Esileht Beebi ja mitmikud 8kuuse 3.toidukord

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 8kuuse 3.toidukord

Postitas:

Kas annate sama putru, mis hommikul?
Mis kell see 3.x võiks olla (seoses ööunne minekuga)?
Millal võiks maitsestamata jogurtit pudru sisse panna või lisada nt sügavkülmast mustikaid, vaarikaid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan erinevaid putrusid. Hipp omasid. Õhtul umbes 1,5t enne ööund. Marju võiks küll juba anda, ka koos pudruga.
Minul on ka üks küsimus seose 8-kuuse toitmisega. Püreed ja nn pehmed toidud enam eriti ei meeldi, kuna 6 hammast olemas,siis meeldib mäluda. Millal võib hakata andma toitu meie enda toidulaualt? Leiba sööb praegu hea meelega. Aga nt kartuli-hakkliha vormi või mõnda suppi? Kas nn küpsetatud (keedetud) piim on selles vanuses ok, kui on toidu sees või peab ikka ootama 1a-ni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andsin hommikusest erinevat putru või juurviljapüreed ja said seda umbes kell 19.00 ja enne ööunne (21.30-22.30) minekut said tissi ja RPA-d. Maitsestamata jogurtit ja keefiri hakkasin andma kümnekuuselt. Värskeid marju veel siiani andnud ei ole. Putrudele olen lisanud poest ostetud puuviljapüreesid(ilma lisatud suhkruta). Arst soovitas meile neid, et kui oma aeda ei ole, siis parem aru saada, millest allergia(s.t et mitte kemikaalidest, mida kasvatamisel kasutatud, vaid konkreetsest puuviljast endast) Umbes seitsmekuuselt valmistasin neile kaerahelbeputru toore banaaniga(lemmik siiani). Toorelt said nad selles vanuses veel riivitud õuna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei anna õhtuti sama asja, mida hommikuti. Endalgi tõrge süüa valel ajal teatuid asju: hommikul alkohol, õhtul omlett vms 😀
Seega igasugused kaerahelbed, viljapudrud (4,5,7) on hommikusöök koos toore banaaniga vm puuviljaga, umbes 40min-1h pärast ärkamist. Aga õhtuti on minu meelest sobilikud tatra, riisi, hirsi, mannapuder. Mitte magustatud, kui siis ainult puuviljaga. Kuid läheb ka niisama.
Mulle anti ka üks head ööd pudruhelbed, kuid see oli nii läila, et jube kohe. Ise kunagi ei ostaks. Aga õhtune puder on 19.00-19.30 max. Viimane eine rp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud 8kuuse 3.toidukord

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.