Esileht Koolilaps 9.a. esimesed punnid näos – soovitage hooldusvahendeid!

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: 9.a. esimesed punnid näos – soovitage hooldusvahendeid!

Postitas:

Türdukul on siis esimene pirakas ummistunud poor nina peal – kutsub lausa välja pigistama aga ei hakka last retsima muidugi. 🙂 No ja siis veel nina ümbruses esimesed pisikesed punnikesed tekkimas ja näonahk kipub ka juba rasvaseks minema. Soovitage niisiis, mida võiks pesu- või hooldusvahenditena kasutama hakata? Ise olen nõukaaja laps ja peale Orto alkoholiga kurginäovee nagu ei mäletagi midagi tollest ajast. 🙂 Nüüd aga on valik nii suur … kas paluda apteegist midagi soovitada? Või võtta esimene käik kosmeetiku juurde ette, et selle soovitusi kuulda? Ja kuidas selliseid üksikuid musti ummistunud poore lapsesõbralikult tühjendada?

Palun jagage kogemusi, kes punnihoolduses edukad olnud! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks ka teada, mul 9-aastane poiss ja mustad täpid ninal ja ka näha, et hakkab suurema inimese nahk tulema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tüdrukul kippus juba 8-aastaselt näonahk rasuseks minema. Kuna tol ajal oli parasjagu muude hädadega vaja ette võtta nahaarsti külastus, siis sai temalt ka küsitud soovitusi. Tema soovitas rahulikult õhtuti käsimüügi vahenditega puhastada (ja kui hulluks läheb, siis tagasi tulla). Nüüdseks juba 4 aastat suhteliselt suvalise (C&C) komedoonide vastase näoveega puhastab õhtuti näo ning muud ei tee midagi. Hommikuti puhas vesi. Mingeid kreeme pehmendamiseks ega koorimist ega muud jama pole kordagi teinud, kuid olukord on kontrolli all (kuigi hetkel kerges sõltuvuses – kui nädalaks kodust ära käib ja pudeli koju unustab, siis on nädala lõpuks seis inetu).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu laste lemmikud on dado sens`i vahendid
http://biotrend.ee/dado-sens

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 9-aastane hakkas kasutama Sebamedi näovahtu, 1x nädalas.
Ja väga rangelt vaatasin üle toidulaua, vähendasime valge suhkru (küpsised) ja kommide hulka.
Tundus, et on aidanud ning saab ise ka aru, et menüüst sõltub palju. Tegelikult on see väga individuaalne, sest vanema venna nahk on ikka rõõsa ja kena, hoolimata küpsiste jms söömisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just hiljuti ühe apteegikosmeetikat tootva firma koolitusel räägiti, et peamine ikkagi näopuhastusvaht või geel, järgmiseks siis toonik või näovesi.
Arvan, et käik pädeva kosmeetiku juurde oleks parim, järgmine variant apteegist soovitusi küsida (vali mõni suurem apteek, kus apteegikosmeetika valik ka suur). Kui väga hulluks läheb (9 aastasel vast mitte), siis nahaarsti juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie 11-aastasele poisile aitavad tavalised supermarketitest ostetud näopuhastusgeelid/seebid. Praegu kasutab Neutrogena mingit asja (roosas tuubis). Eelmine oli Nivea Wash off geel.

Alguses oli suur töö teda veenda, et tal tuleb \”naistekaid\” vahendeid kasutada. Kui aga esimese toote paaripäevasel kasutamisel näonahk jälle rõõsaks ja pehmeks muutus, oli uus kosmeetikumide fänn sündinud. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kah Sebamed.
Näopesugeel ja näovesi. Kiidan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitaksin ikkagi selle ummistunud poori õrnalt tühjaks pigistada. Peale sauna või du¨i all käimist. Muidu võib sinna kole vistrik tulla. Ning minu arvates poorid nö venivad välja, kui lased väga suured komedoonid tekkida. Pärast puhastust nina desinfitseerida ja ninale savimask. Oma lapsega olen nii teinud ja siiamaani oleme vistrikest pääsenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps 9.a. esimesed punnid näos – soovitage hooldusvahendeid!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.