Esileht Ilu ja tervis 80 a rinnahoidjad ja päevitusriided

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: 80 a rinnahoidjad ja päevitusriided

Postitas:

Tundub, et suht raske leida head mudelit, kõik paremad on mõeldud suuremale rinnale!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 20:49; 30.08 07:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh ma lugesin esimese hooga, et teema on 80-aastaste rinnahoidjast ja päevitusriietest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see ongi selline suurusnumber, mida on raske leida. ma olen ka hädas. mõnel tootjal seda numbrit polegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.08 11:28; 22.08 23:49; 23.08 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh ma lugesin esimese hooga, et teema on 80-aastaste rinnahoidjast ja päevitusriietest.

ma ka ????

Sama 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rinnahoidja suurused tuleb kirjutada suuretähega, sest väike a on sootumaks teine lühend.
Siit võib ka aru saada nt, et on 80 aari rinnahoidjaid ja päevitusriideid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja, mis su rinnaalune ja rinnapealne mõõt on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja, mis su rinnaalune ja rinnapealne mõõt on?

Sama küsimus – suurust 80A praktiliselt ei eksisteeri, kui oled õigesti mõõdetud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.08 10:56; 23.08 12:14; 24.08 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja, mis su rinnaalune ja rinnapealne mõõt on?

Sama küsimus – suurust 80A praktiliselt ei eksisteeri, kui oled õigesti mõõdetud.

Miks ei saa eksisteerida?? Ise olen 80B ja mul ju võiks vabalt ka tiba väiksem rind olla, kõigungi seal A ja B vahel. Eluaeg pikk ja sale olnud ja suurt rinda pole. Olen muidu nooremana kandnud suurust 75, aga viimased aastad palju trenni tehtud ja kangi ka tõstetud, kuidagi ülakeha on ka veidi lihaselisemaks läinud ja 75 hakkas ahistama. Mu meelest 80A on täiesti normaalne suurus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 20:54; 27.08 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

80 cm on ikka üpris suur suurus st kui pekki kehal on, siis peaks ka natuke rindadesse jaguma, need koosnevadki ju peamiselt rasvast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja, mis su rinnaalune ja rinnapealne mõõt on?

Sama küsimus – suurust 80A praktiliselt ei eksisteeri, kui oled õigesti mõõdetud.

no mina eksisteerin. varemalt olin pikki aastaid 75B suurus, aga nüüd on 5kg kaalutõusu ja 75 pigistab liialt. kuigi seal rindkere ümber mul see juurdetulnud 5 kg küll ei paikne ja rinnad ka suuremad ei ole.
veider on see, et 80B üldse ei sobi, eks need korvid tehakse ikka ka numbri kasvades suuremad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.08 11:28; 22.08 23:49; 23.08 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevitusriiete puhul pea ju valima “korvidega” versiooni, neid on ju igasugustes tegumoodides olemas. Ma isegi ütleksin, et väiksemale rinnale ongi päevitusriiete valik suurem kuna noretele(ja väiksema rinnaga neidudele) suunatud turg on tunduvalt laiem.
Ma ise olen 75 ja korvi suurus A-B. Päevitusriiete rinnahoidjad valin alati sellise tegumoega kus kaks kolmnurka on ühendatud. Selliseid on olemas ka polsterdatud versioonides.

Mis puutub tavalistesse rinnahoidjatesse, siis soovitaks proovida Calvin Kleini. Kui paljude muude tootjate mõõduskaalal olen ma A suurus, siis Calvin Kleini 75B on mulle täpipealt paras. A-korv on neil ka olemas, nii et kindlasti leiab midagi ka kõige väiksema rinnaga naine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A-suurus tähendab, et rinnakorv ja rinnad on praktiliselt sama ümbermõõduga. Mida päris elus esineb üsna vähe. Kui rinnahoidja pigistab, siis suurem osa inimesi võtavad suurema ümbermõõdu, kuigi tegelikult oleks tõenäoliselt vaja hoopis suuremat korvi. Mul omal sõbranna väitis, et tal on vaja 85B korvi. Sest ta on kogu aeg B korvi kandnud ja kui hakkas pigistama, siis võttis jälle number suurema. Tegime talle väikese rinnahoidja-proovimise ja ta õige number on hoopis 75E. Ja ta kannab riidesuurust 40-42 muidu, seega sale inimene reeglina ka 80 rinnahoidjat ei vaja.

