Esileht Ilu ja tervis 8a kõver pöial

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: 8a kõver pöial

Postitas:
Kägu

Laps oli umbes 1a.6k vanune kui mul mees avastas, et tütrel on üks pöial ülemisest osast kõver. Paar korda pöial on kuidagi liigesest nihkunud ka niimoodi, et pöial on siis sirge aga see on teinud talle haiget. Siis laps raputas kätt ja läks vist paika tagasi ja pöial jälle kõver. See tundub nagu liigesest ,, lukus ,, olevat. Mingit traumat tal ei ole olnud. Ilmselt sünnist saadik siis? Arstile olen näidanud aga kuna see lapsel käega tegevust ei piira ega ei valuta siis ei tehta midagi. Laps aga küsib pidevalt miks ta pöial selline on.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on üks näpp ülemisest liigesest veidi kõver, mu pojal üks teine näpp, aga üsna vähemärgatavalt (pojale pole ma isegi öelnud seda ja ta ise on ainult paar korda märganud). Kuipalju ta kõver on, kui see teda häirib, siis põhimõtteliselt saaks liigest õigeks painutada opiga (nagu suure varba nukiga tehakse), aga on see seda vaeva ja valu väärt, ei usu, kui tegu on kosmeetilise probleemiga ja tegelikult saab pöialt kasutada tavaliselt. Ärge selle pöidla ümber lapse kuuldes ka liiga palju ohkige, laps lähebki muidu õnnetuks ja hakkab ületähtsustama oma iluviga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on üks näpp ülemisest liigesest veidi kõver, mu pojal üks teine näpp, aga üsna vähemärgatavalt (pojale pole ma isegi öelnud seda ja ta ise on ainult paar korda märganud). Kuipalju ta kõver on, kui see teda häirib, siis põhimõtteliselt saaks liigest õigeks painutada opiga (nagu suure varba nukiga tehakse), aga on see seda vaeva ja valu väärt, ei usu, kui tegu on kosmeetilise probleemiga ja tegelikult saab pöialt kasutada tavaliselt. Ärge selle pöidla ümber lapse kuuldes ka liiga palju ohkige, laps lähebki muidu õnnetuks ja hakkab ületähtsustama oma iluviga.

Asi ongi selles, et me ise üldse ei räägi sellest aga vahel laps ise näitab, et näe miks see pöial kõver on. 8a saab ju aru kui on kõver.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis 8a kõver pöial