Esileht Koolilaps 8a poissi tõmblemine öösel

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: 8a poissi tõmblemine öösel

Postitas:

Tere, mul on selline mure. Ennem pole nii jälginud…..kuid täna öösel (õhtul pojal jäi magama kaisus – paha tuju tal oli)….tundsin et poeg tõmbleb…..alguses minutis mitu korda – siis natukene harvem. Igaks juhuks vaatasin ka hommikul – sama:( Pulössi puutusin – stabiilne, rahulik. kas peaksime arsti juurde pöörduma, millest see võib olla, on kellegil lapsel ka selline mure? Tänan vastajaid. Vabandan ka kirjavigade pärast – eesti keel ei ole emakeel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimene põhjus on rauapuudus, kui see välistatud siis tuleks teha ajuuuring ja uneuuring.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neuroloogile kohe!
Meil on pojal samamoodi – tõmblused ainult öösel. Diagnoos on epilepsia. Alguses olid sellised õrnad ca 9aastaselt, aja jooksul arenesid täiest hingest krambitamiseks. Nüüd on ravimite peal, enam hooge tänu sellele ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan minagi neuroloogi vastuvõtule minna. Minu pojal diagnoositi samasuguse sümptomi esinemise ning mitmete uuringute põhjal epilepsia. Suuri mälukaotusega hooge tal ei olnud, olid samuti tõmblused. Nüüdseks on ta neli kuud ravimeid tarvitanud, siiani pole tõmblusi enam ette tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Hirmutasite mu nüüd ära. Meie kuuene poiss ka vahel unes tõmbleb. Olen seda just täheldanud vahetult peale uinumist. Siiani olen selle lihtsalt tundliku närvisüsteemi arvele pannud ega ole osanud muretsedagi. Ta on meil selline hellemat sorti laps, võtab asju hinge. Viimase poole aasta jooksul on ka unepaanikat esinenud. Laps alustas sügisest koolis, seega ise seostasin seda elumuutusega – lasteaialapsest sai koolilaps (koolis läheb hästi, talle väga meeldib). Aga kas siis tõesti need unetõmblused viitavad nii tõsisele asjale?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps 8a poissi tõmblemine öösel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.