Seda, kas pigistava rinnahoidja puhul on probleemiks korv või ümbermõõt, on lihtne katsetada – pane rinnahoidja tagurpidi selga, nii et haagid on rinna all. Proovi kehast eemale tõmmata. Rinnahoidja peaks olema sul nüüd nii tugevalt ümber, et saad seda u paar sentimeetrit tõmmata, mitte rohkem. Kui venib kaugemale, on ümbermõõt liiga suur, ja peaksid võtma väiksema ümbermõõdu ja suurema korvi.

See on muidu küll õige, et korvid lähevad samuti koos ümbermõõduga suuremaks – 75B korv on sama suur kui 80A.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.08 10:56; 23.08 12:14; 24.08 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina samuti 85B kandja põhiliselt ja kui väiksema ümbermõõduga võtan, toob seljal pekivoldid välja, mis kumavad koledalt riiete alt läbi. Minul ei õnnestu küll väiksema ümbermõõdu ja suurema korvi varianti kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka 80A suurusega. Mul pole nagu muret olnud päevitusriiete ostmisega, HM-ist sain isegi bandaaž-tüüpi, ilma paelteta variandi, mis istub päris hästi. Varem meeldisid ümber kaela seotavad kerge vooderdusega variandid.

Ja jah, see suurus 80A on täiesti olemas. Ma olen ka pikk ja sale, rinnakorv läks peale sünnitust 75-lt 80-le, mingit pekki pole, ribid paistavad, rind väike. Teate, igasuguseid inimesi on siin maamunal olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 18:06; 25.08 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ma ei ütleks, et mu 80A suurus rinnad nüüd olematud ja väikesed on. 80A ja 75B on enamikel mudelitel ühesuuruse korviga. varem kandsingi 75B-d. kaalusin eluaeg 56-57kg, aga nüüd üleminekuea eel tuli kaalutõus 5kg, mis paigutus peamiselt kõhule ja puusadele, pluusinumbrid jäid ikka samaks, aga vana suurusega rinnahoidja millegipärast pigistab. vajusin vist lühemaks ja laiemaks kokku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.08 11:28; 22.08 23:49; 23.08 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on võimalik, et kaalu kasvades hakkab rinnahoidja pigistama. Ma tahan seda öelda, et pigistava rinnahoidjaga peaks ka kaaluma, et kas mitte suuremat korvi ei ole vaja, mitte automaatselt suurema ümbermõõdu järgi haarama. Kui 75B on väike, võibolla oleks 75C või D parem? Kui korv on liiga väike, siis rinnahoidja hakkab pigistama ka siis, kui ümbermõõt täiesti OK on.

