Esileht Beebi ja mitmikud 8kuune- üldse öösel ei maga

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 8kuune- üldse öösel ei maga

Postitas:

Täitsa lõpp! Esimesest elupäevast tohutud gaasid, üsna kaua ja tegelikult siiani, aga mitte enam nii kohutavad. Hammaste tulek ka on olnud vaevaline. Ühesõnaga laps pole iial maganud rohkem kui maksimaalselt kaks tundi. Rinnalaps. Panen magama, esimene ärkamine u 30-60 minuti pärast, paar kuud tagasi oli ka poolteist tundi rahulikku und. Siis natukese aja pärast jälle ja niimoodi hommikuni välja. Annan rahustuseks rinda, kui lutt ei aita. Mainin ära, et olen proovinud magamapanekul erinevaid viise- jääb süles/kaisus ja hiljem tõstan oma voodisse; jääb ise oma voodis rahulikult tosserdades magama; jään ise koos temaga suures voodis magama, tema jällegi ise pusib end tuttu ehk siis mina ei aita; panen süles/kaisus ja jään temaga. Ehk siis ise magama jäämine v kussutamine ei oma mingit tähtsust.
Aga kui seni oli põhjus nagu teada, siis nüüd lihtsalt ärkab meeletu kisa/kiljumisega (kestab vaid hetk) ja rahuneb kiirelt, aga paar korda öö jooksul kasvab see ka hüsteeriliseks nutuks. Enne seda polnud- gaasivalunutt oli hoopis teistsugune.
Ma olen nii läbi, et eluisu hakkab vaikselt otsa saama. Päeval magab ca 40 minutilisi sutsakaid. Ka liikuvas kärus. Viriseb ka päevad läbi, aga no ilmselt siin arenguline etapp.
Ahjaa, lisatoitu nokib. Kõht aegajalt selline kuivem (nagu savi), siis jällegi pehmem. Kas sellest? Terved ööd? ????
Et oskab keegi hea inimhing lohutadagi või nõu anda, kuidas ometi laps magama hakkaks. Kusjuures teine laps, esimene ka kehva unega, aga muster hoopis teine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 23:23; 28.05 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitu korda 8-kuune päeval magab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 13:04; 28.05 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neli korda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 23:23; 28.05 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ka 8-kuune, kes magab päeval 4 korda. olen mõelnud, et peaks sujuvalt hakkama minema üle 3 päevaunele. kui sinu laps magaks päeval vähem, ehk siis magaks öösel paremini…? minu lapsel on tavapärane 30-minutiline päevauni. vahel harva tuleb mõni pikem uni (nt poolteist tundi). mitmeid tunde järjest ei maga ta päeval kunagi.
minu laps ärkab ka öösel mitu korda (tavaliselt 3 – 4 korda), siis võtan suurde voodisse ja imetan. enamasti jääb siis pooleldi magama ja ma ootan natuke, et sügavamalt uinuks, ja tõstan siis võrevoodisse magama. varem magas minu kõrval, kuid nüüd kardan, et ukerdab end äkki põrandale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 13:04; 28.05 19:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud 8kuune- üldse öösel ei maga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.