Esileht Koolilaps 8a tüdruku sünnipäevakink

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: 8a tüdruku sünnipäevakink

Postitas:

Jah ma tean et alati saab ka lapsevanemalt küsida,mida sünnipäevalaps sooviks ja meeldiks,kuid kui pole konkreetset soovi lapsel. Muidugi saab panna ümbrikusse rahatähe et laps saab koguda-osta omale meelepärase asja.

Teema tegin pigem just sellepärast et küsida mida selles vanuses tüdrukud on saanud ,soovinud kingiks? Ehk on mõni tore mõte kellegil välja pakkuda,mis sellises vanuses tüdrukule sobiks lihtsalt ümbriku asemel kinkida? aitäh kes vastab!

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 09:45; 01.08 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii nagu 18-aastastel, 28-aastastel jne. on erinevad soovid ja huvid, on see ka 8-aastaste puhul. See, mis ühele meeldib võib teisele titekas/nõme/ebavajalik olla. Kui tahad teha toredat kinki konkreetsele lapsele, siis tuleb ikka vanemate käest uurida.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.08 11:21; 01.08 11:21; 02.08 08:37; 02.08 19:13; 03.08 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii nagu 18-aastastel, 28-aastastel jne. on erinevad soovid ja huvid, on see ka 8-aastaste puhul. See, mis ühele meeldib võib teisele titekas/nõme/ebavajalik olla. Kui tahad teha toredat kinki konkreetsele lapsele, siis tuleb ikka vanemate käest uurida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.08 11:21; 01.08 11:21; 02.08 08:37; 02.08 19:13; 03.08 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii nagu 18-aastastel, 28-aastastel jne. on erinevad soovid ja huvid, on see ka 8-aastaste puhul. See, mis ühele meeldib võib teisele titekas/nõme/ebavajalik olla. Kui tahad teha toredat kinki konkreetsele lapsele, siis tuleb ikka vanemate käest uurida.

Teemaalgataja loomulikult mõistab seda.
Loen siiski huviga taolisi teemasid, sest vahel ei tea selles (või 18 või 28) vanuses inimesed isegi midagi soovida ja kui vihjamisi millegi kohta küsida, võib palju vahvaid variante avastada.
Miks mitte lihtsalt jagada kogemusi/häid elamusi saadud kinkidest.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.08 13:08; 02.08 18:18; 02.08 19:43; 04.08 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja ja just seepärast alustasin postitust sõnadega,et ma tean et saab vanematelt uurida ja on huvid erinevad,et ei tuleks selliseid vastuseid. Miks öelda mulle seda mida ise tean ja olen lausa maininud?

Endal selles vanuses tüdrukuid kodus pole seega ei tea mis on huringkond ja vahest tõesti keegi on avastanud mingi toreda idee-asja- võimidagi muud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 09:45; 01.08 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja ja just seepärast alustasin postitust sõnadega,et ma tean et saab vanematelt uurida ja on huvid erinevad,et ei tuleks selliseid vastuseid. Miks öelda mulle seda mida ise tean ja olen lausa maininud?

Endal selles vanuses tüdrukuid kodus pole seega ei tea mis on huringkond ja vahest tõesti keegi on avastanud mingi toreda idee-asja- võimidagi muud.

Aga vot mul jälle on selles vanuses tüdruk ja just sellepärast soovitasingi, et küsida vanematelt. Ei ole nii, et kõik 8-aastased tüdrukud soovivad ja huvituvad samadest asjadest. Alati muidugi läheb peale mingi hetkel kuskil reklaamis nähtud vidin, aga neid vidinaid on aastate jooksul juba üksjagu kogunenud ja huvi nende vastu kaob kiiresti ning kokkuvõttes on need mõttetud keskkonnareostajad.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.08 11:21; 01.08 11:21; 02.08 08:37; 02.08 19:13; 03.08 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga vot mul jälle on selles vanuses tüdruk ja just sellepärast soovitasingi, et küsida vanematelt. Ei ole nii, et kõik 8-aastased tüdrukud soovivad ja huvituvad samadest asjadest.

Sa oled siis haruldane vanem, kui oskad (nt 10 külalisele) kingisoovitused anda, mida sinu lapsele kinkida. Minul (ja ka tutvusringkonnas) kipub pigem olema, et 3-4-le oskab soovituse anda, aga hiljem küsijate puhul oleks väga teretulnud ka nende ideed, mille kohta oskaks kohe öelda, kas võiks sobida.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.08 13:08; 02.08 18:18; 02.08 19:43; 04.08 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled siis haruldane vanem, kui oskad (nt 10 külalisele) kingisoovitused anda, mida sinu lapsele kinkida. Minul (ja ka tutvusringkonnas) kipub pigem olema, et 3-4-le oskab soovituse anda, aga hiljem küsijate puhul oleks väga teretulnud ka nende ideed, mille kohta oskaks kohe öelda, kas võiks sobida.

Jah oskangi. Ja enamasti on see soovitus stiilis “laps soovib uut ratast, suuski jne. ja palub panustada selle asja fondi”. Ma saan aru, et siin perekoolis võrdub raha kinkimine peole pileti ostmisega, aga meie kodu ei ole kummist ja lapsele on nt. suuremat ratast rohkem vaja kui mingeid mänguasju.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.08 11:21; 01.08 11:21; 02.08 08:37; 02.08 19:13; 03.08 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah oskangi. Ja enamasti on see soovitus stiilis “laps soovib uut ratast, suuski jne. ja palub panustada selle asja fondi”. Ma saan aru, et siin perekoolis võrdub raha kinkimine peole pileti ostmisega, aga meie kodu ei ole kummist ja lapsele on nt. suuremat ratast rohkem vaja kui mingeid mänguasju.