Ja rinnaalune ümbermõõt 80CM ei tähenda, et on kindlasti vaja suurus 80 rinnahoidjat. See numbrisüsteem on ajast, kus pesu ei olnud veel veniv ja elastne, nii et oli vaja hingamisruumi jätta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.08 10:56; 23.08 12:14; 24.08 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatasin ka et 80 aastasega tegu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni on siin kangesti teoorias tark ja teisi õpetamas, justkui need ei tunneks üldse rinnahoidja valimise põhimõtteid.
Ma olen üks neist, kes 80a kannab ja võin kinnitada sama, mis siin teisedki on juba öelnud: 75b muutus 80a-ks nii 5kg kaalutõusuga. Ja loomulikult olen proovitud ka kõiki lähedasi suuruseid ja leidnud, et 80a on kõige parem. Kui inimesel on väike rind, ei ole üldiselt ohtugi, et rinnahoidja vale korvisuuruse tõttu pigistama hakkab ja liiga suurest korvist saab kohe aru, sest see jääb seest tühjaks. 75 ümbermõõt mõnel firmal on veniv ja teisel nii ümber, et hing kinni. Vastavalt sellele tulebki valida. Ise imestan ka, miks 80a suurusi tikutulega poes taga otsida tuleb ja jäänud mulje, et need on nõutud ja ostetakse ära. 75b on kõik poed täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on võimalik, et kaalu kasvades hakkab rinnahoidja pigistama. Ma tahan seda öelda, et pigistava rinnahoidjaga peaks ka kaaluma, et kas mitte suuremat korvi ei ole vaja, mitte automaatselt suurema ümbermõõdu järgi haarama. Kui 75B on väike, võibolla oleks 75C või D parem? Kui korv on liiga väike, siis rinnahoidja hakkab pigistama ka siis, kui ümbermõõt täiesti OK on.
Ja rinnaalune ümbermõõt 80CM ei tähenda, et on kindlasti vaja suurus 80 rinnahoidjat. See numbrisüsteem on ajast, kus pesu ei olnud veel veniv ja elastne, nii et oli vaja hingamisruumi jätta.

Ma ei saa aru, kas sa niisama trollid?
Kui ei trolli, siis palun osta endale prooviks väiksema ümbermõõduga rinnahoidja, kui sa tavaliselt kannad, ja siis ütle, kust ja kui palju pigistas. Mitte rinda ei pigista, vaid rinnakorvi (ribisid).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 18:06; 25.08 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on võimalik, et kaalu kasvades hakkab rinnahoidja pigistama. Ma tahan seda öelda, et pigistava rinnahoidjaga peaks ka kaaluma, et kas mitte suuremat korvi ei ole vaja, mitte automaatselt suurema ümbermõõdu järgi haarama. Kui 75B on väike, võibolla oleks 75C või D parem? Kui korv on liiga väike, siis rinnahoidja hakkab pigistama ka siis, kui ümbermõõt täiesti OK on.

Ja rinnaalune ümbermõõt 80CM ei tähenda, et on kindlasti vaja suurus 80 rinnahoidjat. See numbrisüsteem on ajast, kus pesu ei olnud veel veniv ja elastne, nii et oli vaja hingamisruumi jätta.

Mulle on korra selline pesupoe assistent, kes “täpselt teab, kuidas õige rinnahoidja valida”, pähe määrinud väikse ümbermõõduga ja suurema korviga rinnahoidja. No ei saanud ma sellega olndud, jah hakkab rindkerest pigistama. Mismõttes ma valin C või D korvi, kui mul jääb pool korvi tühjaks? Ei ole ma paks ja pekivolte ka pole. 175 pikk ja 60 kilo ning treenitud kehaga olen. Ja kannan numbrit 80 A või B. Väiksemad numbrid pigistavad liialt, väga noorena kandsin ka 70 ja hiljem 75. Kusjuures jah, mul ei ole rinnaalune mõõt 80, on 76-77, aga nr. 80 on selline number, millega saan pika päeva olnud, ilma et hingamise peale hakkaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 20:54; 27.08 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teema autor, rinnaalune mõõt on 82 cm, rinna pealt 92 cm, ma ei tea kas 80A ongi õige suurus, tavaliselt need hakkavad rinna alt pigistama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 20:49; 30.08 07:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka kokku puutunud sellega, et pesupoe müüja surus peale täiesti sobimatu kauba (nüüd peab neid lisa haakisid kasutama).
80A leidsin viimati Triumphist. Ise vajan hoopis 85A ja see veel raskem leida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Ilu ja tervis 80 a rinnahoidjad ja päevitusriided

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.