidi pettunud. lootsin, et näitab vähem.

täna hommikul 64,0.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.01 21:02; 01.02 15:28; 08.02 17:23; 22.02 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahan ka kaalu kaotada. Olen seda teinud erinevatel aegadel ja tavaliselt alati kalorite lugemisega, mis minu puhul on töötanud. Tarbin sel perioodil 1200kcal ja keskmine kaalulangus on 500g nädalas.

Praegu on mul käsil tatra- ja keefiridieet (7 päeva, täna 6.), nii et teisipäeva hommikul selgub tõehetk, palju kaalu langes. Alustasin 66,8-lt (pikkus 168) ja vahepeal kaalunud ei ole.

Kokkuvõttes sooviks oma kaalu saada 60-le.

See tatradieet oligi proovimiseks, jätkan edaspidi kalorite lugemisega.

Ise olen N47.

Nimeks Krisha

Tänane kaal 62,9. Kalorite lugemisega kaks nädalat, enne nädal tatra-keefiri dieet.
Krisha

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.01 13:35; 28.01 13:50; 08.02 19:44; 15.02 09:39; 27.02 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,
veel üks hiline liituja soovib ühineda.
Nimi : Elina 165 cm, 42 a.
Alustasin tegelikult samuti 2. jaanuarist algkaaluga 77 kg.
1. veebruaril kaalusin 72 kg, eesmärk oleks 66 kg.
Kahtlustan, et 8 nädalat on liiga lühike aeg soovitud kaaluni jõudmiseks aga näen vaeva.
Olen oluliselt piiranud süsivesikute tarbimist, täiesti loobunud olen saialaadsetest toodetest, kondiitritoodetest ,maiustustest, jogurtitest jt. magustatud piimatoodetest. Rasvast liha ei tarbi samuti, veini ei ka enam ei joo…Söögiajad on kindlatel kellaaegadel.
Nädalas teen ka aktiivset aeroobset trenni kokku u. 6 nädalat.
Soovkaaluni jõudes püüan jooksma hakata, seni pole julgenud – põlveliigesed valutavad sageli.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 19:49; 12.02 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, teisedpaksud!

M49 190/95, edaspidi Arti.
Siia teemasse sattusin juhuslikult.
Hetkel nälgin, käsil on kümnes päev.

Eelmisel aastal kaalusin enne karmi paastu 107kg (siin ja edaspidi – hommikul).
Minu kehaehituse tõttu see eriti välja ei paista, kuid enesele mõjus häirivalt. Et vaja muudkui hulka lolli pekki kaasa vedada – küll te ise teate… Lisaks hakkasin esimest korda elus tunnetama liigeste olemasolu, mida võtsin diskreetse märguandena oma keha poolt.
Toona nälgisin 21 päeva, mille jooksul kaal langes 90kg-ni.
Õigepää tuli 5 kg tagasi, sinna olukord stabiliseerus.
Käesolevaks talveks olin jõudnud peaaegu 97 kg-ni.
Kümme päeva tagasi selle kaalu päält alustasingi.
Praegu kaalun 88.
Aga! See on tühja soolestikuga…
Kohe kui kere täis pargin, tuleb ainuüksi sellest paar kilo juurde. Nii et see vahepäälne number ei loe midagigi!

Enesenäljutamise ajal ei söö ma midagi.
Joon üüratus koguses matet (vähendab näljatunnet, kiirendab seedimist, tarbimise alul võib mõjuda ergutavalt) ja mullivett.
Esimesel kahel-kolmel päeval on tunda nälga, siis läheb see vajadus üle.
Selle asemel tekkib mingit lahjemat sorti eufooria. Meeled muutuvad ergumaks, mõte kiiremaks.
Alguses tuleb mingi kaalukaotus soolestiku tühjenemisest – see ei loe.
Siis jääb kõik paariks päevaks stabiilseks, kuid alates viiendast-kuuendast päevast hakkab kehakaal kaduma.
Paarinädalase nälgimise järgselt on keha nõus leppima üsna väikeste toidukogustega, et tekitada täiskõhutunne.
(Eks ta rõõmusta, et miskitki saab!)
See, kas taasharjutada oma magu söögijärgselt lõhkemiseni täis olema, on igaühe vaba valik.

Päriskindlasti ei pruugi taoline lihasuretamine kõigile sobida. (Ära proovi seda kodus!)
Ka minul ei lähe asi igakord “korralikult käima”.
Kui alguses tundub, et erititoreda oleku asemel on kehv enesetunne, siis lükkan ettevõtmise edasi teiseks korraks.
Ja neil, kes on harjunud toituma kindlatel kellaaegadel, on küllap sellevõrra raskem.
Lisaks ei tea ma, kas see kõik on tervislik. Mingit teooriat mu toimetamiste taga ei ole, pelgalt tunnetamine.
Sellest aga ei pruugi alati piisata!

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 20:14; 08.02 20:15; 08.02 20:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 89 )


Esileht Ilu ja tervis 8-nädalane eksperiment! (kaalu kaotus erinevatel viisidel)