Esileht Koolilaps 8a poiss hakkas äkki käima kikivarvul

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: 8a poiss hakkas äkki käima kikivarvul

Postitas:

Ta on praegu haige, mitu päeva oli kõrge palavik ja üleeile ütles, et ei saa kandu maha panna, et sääremarjadel on nii valus. Ja käibki kikivarvul. Mul on hirm. Ma olen ise ka haige, ilmselt oleme gripis,sest nii jubedat enesetunnet pole mul varem olnud, lisaks kõrge palavik ja kõik kohad valutavad. Ma ei saa praegu arsti juurde ka minna, sest me oleme tõsiselt haiged. Olete ehk varem midagi taolist kuulnud, et kas lapse kikivarvul kõndmine on selle gripi või viirusega? Või on kõõlustega midagi? Ta ütleb, et jalad niisama ei valuta. Nad eelmisel nädala hüppasid koolis hüppenööriga ja kodus ka harjutas ja maandumine oli tal üsna raske, ei maandunud päkale vaid terve tallale, ehk on see kõik sellega seotud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 12:50; 15.02 06:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil perearst ei tule koduvisiidile?
Proovi helistada 1220, perearsti nõuandetelefonil. Kõrge palavik ka veel…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal ta viimati vaktsiini sai? Tundub vaktsiinitüsistusena. Lugege viimati saadud süstide infolehed läbi- just kõrvaltoimete osa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teil on raske viirus või isegi gripp, siis see põhjustabki lihasvalusid ja ilmselt proovib laps ennast kuidagi säästa. Anna valuvaigistit ja oota, et ägedam faas mööduks. Usun, et taastub. Kui kõnnib varvastel võivad kõõlused omakorda valusaks jääda. Pärast tuleb nad tagasi venitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teil on raske viirus või isegi gripp, siis see põhjustabki lihasvalusid ja ilmselt proovib laps ennast kuidagi säästa. Anna valuvaigistit ja oota, et ägedam faas mööduks. Usun, et taastub. Kui kõnnib varvastel võivad kõõlused omakorda valusaks jääda. Pärast tuleb nad tagasi venitada.

Teemaalgataja olen. Õnneks sai asi korda. Ta oligi gripis ja sellest see kikivarvul kõndimine oligi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 12:50; 15.02 06:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps 8a poiss hakkas äkki käima kikivarvul

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.