AGa on vaja vihjamisi arvustada, kui tuntakse rõõmu pisematest asjadest?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.08 13:08; 02.08 18:18; 02.08 19:43; 04.08 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 8-aastane tütar, kes võimalusel eelistab kingiks raha mitte saada. Teda rõõmustaksid: kunstitarbed (värvid, sätendavad vildikad ja pliiatsid, pintslid, molbert, kraabitavad pildid, värvimisraamatud, käsitöökaartide valmistamise vahendid, mustrite augurauad jms), käsitöötarbed (igasugu paelad, litrid, sätendavad kivikesed jms), rohkelt joonistuspaberit, juturaamatud, kino/raamatupoe/spa kinkekaart, muuseumikülastus, tema maitsele vastav voodipesukomplekt, riided (aga peavad olema temaga koos valitud), nunnud pildiga sokid (eriti sellised ülipehmed), uisud, vahva joogipudel, hüppenöör, äge sall (eeldab siis lapsega koos valimist), ehted (odavad ja värvilised), käekott.
Üldiselt minu lapsele kinki valides tuleb sisse astuda kas Skizze poodi või mõnda kunsti-hobikaupade poodi, raamatupoodi ja sealt leiab alati midagi.
Samas ühel aastal palusime külalistel teha esemeliste kingituste asemel elamuskingitusi ja väga vahva oli terve aasta jooksul käia kinos, muuseumides, ujumas, spordisvõistlust vaatamas jne. Kusjuures lapsel oli väga hästi meeles, kes just selle kingi tegi ja enamasti rakendaski seda kinki koos kinkija endaga.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AGa on vaja vihjamisi arvustada, kui tuntakse rõõmu pisematest asjadest?

Selle vihjamisi arvustamise pookisid sa ise külge. Mul ei ole mingit probleemi sellega kui mõni laps tunneb rõõmu pisividinatest ja tal on piisavalt ruumi, kus neid hoida. Kui mu laps läheb sünnipäeval ja sünnipäevalaps on soovinud mõnd sellist asja, siis selle ta ka saab. Minu lapsel on selliseid asju juba piisavalt ja juurde neid ei soovita. Lapsed on erinevad.

Teda rõõmustaksid: kunstitarbed (värvid, sätendavad vildikad ja pliiatsid, pintslid, molbert, kraabitavad pildid, värvimisraamatud, käsitöökaartide valmistamise vahendid, mustrite augurauad jms), käsitöötarbed (igasugu paelad, litrid, sätendavad kivikesed jms), rohkelt joonistuspaberit,

See on väga hea näide. Minu laps jälle peab kunstitundi kõige mõttetumaks tunniks koolis, vabatahtlikult kunstiga ei tegele ja ei sooviks mitte ühtegi siit nimetatud asja (sädelevad vildikad vast ainult kõlbaks).

juturaamatud, kino/raamatupoe/spa kinkekaart, muuseumikülastus, tema maitsele vastav voodipesukomplekt, riided (aga peavad olema temaga koos valitud), nunnud pildiga sokid (eriti sellised ülipehmed), uisud, vahva joogipudel, hüppenöör, äge sall (eeldab siis lapsega koos valimist), ehted (odavad ja värvilised), käekott.

Igati tore nimekiri. Aga mitte ühtegi asja siit ei saaks kinkida ilma sünnipäevalapse või tema vanematega rääkimata.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.08 11:21; 01.08 11:21; 02.08 08:37; 02.08 19:13; 03.08 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igati tore nimekiri. Aga mitte ühtegi asja siit ei saaks kinkida ilma sünnipäevalapse või tema vanematega rääkimata.

Selge juba, sinu lapsele on üllatuskingi tegemine välistatud eelnevalt läbi rääkimata (isegi tema huvisid teades)
Arusaamatu, miks sa eeldad, et teemaalgataja võtaks kinnisilmi lihtsalt suvalise asja nimekirjast. Loomulikult arvestatakse peale ideede kogumist kingi tegemisel selle saaja isikuga.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.08 13:08; 02.08 18:18; 02.08 19:43; 04.08 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbrapäevik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik ju oleneb kes sa oled antud lapsele. Emana võin öelda et selline laps soovib jalgratas, talispordivahendid, nutividinad, kunstitarbed (ei ole odavad), elektroonilised mängud, muusikainstrumendid jne. oleneb lapse huvidest. Võõra inimesena soovitaks ikkagi ümbrik rahatähega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütar sai ühelt sõbralt ilusa karbikese, kus olid sees looduslik huulepalsam, mõned kommid, litritega võtmehoidja ning mündid. Ta oli nii õnnelik selle kingi üle. Ise oleme ka ümbrikule lisaks alati midagi proovinud panna- tüdrukutele pööratavate litritega märkmik või Ty väike loomake vms.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane mõte väga hea, oleme ise ka alati selliseid kinke teinud (ja ka saanud). 8-aastastele meeldivad igasugu vidinad (osadele vähemalt), ikka mingi ehtekarp või meigikott ja siis sinna sisse mingit tilulilu ning tõesti münte. Suured rahad on suurte asjade jaoks aga peotäis münte on just lahe saada, ikka käiakse ju poest maiustusi ostmas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Koolilaps 8a tüdruku sünnipäevakink