Esileht Koolilaps 9-12aastaste poegade emad, kus kohast ostate riideid poistele?

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: 9-12aastaste poegade emad, kus kohast ostate riideid poistele?

Postitas:

Täna oli järjekordne ahastama panev poeskäik, et pojale riideid osta. Oli vaja musti (teksa)pükse ja softshell pükse väljas toimuvaks kehaliseks. Mitte kumbagi ei leidnud Rocca keskusest. Teksad on kõik slim lõikega ja minu üsna keskmise kehaehitusega laps ütleb, et nendega on ebamugav (vaadates tunduvad ka liiga ümber ja ebamugavad). Softshellid olid saadaval vaid mõõdule kuni 128 cm. Kui vaatasin HMis, Lindexis, Debenhamsis ringi, siis polnudki midagi 140-146 mõõdule osta, Reservedis oli valik natuke suurem. Lasteriiete poodides enam seda mõõtu ei müüdagi. Prismas on ka riided pigem väiksematele lastele ja siis järgmine on juba meeste mõõt. Spordipoodides olid kombekad ja suusapüksid, aga selliseid õhemaid pükse praeguse ilma jaoks polnud ka seal.

Kus kohast ostate oma poegadele 140 ja suurema mõõdu riideid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 16:42; 15.11 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

selles vanuses sai veel üsna palju kaltsukatest ette ostetud, ka nt suusapükse, pea kõik joped ja kehalise nailondressid. Teksad jm püksid olid Lindexist, seal natuke avaramad lõiked.

Praegu kannab juba 170 suurust ja ostab endale H&Mist venivaid slim fit teksasid, on ka pigem trulla.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

140 on ju veel saada, oota kohe hakkad tikutulega otsima 152-164 riideid, vot see on katsumus. ja kui veel 10aastasel jalg on 43, uhh….

mina ostsin oma lastele popist, seal kuni 158 riided, lindex kuni 170, hm meeste riided xs suurus, terranova üllatas mind ja ka house pood ja muidugi cropp. ja netist tellides boozt.com

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Mustad teksad meil HMst pärit. Softshell püksid olen kõik ntrendist ostnud Icepeak firma omad. Neid Rademaris ka aga tavaliselt kallima hinnaga.</p>

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

158 suuruses softshell püksid ostsime Prismast hiljuti. Teksad on Lindexist,neil nii kitsamaid kui avaramaid lõikeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

140 on ju veel saada, oota kohe hakkad tikutulega otsima 152-164 riideid, vot see on katsumus. ja kui veel 10aastasel jalg on 43, uhh….

mina ostsin oma lastele popist, seal kuni 158 riided, lindex kuni 170, hm meeste riided xs suurus, terranova üllatas mind ja ka house pood ja muidugi cropp. ja netist tellides boozt.com

Aga miks see nii on, et see vahepealne mõõt justkui puuduks meie kaubandusest? Beebiriiete poode on Roccas terve sektsioon, aga alates 134 suurusest pakuvad riideid vähesed kauplused. Ei saa ju öelda, et turgu pole, sest need beebid, kellele poode küllaga, kasvavad ju enamasti ikka suureks ja peavad riides käima ka.

See, et poistele tehakse igavamaid riideid ja valik on väiksem, on näha juba väiksemate suuruste juures. Minu jaoks täielik hämming, kas siis kauba tellijad kõigis rõivastepoodides omavad vaid tütreid, kes beebist kohe naiseks saavad ning seepärast ei oska nad poistele asju tellida?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 16:42; 15.11 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mõelnud ka, et miks on nii, et kui lähen pojale poodi riideid ostma, valin meeldiva mudeli välja ja hakkan suurust otsima, selgub, et kõik teised suurused on olemas, v.a see, mida mina otsin. See oli nii eelmisel sügisel ja nagu kiuste on ka nüüd. Justkui oleks teatud pikkuses poisse meil siin rohkem kui ülejäänuid. Tüdrukuga seda probleemi pole olnud. Küsisin kord ka müüjalt sedasama, see hakkas naerma, et küllap mulle vaid tundub nii, iga lapsevanem arvab, et just tema lapse suurused on otsas. Eks see ju juhus oli, aga ikkagi, normaalseid poiste riideid on ikka palju vähem kui tüdrukute omi.

