Esileht Koolilaps 9 astasele poisile sünnipäevaks päts saia?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: 9 astasele poisile sünnipäevaks päts saia?

Postitas:

vaene sünnipäevalaps. temale kingitakse sai. tal ei kõlba kingitud hobuse suhu vaadata. aga ka ei sobi küsida, kus moos on? sest kink on kink. mütsi kinkides ju ei küsi, aga kus sall on? kui nii võtta, siis ei tohiks kingi puhul öelda mdagi muud, kui aitäh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltuvalt sellest, kas sa selle sõbra emaga ka suhtled, saad ju hiljem teinekord kokku saades talle nalja pärast öelda, et muuseas sel aastal oli teil küll lõbus sünnipäevakink- saia jagus kõigile nii moosiga kui moosita.:) Vanem, kes oli teadlik saia kingist rõõmustab, et näe õnneks sobis see ka ja vanem, kes polnud teadlik saia kingist saab ka naerda juhtunu üle.
Minu tüdrukule tõi klassiõde tema 10a sünnipäevaks kingiks tuletõrjujatega 48 tükilise pusle. Ta ise veel rääkis, kuidas käis ise ostmas/valimas. Minu tüdruk tänas kenasti, aga hiljem otsustasime, et selle saab kingituseks hoopis meie tuttav 3a poiss. Ei olnud minu laps üldse õnnetu, sest pidu oli vahva ja ka (eakohaseid) kinke jagus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pean õigemaks lapsega rääkimist ja küsimist, \”miks sai\”, mitte kõigi ees mõnitamist, et \”aga kus moos on\”?. See viimane oleks ilmselt tõeliselt alandav. Minu meelest on viisakas ja meeldiv 4-silmavestlus palju mõistlikum, kui üldine kõigi ees valju häälega alandamine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 12:50; 03.02 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poeg sai 10. sünnipäevaks kingituseks rahatähe ja purgi isetehtud moosi. Me kõigi meelest oli see jummala lahe kingitus. Täiesti ilma irooniata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Koolilaps 9 astasele poisile sünnipäevaks päts saia?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.