Esileht Koolilaps 9. klassi lõpetajale lilled? Ainult??

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: 9. klassi lõpetajale lilled? Ainult??

Postitas:
Kägu

Tere!

Plaanis minna sõbra lapse põhikooli aktusele. Olen arvamusel, et lilled ja kommikarp on ok, kuid foorumeid lugedes sain aru, et nii pole eriti ok minna. Enamus kingib raha või kinkekaarte. Kas on veel minusuguseid, kes arvavad, et lill ja komm on normaalne tunnustus?

Please wait...
Postitas:
Kägu

see oleneb teie läheduseastmest. lihtsalt lilled on täiesti ok, eriti veel, kui mingit istumist ei järgne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sõbra lapsele viiksin aktusele ainult lilled. Lõpetajatel on süled niigi igasuguseid pabereid ja lilli täis. Kommikarbid, šokolaadid ja muu träni on ülitülikad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie teeme alati lõpetajale ikka väikese kingi ka, raamat või kinkekaart siis. Nii tähtis sündmus ikkagi. Oleneb muidugi kui hea sõbranna on 🙂 Ainult lilled on ka väga Ok.

Please wait...
Postitas:
Kägu

pole küll eeldanud, et minu sõbrad peaksid põhikooli lõpetajale peale lillede ja/või kommi midagi veel tooma (olgu pärast istumine või ei).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult ainult lilled!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ikka lilled ainult. Kingituse teed oma lapse lõpetamise puhul :9

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma viisin lapse sõpradele ja oma sõprade lastele ainult (pulga)kommi või peene limonaadi. nad olid selle üle väga rõõmsad. ja tegu oli gümnaasiumilõpetajatega.9-klassis said sokolaadi, aga seekord oli nii palav, et oleks üles sulanud.
ärge mõtelge üle.

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Koolilaps 9. klassi lõpetajale lilled? Ainult??