Olen leidnud sobiva lõikega pükse Reservedist, mis ei ole nii kitsad kui nt Zaras või H&M-s. Softshellid, Luhta omad, oli veel hiljuti Kaubamajas erinevas suuruses saadaval, praegu muidugi ei tea enam.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

reima teeb softshell pükse kuni 164 pikkusele. kui tellida ei taha, otsi lastemaailmast äkki?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul just probleem, et 10-aastane on väga kõhn, ka slim fitid kipuvad liiga laiaks jääma.

Regular mõõtu tumedaid pükse olen näinud HM ja Lindexis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pükse tellin nextist. Seal saab valida, kas slim, regular või loose fit. Minu poisile istuvad sealsed riided. Pluuse olen siit-sealt vaadanud. Kvaliteedilt meeldivad Lenne omad nt.

Üleriideid vaatan N-trendist. Viimati kui valisin, siis oli küll erineva laiuse ja tegumoega neid. Lenne softshellid olid laiemad ja kõlbasid pükste peale, Icepeaki omad olid natuke saledama lõikega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen viimasel ajal ostnud oma 9 aastasele pojale dressid, t-särgid, kraega särgid, teksad, dressipluusid, kampsunid jne ostnud Mustika keskuse BabyCity poest. Seal müüakse palju beebi ja väikelasteriideid, aga samas on ka piisavalt valikut 140/146 suurusele ja mulle meeldib ka nende riiete kvaliteet – peavad ka pärast teist pesu vastu. Samuti olen ostnud h&m-st.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aboutyou-st tellisin suht kogu garderoobi hiljuti kõigile. Mul 3 poissi, neljas tulemas. Softshellpüksid 146 suuruses tellisin kaubamaja lastemaailmast, aga need on praeguste ilmadega liiga paksud, eriti kehalise. Suusapüksteks parajad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna oli järjekordne ahastama panev poeskäik, et pojale riideid osta. Oli vaja musti (teksa)pükse ja softshell pükse väljas toimuvaks kehaliseks. Mitte kumbagi ei leidnud Rocca keskusest. Teksad on kõik slim lõikega ja minu üsna keskmise kehaehitusega laps ütleb, et nendega on ebamugav (vaadates tunduvad ka liiga ümber ja ebamugavad). Softshellid olid saadaval vaid mõõdule kuni 128 cm. Kui vaatasin HMis, Lindexis, Debenhamsis ringi, siis polnudki midagi 140-146 mõõdule osta, Reservedis oli valik natuke suurem. Lasteriiete poodides enam seda mõõtu ei müüdagi. Prismas on ka riided pigem väiksematele lastele ja siis järgmine on juba meeste mõõt. Spordipoodides olid kombekad ja suusapüksid, aga selliseid õhemaid pükse praeguse ilma jaoks polnud ka seal.

Kus kohast ostate oma poegadele 140 ja suurema mõõdu riideid?

Teksad Lindexist meil. Laps minu arust keskmise kehaehitusega ja keskmise pikkusega (11.a – 152cm ja 40kg) ning Lindex slim fit (mitte skinny fit) on OK.  Mulle meeldib, et nad on klassikalise sirge lõikega, mitte mingid retuusid või sukkpüksid). Softshell ükse läheks otsima Lenne tehase poodi Mustamäe tee algusesse. Võibolla ka Huppa teeb softshell pükse suurematele lastele aga Lenne kindlasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

140 on ju veel saada, oota kohe hakkad tikutulega otsima 152-164 riideid, vot see on katsumus. ja kui veel 10aastasel jalg on 43, uhh….

mina ostsin oma lastele popist, seal kuni 158 riided, lindex kuni 170, hm meeste riided xs suurus, terranova üllatas mind ja ka house pood ja muidugi cropp. ja netist tellides boozt.com

