Esileht Beebi ja mitmikud 8kuusel gaasid

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: 8kuusel gaasid

Postitas:

Laps saab lisatoitu juba 3 kuud. Nüüd viimalse nädalal on öösiti jubedalt puuksutama hakanud. Ärkab isegi üles nende peale, puuksutab ära ja magab uuesti edasi. Ja niimoodi 5-6 korda öö jooksul. Mitte midagi uut ma talle see nädal andnud ei ole, kõik ika sama mis eelnevatel nädalatel. Kas on mingi kindel asi, mille peaks toidust ära jätma. Saab lillkapsas, kartulit, porgandit, brokkolit, putrusid, puuviljapüreesid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 09:37; 26.01 10:30; 26.01 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega muidu teada ei saa, kui ei proovi.

Proovida saad nagu harjutades:
1 uus asi korraga ja u 3 p

3 p lillkapsas, kui ok, jätad selle menüüsse
3 p annad brokkolit(lillkapsas oli ok, siis seda lisaks)
3p õunapüree (brokkoli/lillkapsas kui ok, siis need lisaks)
jne
Veel: äkki keedad pudrud lehmapiimaga? St ei sega pudrumaterjal vaid piim?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Putru teen rpa-ga või siis on piimapudrud. Aga ma siis alustan uuesti proovimisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 09:37; 26.01 10:30; 26.01 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa räägiksid nagu meie lapsest. Meil täpselt sama mure. Laps 8-kuune. Gaasimured nüüdseks poolteist nädalat – varem mitte kunagi. Samuti pole toidumenüüsse ühtki uut toitu lisanud. Varem gaase polnud ja nüüd, täpselt samade söökide söömisega on lapsel valu tekitavad gaasid. Meil raske hakata ühekaupa uuesti alustama ka, sest laps ei ole nõus sööma paljast lillkapsast, brokkolit ega porgandit. Kui vähemalt 2 asja kokku segada, siis sööb. Olen nõutu. Kui keegi oskaks nõu anda, oleks tõesti hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka pole kindel, kas sööb üksikult, aga täna proovin. Selle unustasin lisada, et liha saab ka juurviljapüreedega. Kas see siis ka täitsa välja jätta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 09:37; 26.01 10:30; 26.01 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama mure (laps kümnekuune), hakkas õhtuti magama minnes puuksutama, ka öösiti. Kuna seda nii vähe oli, siis ei pööranud erilist tähelepanu sellele. Lõpuks oli nii, et ühel õhtul lihtsalt röökis ja viskles, kõht mulises, puuksud välja ei tulnud. Lõpuks sain ta magama. Sama asi kordus järgmise päeva päeval, röökis mitu tundi. Õhtul andsin arsti soovitusel gaasirohtu, kuid mitte midagi, ikka röökis. Lõpuks läksin erakorralisse, kus selgus et lapsel mingi kergemat sorti kõhuviirus (ütles nime ka, aga kahjuks ei mäleta). Ise imestasin ka, sest midagi uut ju polnud söönud, ei oksendanud ja kõht lahti ei olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 11:55; 26.01 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kuidas sellest jagu saite siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Espumisan, Gefiluse kapslid ja valu vastu Efferalgani küünal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 11:55; 26.01 20:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud 8kuusel gaasid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.