Ka 152-164 pole probleem. Kuni 170 on lapse suurusi ja neid on probleemitult, vähemalt tavalisele kõhnemale poisile. Mul poiss <180. Meeste suurus. Jopedega oli ikka päris tegu, et ta ka seda selga paneks. Kartulikotti ei paneks ju ise ka selga. Meeste S enamustel mudelitel ikka väga lai. Laste omadel varrukad lühikesed. Pükste üleminek meeste suurustele läks kergemalt. Korralike suusapükse oli küllalt saadaval teemaalgataja suurusele.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 10:07; 20.11 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

90% riietest ostan Humanast. Aluspesu ja sokid ostan poest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teksad Zarast või Ülemiste Keskuse denimdream lasteriiete poest. Zarast pole küll kordagi tühjade kätega väljunud. Softsellid ostsin, aga ammu, Rademarist.

Poiste jalanõudega on nii, et kusagil 39-41 on korralik kriis, päris keeruline on leida ja tuleb tihti valida naiste jalanõude riiulist. Alates 42 saab juba meeste riiulist. Minul endal õnneks kõik poisid täna suurema jalaga kui 42, puhas rõõm.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 21:19; 18.11 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stockmann ja Tallinna Kaubamaja. Poiss on peenike, aga sealt leiab. Teinekord näkkab ka Sportlandist ja Rademarist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle väga meeldib Takko valik just selles suuruses poistele. Poiss ka väga peenike ja samas pikk. 152 suurusele ja 158 on väga hea valik ja minu meelest täitsa ägedad. Paljudel toodetel on  “better cotton” jm jätkusuutliku tekstiilitööstuse sildid küljes. Ülemiste poes on neil vast kõige suurem valik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad Zara ja Tom Tailori poisteriided, Kristiine 2. korrusel on pood, kust ma tühjade kätega ei lahku. No ja spordipoed.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad Zara ja Tom Tailori poisteriided, Kristiine 2. korrusel on pood, kust ma tühjade kätega ei lahku. No ja spordipoed.

Jaa, see Tom Tailori pood on ka hea!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 21:19; 18.11 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

12-aastasele ostsin juba meeste osakonnad särke, kampsuneid. Pükstega oli keerulisem, kuna laps väga peenike. Takko omad sobisid, aga seal jube väike valik, mis lapsele ka meeldiks.

Varem ostsin enamus riideid kaltsukast. Tartus on täitsa normaalne valik ka sellele vanusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab soovitada pontsakamale 140 cm lapsele, millise firma jopemudelid on laiema tegumoega? Mulle tundub, et kuni 134 veel on laiad, edasi peamiselt pikad ja kitsad parka tüüpi joped?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimati ostsin poisile Lindexist 158 nr teksad ja 164 nr jope. Üleeile mees ostis talle Amadeost (Lasnamäe Centrumis on selline lasteriiete pood) teksad nr 164. Mõlemad teksad on tugevast ja venivast materjalist, hästi mugavad jalas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 14:43; 20.11 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab soovitada pontsakamale 140 cm lapsele, millise firma jopemudelid on laiema tegumoega?

https://www.lindex.com/ee/p/7988965-80-black-padded-puffer-jacket

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 14:43; 20.11 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

12-aastasele ostsin juba meeste osakonnad särke, kampsuneid. Pükstega oli keerulisem, kuna laps väga peenike. Takko omad sobisid, aga seal jube väike valik, mis lapsele ka meeldiks.

Varem ostsin enamus riideid kaltsukast. Tartus on täitsa normaalne valik ka sellele vanusele.

Minul just pükstega polnud probleemi üleminekuks meeste suurusele. Meestel laius ja pikkus eraldi valida. Väga hästi istuvad Tommy püksid. suvel ostsin outletist. Väga rahul. Kingadega oli meil natuke probleemid, tuli otsida. meeste liist väga lai.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 10:07; 20.11 15:00;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Koolilaps 9-12aastaste poegade emad, kus kohast ostate riideid poistele?